Megyei II

2020.03.07. 18:30

„Fel kellene ébrednünk hiszen elkezdődött a tavaszi szezon”

A labdarúgó megyei II. osztály Kelet csoportjának 18. fordulójában három meccset játszottak szombaton.

Pásztor Attila

Fotó: Vajda János

Pálháza FC – Pácin SE 6-2 (4-1)

Pálháza, 80 néző. V.: Szoboszlay.

Pálháza: Zelencz – Szemán (Nagy), Erdei, Timkó Zs. (Szabó D.), Szabó I., Timkó Á. (Orosz), Váradi G., Csizmár, Lukács, Matisz, Kukta. Edző: Tokár Tibor.

Pácin: Sütő – Halász, Kóró, Horváth N., Osztroha (Lakatos R.), Dakos, Árvai, Paronai, Gombos (Szabadka), Kovács (Szabó L.), Hogya. Edző: Paronai Tamás.

G.: Váradi G. (3), Orosz (2), Timkó Zs., ill. Dakos, Horváth N. Jók: Váradi G., Orosz, Szabó I., ill. senki. Ifi: 6-0.

Tokár Tibor: – Magabiztosan tartottuk itthon a három pontot a sportszerű ellenfél ellen. Boldog nőnapot a hölgyeknek!

Paronai Tamás: – Gratulálok a Pálházának.

Tiszaladány KTPSIE – Megyaszó KSE 9-1 (4-0)

Tiszaladány, 100 néző. V.: Kósa.

Tiszaladány: Lánczi – Paczári Gy., Neuzer, Bódi M., Lakatos R. (Balogh J.), Rikter (Koncsol), Juhász, Balogh B. (Varga), Gáspár, Filetóth, Dinó. Csapatvezető: Liszkai Attila.

Megyaszó: Vadászi G. – Vadászi Cs., Csikja, Radics J. (Horváth Z.), Balogh Zs., Szőke, Vadászi F., Mogyoró (Budai), Radics R., Tóth A., Szabó. Csapatvezető: Morvai János.

G.: Filetóth (5), Balogh J., Dinó, Bódi M., Lakatos R., ill. Vadászi F. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 5-0.

Liszkai Attila: – Szimpatikus csapat ellen megérdemelt győzelmet arattunk.

Tóth Aladár, csapatkapitány: – Sajnos ez nagyon kevés. Elfáradtunk, megérdemelt hazai győzelem.

Szerencs VSE – Sárospataki TC 1-1 (0-1)

Szerencs, 200 néző. V.: Leveleki.

Szerencs: Kristóf – Tóth A. (Kiss K.), Hajdu, Kiss D. (Kormány), Ternyik, Jáger, Tóth T., Jakab, Buri, Berecz, Matolcsi. Edző: Nagy László.

Sárospatak: Berki – Solymosi, Takács, Poroszka, Bartha (Kerékgyártó K.), Kiss M. (Balázsi), Fodor, Pápa, Váradi I., Kerékgyártó Cs., Hochvárt. Edző: Beimli Zsolt.

G.: Kiss D., ill. Takács. Jók: az egész csapat, ill. Berki, Takács. Ifi: 1-0.

Nagy László: – Amit egész héten gyakoroltunk azt sajnos az első félidőben nem sikerült véghezvinni. Megilletődötten játszott mindkét csapat igazi helyzet szinte ki sem alakult, kivéve a 43. percet amikor összehoztunk egy gólt a Sárospataknak. A második félidőben le a kalappal a csapat előtt, végig domináltunk de sajnos a vendégkapus nagyon jó napot fogott ki. Elvesztettünk két pontot. Megyünk tovább tesszük a dolgunkat. Gratulálok az ifi győzelméhez.

Beimli Zsolt: – Ma láttam egy olyan csapatot, amelyik nagyon akart és nagyon dolgozott azért, hogy eredményes legyen, sajnos ezek nem mi voltunk. Gratulálok a hazai csapatnak és sok sikert kívánunk nekik. Fel kellene ébrednünk hiszen elkezdődött a tavaszi szezon.