Fotók: Díjátadó gála Miskolcon

Akt.:
Jó tanuló, jó sportoló díjátadás
Jó tanuló, jó sportoló díjátadás - © Fotó: Bujdos Tibor
Miskolc – Miskolc önkormányzata az Avasi Gimnáziumban köszöntötte a kiemelkedő hazai és nemzetközi eredményeket elért tanulókat, sportolókat és edzőiket.

Az ifjúsági, junior, felnőtt kategóriában az országos bajnokokat, illetve világ- és Európa-bajnokságon 1-6. helyezést elért sportolókat díjazták, továbbá a sportági szakszövetségek diákolimpiai győzteseit.


Atlétika

Pallainé Nyitra Zsuzsa (Észak SE)
Pallai Kornél (Észak SE)
Edőcs Fanni (Miskolc VSI), edző: Tigyi József

Biatlon

Büki Ádám (Miskolci Honvéd SE), edző: Büki Gábor

Birkózás

Jászkai Imre (Diósgyőri VTK)
Juhász Sándor (Diósgyőri VTK)
Jászkai István (Diósgyőri VTK)
Lakatos Győző (Diósgyőri VTK)
Sipeki Károly (Diósgyőri VTK)
Botos Bence (Diósgyőri VTK), edző: Juhász Sándor, Lakatos Győző
Zurai Rajmund (Diósgyőri VTK), edző: Juhász Sándor, Lakatos Győző
Horváth Gyula (Miskolci Birkózó és Sumo Egyesület), edző: Rusznyák József

Cheerleading

Miskolc Steel-leaders KSE (Balogh Petra, Csató Zita, Hornyák Georgina, Kánya Anett, Kovács Magdolna, Nagy Barbara, Nyitrai Nikolett, Sándor Laura, Szabó Bettina, Szabó Csilla, Tanyi Enikő, Willner Cintia, edző: Molnár Ágnes)

Cselgáncs

Gercsák Szabina (Hell Miskolci JC), edző: Flórusz János, Szabó László
Szabó László (Hell Miskolci JC), edző: Flórusz János, Szabó László
Tóth Márton (Hell Miskolci JC), edző: Flórusz János, Szabó László
Tóth Márton (Hell Miskolci JC), edző: Flórusz János, Szabó László
Szabó László (Hell Miskolci JC)
Kriza Anna (Miskolci VSC), edző: Kálmán Tibor, Shima Tatsuto
Fülöp Vanda (Miskolci VSC), edző: Kálmán Tibor, Shima Tatsuto
Pásztor Eszter (Miskolci VSC), edző: Kálmán Tibor, Shima Tatsuto
Faragó Petra (Miskolci VSC), edző: Kálmán Tibor, Shima Tatsuto
Feczkó Csanád (Miskolci VSC), edző: Kálmán Tibor, Shima Tatsuto
Sáfrány Péter Marcell (Miskolci VSC), edző: Kálmán Tibor, Shima Tatsuto
Turánszki Zalán (Miskolci VSC), edző: Kálmán Tibor, Shima Tatsuto
Tóth Apor (Miskolci VSC), edző: Kálmán Tibor, Shima Tatsuto

Erőemelés

Fekete Miklós (Avas TK SE), edző: Dikházi Tibor
Fazekas János (Miskolci VSC), edző: Mészáros László
Mészáros Dávid (Miskolci VSC), edző: Mészáros László
Mészáros László (Miskolci VSC), edző: Mészáros László
Sóvágó Zsolt (Miskolci VSC), edző: Mészáros László
Tóth Zsolt (Miskolci VSC), edző: Mészáros László

Fekvenyomás

Homoki Máté (Kós DSE), edző: Szakáczki Szabolcs

Hegyi kerékpár

Zima Veronika (Kis-Galya KSE), edző: Sikter Zsuzsanna

Íjászat

Szűcs Bence (Haza-Húzó ÍSE), edző: Keresztessy László
Vartnal Botond (Haza-Húzó ÍSE), edző: Tóth Géza
Varga Dalma (Haza-Húzó ÍSE), edző: Tóth Géza
Szabó László (Miskolci ÍE)

Jégkorong

Miskolci Jegesmedvék felnőtt (Adorján Attila, Budai Roland, Keegan Dansereau, Dudás Jesse, Gőz Balázs, Győrfy Tihamér, Hajós Roland, Kiss Bence, Láda Balázs, Láda Péter, Miskolci Márk, Popovics Patrik, Ritó László, Kalvin Sagert, Szilágyi Levente, Tóth Adrián, Vojtkó Mátyás; Egri Gergely csapatvezető, Mayer Péter edző, Jukka Kontsas edző, Nagy József edző)

Kajak-kenu

Viola Viktor (Diósgyőri KKSC), edző: Slisz Béla
Gaál István (Diósgyőri KKSC), edző: Slisz Béla
Juhász András (Diósgyőri KKSC), edző: Slisz Béla

Karate

Debreceni Ádám (Justitia Fuji-Yama SE), edző: Vincze Angéla, Kis Virág
Szilágyi Gergő (Justitia Fuji-Yama SE), edző: Vincze Angéla, Kis Virág
Tóth Vanda (Justitia Fuji-Yama SE), edző: Vincze Angéla, Kis Virág

Ju-Jitsu

Ördög Balázs (Miskolci Ju-Jitsu Egyesület), edző: Mellik Béla

Műkorcsolya

Fedor Anna (Havasszépe SE)
Monoki Zsófia (Havasszépe SE)
Bajáki Olivér (Havasszépe SE)
Szoboszlai Tamás (Havasszépe SE)
edző: Bikfalvi Tünde

Ökölvívás

Csóka Nándor (M1 Fitness Klub), edző: Váradi Gábo

Öttusa

Cseke Balázs (Swimming Pentathlon Club)
Kozma Réka (Swimming Pentathlon Club)
Halász Anna (Swimming Pentathlon Club)
Szabó Alexa (Swimming Pentathlon Club)
Dédesi Krisztina (Swimming Pentathlon Club)
Hornyik Hanna (Swimming Pentathlon Club)
Hornyik Míra (Swimming Pentathlon Club)
Szilágyi Gellért (Swimming Pentathlon Club)
Haraszin Gréta (Swimming Pentathlon Club)
Filip Zoárd (Swimming Pentathlon Club)

Rádiós tájfutás

Kovács Gábor Attila (Zöld Sportok Clubja)

Sakk

Korpa Bence (DVTK-EMSE), felkészítő: Héra Imre
Kassay Lilla (MVSI-Miskolci Kisbocsok SSE), felkészítő: Vanczák Attila
Papp Levente(MVSI-Miskolci Kisbocsok SSE), felkészítő: Vanczák Attila
Pribelszky Benc (MVSI-Miskolci Kisbocsok SSE), felkészítő: Vanczák Attila
Rokonay Szonj (MVSI-Miskolci Kisbocsok SSE), felkészítő: Vanczák Attila
Vanczák Tamás (MVSI-Miskolci Kisbocsok SSE), felkészítő: Vanczák Attila

Sportlövészet

Bényei Bálint (Miskolci Vasutas SE), edző: Bényei Ferenc

Szinkronkorcsolya

Miskolci Jégvirág KK Advance Novice (Balga Lili, Bonczi Fanni, Demjén Henriett, Fülöp Alexa, Fülöp Gréta, Gaál Anna, Huszár Dóra, Lakatos Hanna, Lakatos Ivett, Lakatos Kitti, Leskó Eszter, Matiscsák Melitta, Nagy Dalma, Németh Anna, Osváth Zsuzsanna, Szűcs Gréta, Taksár Csenge, Újhelyi Eszter, Vajda Eszter és Váczy Lili, edző: Gulyás Erika és Répási Andrea)
Miskolci Jégvirág KK Team Passion, Senior (Afonyi Márta, Hankó Ágnes, Hercsik Tímea, Molnár Virág, Osváth Katalin, Szabó Lilla, edző: Gulyás Erika)

Tájfutás, sítájfutás, tájkerékpározás

Pénzes Erzsébet (Diósgyőri TFC)
Mészáros Mátyás (Diósgyőri TFC)
Magyar Zsolt (Diósgyőri TFC)
Rusvai Katalin (Diósgyőri TFC)
Zsigmond Száva (Diósgyőri TFC)
Zsigmond Vanda (Diósgyőri TFC)
Szűcs Botond (Diósgyőri TFC)
Magyar Milán (Diósgyőri TFC)
Kovács Eszter (Diósgyőri TFC)
Szilágyi Iringó (Diósgyőri TFC)
Magyar Kata (Diósgyőri TFC)
Pálfi Fanni (Diósgyőri TFC)
Demeter Ambrus (Diósgyőri TFC)
Várady Szilvia (Diósgyőri TFC)
Tamás Bianka (Diósgyőri TFC)
Tóbis Anita (Diósgyőri TFC)
Nagy András (Diósgyőri TFC)
Viraszkó Zoltán (Diósgyőri TFC)
Tamás Tibor (Diósgyőri TFC)
Jordán Soma (Diósgyőri TFC)
edzők: Tamás Tibor, Tóbisné Várady Szilvia, Nagy András, Zsigmond Száva, Less Áron

Úszás

Baranyi Mária (Miskolci Vízművek SC), edző: Baranyi Judit
Baranyi Valéria (Miskolci Vízművek SC), edző: Baranyi Judit
Hatvani János (Miskolci Vízművek SC), edző: Baranyi Judit
Kőszegi Károly (Miskolci Vízművek SC), edző: Baranyi Judit
Furuglyás Attila (Miskolci Vízművek SC), edző: Baranyi Judit
Jurák Árpád (Miskolci Vízművek SC), edző: Baranyi Judit
Gergely István (Mozgáskorlátozottak Akarat SE), edző: Lénárt György
Kontrovácz Csaba (Mozgáskorlátozottak Akarat SE), edző: Lénárt György
Porcs Attila (Mozgáskorlátozottak Akarat SE), edző: Lénárt György
Réz Róbert (Mozgáskorlátozottak Akarat SE), edző: Lénárt György

Vívás

Nagy Kinga (Diósgyőri VE), edző: Patócs Béla



Sporthírek






hirdetés