Fordított az Erdőhorváti

A labdarúgó megyei II. osztály Keleti csoport 8. fordulójában vaasárnap hét meccset játszottak.

Gönc – Tokaj 1-0 (0-0)
Gönc, 70 néző. V.: Báczi.

Gönc: Hován – Szijgyártó, Molnár L. Petercsák, Nalesnyik, Szemán, Prokop, Varga D., Délczeg (Fekete), Spisák (Fajger), Pankovics. Edző: Bóni Tamás.
Tokaj: Bolló – Halász, Turkó, Koncsol, Major, Lakatos, Seregi, Kéri, Hajnal, Csordás, Zelenák (Pausz). Edző: Juhász Zsolt.

G.: Nalesnyik. Jók: senki, ill. Halász, Kéri. Ifi: 0-13.

Bóni Tamás: – Felejthető játék, három pont, de semmi más. Gratulálunk ellenfelünk lelkes játékához.
Juhász Zsolt: – Jól játszottunk, ami minket is meglepett. Sajnos, nem tudtunk élni az adódó lehetőségeinkkel, az egy helyzetéből egy góllal az ellenfél nyert.

Karcsa – Tiszakarád 3-3 (2-1)
Karcsa, 150 néző. V.: Tarjányi.

Karcsa: Dókus – Bartus, Rostás, Simon R., Simon J. (Czinke), Gálya, Váradi G., Szabó P. (Orosz), Rendes, Balla S., Kelemen. Edző: Balogh János, Váradi István.
Tiszakarád: Vágó – Horváth G., Hajnal, Fodor (Karászi), Zsiga Illés, Budai (Zsiga T.), Zsiga Iván, Horváth R., Horváth M., Tóth S., Dobronyi. Edző: Tóth Sándor.

G.: Gálya, Váradi G., Rendes, ill. Tóth S. (2), Zsiga Iván. Kiállítva: Gálya (70.), Zsiga Iván (70.). Jók: senki, ill. Hajnal, Zsiga Illés. Ifi: 4-4.

Váradi István: – A kényszerű cserék miatt a második félidőben visszaestünk, de így is a markunkban volt a győzelem, amit az egyes számú asszisztens a játékba való durva beavatkozással elvett tőlünk, Soha nem foglalkoztunk a játékvezetéssel, de most el kell mondjam, hogy kritikán alul teljesítettek, engedték az ellenfél durva, a focihoz nem illő megnyilvánulásait a pályán.
Kántor Zoltán, elnök: – A második félidő alapján győzelmet érdemeltünk volna. Gratulálok a csapatnak.

Erdőhorváti – Bodrogkisfalud 4-1 (0-1)
Erdőhorváti, 100 néző. V.: Czél.

Erdőhorváti: Olajos – Bárány, Szánti, Takács, Varga, Engel R., Staviarszki, Kazi (Rebecsák), Tomori, Balogh (Sajgó), Kassai (Engel O.). Edző: Vojnár István.
Bodrogkisfalud: Bánóczki – Kiss, Kamarási (Somogyi), Spisák, Vicsics G., Liszek, Németh, Csikai (Vaskó), Hajdú, Balogh, Kántor. Edző: Bodnár Csaba.

G.: Takács, Staviarszki, Engel R., Tomori, ill. Csikai. Jók: az egész csapat, ill. Bánóczki, Vicsics G., Kiss. Ifi: 1-1.

Vojnár István: – Az első félidőben kihagytunk három száz százalékos helyzetet, a másodikban oriásit küzdöttünk és megérdemelten nyertünk.
Bodnár Csaba: – Egy jó első félidő után a második játékrészben egyéni hibákból rúgattunk a hazaiakkal négy gólt.

Szalaszend – Boldogkőváralja 2-2 (2-2)
Szalaszend, 150 néző. V.: Valkányi.

Szalaszend: Parzignáth – Sárvári, Fülöp, Glonczi, Makranczi, Molnár, Krizsán (Horváth), Csorba (Juhász), Hankó (Váradi), Mata, Sándor. Edző: Zsiga István.
Boldogkőváralja: Zima – Matisz, Mata, Hédervári, Budai S., Géczi (Gaskó), Batyi, Budai F., Igali, Hankó, Lukács. Edző: Sándor János.

G.: Fülöp, Molnár, ill. Hédervári, Géczi. Kiállítva: Parzignáth (90.). Jók: Fülöp, Sándor, Molnár, Mata, ill. az egész csapat. Ifi: 2-0.

Zsiga István: – Ha ilyen mérkőzéseket nem tudunk megnyerni, a második félidei egykapuzással sem, akkor nehéz időszak vár ránk. Gyógyulást kívánunk a sérült játékosnak.
Sándor János: – Futballra alkalmatlan talajú pályától csak a játékvezető volt gyengébb. A jogos 11-est kihozta a 16-oson kívülre, a hazai csapatnak jogtalan 11-es adott.

Mád – Mikóháza 4-1 (2-0)
Mád, 100 néző. V.: Buttkai.

Mád: Erdei – Kádas, Szívós, Godzsák, Szegedi, Lukács, Marozsán, Czetnár, Motkó, Beőr, Pásztor (Földi). Edző: Pásztor Csaba, Toplenszki György.
Mikóháza: Szakáll – Krenyiczki, Dókus, Rusznyák, Pankovics I., Farkas, Ragyák, Petró, Kalocsai, Szoták, Pankovics T. Elnök: Szombati László.

G: Szegedi (3), Pásztor, ill. Farkas. Kiállítva: Lukács (58.), Petró (71.). Jók: az egész csapat, ill. Farkas, Szakáll, Krenyiczki. Ifi: 7-2.

Toplenszki György: – Nehéz talajon, harcos ellenféllel szemben, helyenként szép játékkal, remekbe szabott gólokkal ,,győztünk”. Gratulálok a csapatnak.
Szombati László: – Kapkodó játék, gyenge helyzetkihasználás.

Bodroghalom – Pácin 3-1 (0-0)
Bodroghalom, 100 néző. V.: Belicza.

Bodroghalom: Laczi – Novák, Petercsák, Pauli, Balogh A., Mózes, Szegedi (Tóth G.), Balogh P., Gierling (Zádor), Kiss (Fodor), Tóth R. Edző: Balogh András.
Pácin: Sütő – Ocsenás, Nagy A., Lakatos, Králik, Gecse (Móri), Paranai Tibor (Halász), Daruk (Nagy F.), Iski (Gál), Paranai Tamás, Góré. Edző: Séra Csaba.

G.: Tóth R. (2), Balogh P., ill. Nagy A. Jók: Balogh A., Szegedi, Mózes, Tóth R., Balogh P., ill. Nagy A., Králik, Paranai Tamás, Ocsenás. Ifi: 2-1.

Balogh András: – Egy jó második félidő, sok kihagyott helyzet. Úgy érzem, megérdemelt győzelem.
Séra Csaba: – Nagyon jó első félidő után egy buta góllal hátrányba kerültünk, majd szerencsénk sem volt. Gratulálok a Bodroghalomnak és köszönjük, hogy beleegyeztek az időpontmódosításba.

Garadna – Alsóberecki 2-2 (0-0)
Garadna, 50 néző. V.: Suhaj.

Garadna: Hidi – Bertalan, Csombor, Lengyel, Ortó Cs., Ortó V., Horváth N., Kiss Sz., Veres, Szabó N. (Kótai), Bujnóczki (Galajda). Edző: Berencsi László.
Alsóberecki: Dankó – Vígh, Orosz, Samók K., Bajnok, Tóth, Samók G., Szabó I., Mende (Jesztrebi), Deák, Barta (Szabó L.). Edző: Fráter István Gábor.

G.: Szabó N., Horváth N., ill. Szabó L., Szabó I. Jók: Ortó Cs., ill. az egész csapat. Ifi: 2-1.

Berencsi László: – A csapat a nehéz munkával megszerzett kétgólos vezetést, érthetetlen módon, nem először hátrányként éli meg. Átadtuk az ellenfélnek az irányítást, amelyet kihasználva 2 pontot ismét elvittek tőlünk.
Fráter István Gábor: – Minden elismerésem a csapatnak, hogy a körülmények – időjárás és az ellenfél kétgólos vezetése – ellenére kiharcolta a pontszerzést. Ha megkapjuk a két egyértelmű 11-est és nem bírálja felül asszisztensét a lesnél a játékvezető, nyerünk.