Feltámadt a Nyírbogdány!

A labdarúgó megyei másodosztály Díjözön-csoport negyedik fordulója után továbbra is hibátlan a Nyírlugos.

Apagy–Kölyök SC 4–3 (2–3)

Apagy, 70 néző, v.: Galambos. Apagy: Kovács I. – Támba T., Tar F., Jakab J., Nagy Á. (Jakab R., Korpás Z.), Kiss Z., Kozák R., Bakró A., Bedécs G. (Krakkó G.), Atucsák B., Orosz G. Edző: Szegfű Mihály. Kölyök SC: Palencsár – Sarkadi, Tóth G. (Dávida J.), Fekete Cs., Karászi G., Boros K. (Farkas J.), Kósa T. (Soós L.), Csáki J. (Balázs K.), Nagy S. (Gottfried P.), Bacskai A., Dobán D. Edző: Falatovics László. Gól: Orosz G. 2, Bakró A., Jakab J., illetve Bacskai A., Dobán D., Csáki J. Ifi: 2–7.

Szegfű Mihály: – Ismét három góllal vezetett az ellenfél, de újból négyet tudtunk rúgni hazai pályán. Gratulálok a csapatunknak!

Falatovics László: – Közönségszórakoztató mérkőzésen megérdemelten nyert az Apagy.

Nyírlugos–Vasmegyer 3–1 (1–1)

Nyírlugos, 150 néző, v.: Bendik J. Nyírlugos: Kriston – Jakab, Csákányos, Illés, Sinka, Horváth J., Balogh N. (Sándor R.), Kremiczki F., Peják D. (Kereki), Sinka M. (Hlács A.), Petrás M. (Kovács). Edző: Dzsudzsák András. Vasmegyer: Hegyes Z. – Márton D., Bilecz J. (Gorzsás G.), Sikorszki S., Szitai R., Laskai F., Lábas B., Danka M. (Nagy Gy.), Korpai Cs., Szabó Z., Papp N. (Dócs R.). Edző: Bodó Attila. Gól: Balogh N., Horváth J., Kremiczki F., illetve Szitai R. Ifi: 2–0.

Dzsudzsák András: – Álmosan kezdtük az első félidőt, ezt az ellenfél gólra váltotta, de a második félidőben sikerült megfordítani a mérkőzést. Ismét gratulálok csapatomnak a győzelemért! Boldog születésnapot kívánunk Jakab Norbinak!

Bodó Attila: – Jó játékvezetés mellett a helyzeteit jobban kihasználó hazai csapat nyert.

Levelek–Nyírpazony1–1 (1–1)

Ófehértó, 100 néző, v.: Papp I. Levelek: Luksa Z. – Oláh Z., Majláth S. (Svelta Z.), Pásztor J. (Kulcsár D.), Gebri Gy., Herczku G. (Kozma B.), Takács J., Puskás A. (Tóth Zs.), Molnár T. (Hajdú G.), Csekk A., Varga Z. Játékos-edző: Mónus Gábor. Nyírpazony: Maroda M. – Kvaka Á., File Zs., Bodnár T., Bodnár B., Török I. (Bakos Cs.), Székely T. (Ángyán N.), Kocsis Z., Mészáros J. (Fintor J.), Bihari J. (Horváth J.), Szondi S. Edző: Béres Miklós. Gól: Varga Z., illetve Bihari J. Ifi: 3–1.

Mónus Gábor: – Küzdelmes mérkőzésen ajándékoztunk egy pontot a Nyírpazonynak. Úgy látszik még nem vagyunk itthon Ófehértón.

Béres Miklós: – Megküzdöttünk az egy pontért. Csókos szájú „Mészinek” mielőbbi gyógyulást kívánunk!

Máriapócs–Geszteréd 2–2 (0–2)

Máriapócs, 150 néző, v.:Tomori P. Máriapócs: Fucsovics P. – Dankó M., Császár Cs., Oláh S., Novák Zs., Váczi G., Krasznai G., Ács R., ifj. Andrejcsák R., Ács B. (Sulemán J.), Kiss I. Edző: Andrejcsák Róbert. Geszteréd: Papp T. – Kovács G., Horváth L., Görög T., Malamidesz L. (Lengyel A.), Antal Z. (Tóbiás Sz.), ifj. Papp Zs. (Cebel Vlagyimir), Pásztor B., Görög N., Fehér J. (Kiss L.), P. Juhász A. Edző: Gyöngyösi Mihály. Gól: Kiss I. (11-esből), Krasznai G., illetve P. Juhász A. 2. Ifi: 4–3.

Andrejcsák Róbert: – Papírformának megfelelő eredmény született.

Gyöngyösi Mihály: – Kettő-nullás vezetésünknél a második félidőben nagyon lejtett a pálya a hazaiaknak, ennek ellenére meg kellett volna nyernünk ezt a meccset. Igaz, nem kaptunk ki, de ez a sok döntetlen ebben a három pontos rendszerben kevés.

Nyírvasvári–Napkor 4–0 (1–0)

Nyírvasvári, 150 néző, v.: Bendik G. Nyírvasvári: Opre R. – Kocsis P., Sivadó P., Hoszpodár M. (Gergely G.), Nagy B., Nagy T., Kocsis Z., Kóka M. (Karczub T.), Serbán J. (Bukovenszki G.), Koczkanics T. (Sivadó L.), Makay R. (Heller T.).Játékos-edző: Kocsis Pál. Napkor: Zsalutkó L. – Iványi L., Kurucz T., Kriser Sz., Szalmási I. Nagy D. (Pálóczi F.), Dósa T. (Tóth A.), Agócs M. (Szalanics), Tóth A., Száraz G., Kurucz J. (Nyiszor). Edző: Szűcs György. Gól: Sivadó L. 2, Makay R., Heller T. Ifi: 1–1.

Kocsis Pál: – Megérdemelt győzelem egy kultúráltan játszó vendégcsapat ellen, amit feleségem hétfőn ünneplendő születésnapjára ajánl fel a csapat. Számunkra most kezdődik igazán a tánc! Köszönjük a lelkes szurkolást.

Szűcs György: – Kiegyenlített első félidő után a végére elfáradtunk, megérdemelt hazai győzelem.

Kálmánháza–Kállósemjén 3–2 (0–1)

Kálmánháza, 50 néző, v.: Kósa Gy. Kálmánháza: Tóth G. – Petics I., Doboveczki I., Erdei L., Kiss Sz., Szabó K., Szilágyi K., Takács J., Erdei G., Veres G. (Veres E.), Kiss Gy. (Mezei G.) Edző: Seregi Mihály. Kállósemjén: Aranyász T. – Papp N., Kákóczki I., Ballai Z., Hornyák Gy. (Károly K.), Csohány Z. (Balázs Sz(), Papp T. (Csernyik L.), Jávor N., Tóth D., Lakatos Cs. (Séra D.), Király T. Játékos-edző: Kákóczki István. Gól: Erdei L., Veres G. Szilágyi K., illetve Jávor N. (11-esből), Ballai Z. Kiállítva: Szilágyi K. (75. perc.). Ifi: 1–6.

Seregi Mihály: – Küzdelmes mérkőzésen jól felkészült ellenfelet sikerült legyőznünk. Minden érvényesült, amit a pályán akartunk, ez főként a gólokban mutatkozott meg. Gratulálok a fiúknak! A semjénieknek további sok sikert kívánunk!

Kákóczki István: – Szomorú vagyok, mivel kétszer vezettünk a mérkőzésen. Sajnos nem tudtuk pótolni azokat az alapembereket, akik eddig kezdők voltak. A mérkőzés összképe alapján igazságosabb lett volna a döntetlen.

Nyírbogdány–Ófehértó 3–0 (0–0)

Nyírbogdány, 100 néző, v.: Szőnyi. Nyírbogdány: Minya D. (Bata L.)– Virágh T., Varga M., Mándoki L., Karasz L., Szilágyi L., Nagy I. (Szilágyi I.), Minya P. Minya G., Nyerges I. (Fejér M.), Bodó I. Megbízott edző: Virág Csaba. Ófehértó: Károly G. – Pekács Zs., Kun K., Tóth P. (Bodnár I.), Homonyik Cs., Csernyu Sz., Király I. (Ember R.), Vadicsku I., Barát K. (Nyavádi S.), Sápi A., Köbli J. Játékos-edző: Pekács Zsolt. Gól: Minya G., Minya P., Karasz L. Ifi: 2–0.

Virág Tibor megbízott edző: – Kiváló játékvezetés mellett a felszabadult, magabiztos játékkal győztünk. Ezt a sikert Mándoki László ifjúsági edző, Vivienn lányának ajánljuk!

Pekács Zsolt: – A három „fekete emberke” eldöntötte a mérkőzés sorsát, két szabályos tizenegyest nem adtak meg, és minden támadásunkat megakadályozták.

Nagykálló–Nyíribrony 5–1 (3–0)

Nagykálló, 150 néző, v.: Piskóczi. Nagykálló: Tuska – Karafa, Márton (Dobó), Sárga, Fodor (Mészáros), Matejkó, Imre Z. (Yanko), Málik (Simon), Dán, Káposznyák, Csajkó (Plajos). Edző: Budaházi László. Nyíribrony: Nagy A. – Imre L., Szegedi L. Mencsik I., Dankó G. (Asztalos) Bárdos A., Bagoly I. (Soós), Konzili T., Törő J., Marincsák R., Vígh Zs. Edző: Borza László. Gól: Káposznyák 2, Karafa, Dán, Plajos, illetve Bagoly I. Ifi: 10–0.

Budaházi László: – Jól kezdtünk, ez meghatározta a mérkőzés további képét. Úgy gondolom, ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk.

Borza László: – A mai meccsen is bebizonyosodott, hogy ezt a játékot levelezőn nem lehet végezni – az első félidőben lefociztak minket. Gratulálok ellenfelünknek!