Borsod Online

Inform Média Lapkiadó Kft.

boon.hu informmedia.hu
Cím: 3526, Miskolc Cím: 4031, Debrecen
Zsolcai Kapu 3. Balmazújvárosi út 11.
Telefon: (46) 502-900 Telefon: (52) 526-626
Telefax: (46) 501-262 Telefax: (52) 526-616
E-mail: boon@inform.hu E-mail: inform@inform.hu
Adószám: 12932944-2-09
 

Szerkesztőség

Kiss László
Online főszerkesztő
laszlo.kiss@eszak.hu
Homoky György
Online szerkesztő
gyorgy.homoky@inform.hu
Dudás Flórián
Online szerkesztő
florian.dudas@inform.hu
Tari Nóra
Online szerkesztő
nora.tari@inform.hu
Szilágyi Magdolna
Online szerkesztő
magdolna.szilagyi@inform.hu
Gidai Zsanett
Online szerkesztő
zsanett.gidai@inform.hu
Raffer Attila
Online szerkesztő
attila.raffer@inform.hu

Értékesítés

Balogh Annamária
Értékesítési vezető
annamaria.balogh@inform.hu
+36 30 534 8409
Pálóczi Tamás
Budapest, ügynökségek
Laszlo.PalocziTamas@inform.hu
+36 20 579 5689

Technika & Marketing

Gömöri Gergely
Fejlesztési vezető
gergely.gomori@inform.hu
Nagy Attila
Webdesigner
attila.nagy@inform.hu
Tárhelyszolgáltató adatai Russmedia IT GmbH gutenbergstrasse 1, 6858 Schwarzach 0043 5572 501 0 Info@russmedia.com
Az Inform Média Lapkiadó Kft. adatkezelési nyilvántartási száma: NAIH-93802/2016.
 




hirdet�s