Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Kelet csoportjának 6. fordulójában négy találkozót játszottak vasárnap.

Garadna: Kiss B. – Horváth G., Kis (Bodnár), Orosz (Szaniszló), Sabján (Beregi D.), Molnár M., Szabó, Bujnóczki, Krajcz (Galajda), Ortó (Beregi P.), Molnár D. Edző: Berencsi László.

Ináncs: Kádas – Csesznik, Flaskó, Pockodi, Pásztor (Koscsó), Horváth, Burai, Takács P., Takács B., Csizmár, Váradi. Edző: Montvajszki Bertalan.

G.: Molnár D. (3), Galajda, Takács P. (öngól).

Jók: az egész csapat, ill. Burai.  Ifi: 16-2.

Berencsi László: – Ellentétes félidők voltak, úgy érzem a cserékkel tudtunk segíteni a támadójátékunk és a gólszerzésünk hatékonyságában. Külön gratulálok a mesterhármast szerző Molnár Dániel csapattársunknak, egyébként mindenkit dicséret illet. Jó játékvezető hármas, további sok sikert ináncsi sporttársainknak.

Montvajszki Bertalan: – A mérkőzés eredménye nem tükrözi a játék képét, sajnos magunkat vertük meg. Gratulálok a hazaiaknak! A továbbiakról el kell gondolkodni!

Pácin – Telkibánya    10-2 (4-0)

Pácin, 100 néző. V.: Tordai.

Pácin: Soltész – Halász Attila, Kóró K., Lakatos S., Góré Zs., Hadházi, Lakatos R., Paronai, Balla B., Biacskó (Szoták), Halász András (Góré A.). Játékos-edző: Paronai Tamás.

Telkibánya: Kozsurek – Galyas R. (Szendrey), Kiss I., Pelles, Nyitrai, Mata, Dudás G., Galyas Zs. (Sontra), Saláta, Dudás T., Krakkai. Edző: Kovács Róbert.

G.: Hadházi (3), Lakatos R. (2), Góré Zs. (2), Lakatos S., Halász András, Paronai, ill. Mata, Nyitrai.

Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 11-0.

Paronai Tamás: – Biztos vezetésünk tudatában a második félidő elején belealudtunk a meccsbe, de a vége magabiztos lett. Gratulálok mindkét csapatunknak.

Kovács Róbert: – Teljesen szétesett a védekezésünk, gratulálok a hazaiaknak, Ákos jobbulást.

Tarcal – Tokaj    5-2 (2-2)

Tarcal, 100 néző. V.: Séra.

Tarcal: Dovák – Kamarási (Ötvös), Szegedi, Mérész, Czentnár, Szegedi, Sárosi, Beör, Szűkösdi, Szárnya (Rácz), Kádas. Elnök: Soltész Csaba.

Tokaj: Tóth Á. – Lukács (Molnár), Bódi M., Cseh K., Pásztor, Kassai, Gégény, Fazekas (Mihali), Halász, Bejó, Bódi (Csócsics). Edző: Juhász Zsolt.

G.: Beör (2), Szárnya, Szűkösdi, Rácz, ill. Kassai, Pásztor.

Jók: Szűkösdi (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki. Ifi: 1-7.

Soltész Csaba: – Szomszédvárak csatáját nyertük meg lelkes játékkal. Gratulálok a fiúknak, jó volt a játékvezetés.

Juhász Zsolt: – Ez a teljesítmény még gyengének sem volt nevezhető. Gratulálok a hazaiak lelkes játékához csak tanulhatunk tőlük.

Taktaharkány – Tiszaladány    3-3 (3-0)

Taktaharkány, 150 néző. V.: Rendek.

Taktaharkány: Bukszár – Horváth L., Radics, Nagy V., Fazekas, Rabócz, Horváth A., Gulyás, Balogh G. (Versics, Demeter), Bodnár, Séra. Játékos-edző: Fazekas Péter.

Tiszaladány: Bacsó – Kiss T., Béres, Losonczki, Lakatos R., Liszkai K., Szívós M., Szadai, Hideg, Gégény, Gáspár (JUhász). Edző: Liszkai Attila.

G.: Rabócz (2), Nagy V., ill. Szadai, Losonczki, Szívós M.

Jók: az egész csapat, ill. Kiss T., Szívós M., Liszkai, Losonczki. Ifi: 3-1.

Fazekas Péter: – Nagyszerű első félidőt produkáltunk erre lehet építeni. A második félidőben a rutintalanságunknak köszönhetően elvesztettünk két pontot, lehetne már egy kis szerencsénk.

Liszkai Attila: – Egy félidő előnyt adtunk a hazaiaknak, a végén nyerhettünk volna.

– ÉM –

Abaújszántó vs. Pácin
Miskolc - A 2017/2018-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Keleti csoportjának őszi órarendje. [poll id="1524"] 1. forduló (augusztus 12–13.) Sz., 13.00: Telkibánya – Ináncs Sz., 17.00: Sárospatak – Garadna Sz., 17.00: Pálháza – Pácin Sz., 17.00: Tiszakarád – Tiszalad...