„Ez a győzelem azért nevezhető kifejezetten jó eredménynek”

Kazincbarcika – A labdarúgó NB II 35. fordulójában vasárnap nyert a KBSC.

Putnok, 600 néző. V.: Böcskei.

KBSC: Somodi – Palmes, Heil, Belényesi, Süttő – Hegedűs (Tóth Sz., 62.), Kovács O. – Gábor (Engel, 75.), Sigér (Mikló, 66.), Kanalos – Boros. Megbízott-vezetőedző: Koleszár György.

Kisvárda: Zöldesi – Oltean, Ryaskho, Jánvári – Lucas – Vári, Melnyik (Kovácsréti, 81.), Oláh G., Heffler N. (Hej, 56.) – Lukács R. (Misic, 75.), Ilic. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Fotó: Bujdos Tibor Fotó: Bujdos Tibor ©

17. perc: Gábor kapott labdát a jobb szélen majd betört a tizenhatoson belülre és 15 méteres lövését követően Borosról pattant a kapuba a labda, 1-0.

22. perc: Lucas közeli lövése Somodiról kipattant majd Oláh az üres kapuba lőtte a labdát, 1-1.

69. perc: Kanalos ugratta ki Palmest akinek lövését Zöldesi védte, a kipattanó labdát Boros az üres kapuba fejelte, 2-1.

92. perc: Kanalos szerzett labdát egy kontra során, majd kiugratta Miklót aki a kilépő Zöldesi mellett 11 méterről a kapuba lőtt, 3-1.

Jók: az egész csapat ill. Zöldesi.

Koleszár György: – Hatodik meccse vagyunk együtt, véleményem szerint meccsről-meccsre javult a csapat állapota, hozzáállása és eredményessége is. Én nem lihegem túl sem a győzelmet, sem a vereséget, de ez a győzelem azért nevezhető kifejezetten jó eredménynek, mert véleményem szerint egy NB I-be feljutó és erős kerettel rendelkező csapatot sikerült legyőzni.

Kondás Elemér: – Győzni jöttünk, de ellenfelünk megérdemelte a győzelmet, mert jobban akarta azt. Néhány játékosom túl kényelmes volt és mélyen tudása alatt teljesített, így nem lehet pályára lépni egy ilyen fontosságú találkozón.