Európa Liga – Büntetőkkel jutott tovább a West Ham Máltán

Büntetőkkel jutott tovább a West Ham Máltán
Büntetőkkel jutott tovább a West Ham Máltán - © Fotó: Getty Images
A labdarúgó Európa Ligában csütörtökön a selejtezők 2. fordulójának visszavágóit játszották, amely után kialakult a 3. forduló párosítása.

Eredmények:

Sirak (örmény) – AIK (svéd) 0-2 (0-2)
Továbbjutott: az AIK, kettős győzelemmel, 4-0-val.
Alaskert (örmény) – Kajrat (kazah) 2-1 (1-1)
Továbbjutott: a Kajrat, 4-2-vel.
Dinamo Minszk (fehérorosz) – Cserno More Varna (bolgár) 4-0 (1-0)
Továbbjutott: a Dinamo Minszk, 5-1-gyel.
Inter Baki (azeri) – FH Hafnarfjördur (izlandi) 2-2 (1-0, 1-2, 2-2) – hosszabbítás után
Továbbjutott: az Inter Baki, 4-3-mal, hosszabbítás után.
Spartaks Jurmala (lett) – Vojvodina (szerb) 1-1 (0-0)
Továbbjutott: a Vojvodina, 4-1-gyel.
Omonia (ciprusi) – Jagiellonia Bialystok (lengyel) 1-0 (1-0)
Továbbjutott: az Omonia, 1-0-val.
Qabala (azeri) – Csukaricski (szerb) 2-0 (1-0)
Továbbjutott: a Qabala, 2-1-gyel.
Nomme Kalju (észt) – Vaduz (liechtensteini) 0-2 (0-0)
Továbbjutott: a Vaduz, kettős győzelemmel, 5-1-gyel.
Bröndby (dán) – Beroe (bolgár) 0-0
Továbbjutott: a Bröndby, 1-0-val.
Rosenborg (norvég) – KR (izlandi) 3-0 (3-0)
Továbbjutott: a Rosenborg, kettős győzelemmel, 4-0-val.
Botosani (román) – Legia Warszawa (lengyel) 0-3 (0-2)
Továbbjutott: a Legia, kettős győzelemmel, 4-0-val.
PAOK (görög) – Lokomotiva Zagreb (horvát) 6-0 (4-0)
Továbbjutott: a PAOK, 7-2-vel.
UC Dublin (ír) – Slovan Bratislava (szlovák) 1-5 (0-1)
Továbbjutott: a Slovan, kettős győzelemmel, 6-1-gyel.
Odd Grenland (norvég) – Shamrock Rovers (ír) 2-1 (0-0)
Továbbjutott: az Odd Grenland, kettős győzelemmel, 4-1-gyel.
IFK Göteborg (svéd) – Slask Wroclaw (lengyel) 2-0 (0-0)
Továbbjutott: a Göteborg, 2-0-val.
Trakai (litván) – Apollon Limassol (ciprusi) 0-0
Továbbjutott: az Apollon, 4-0-val.
Hajduk Split (horvát) – Koper (szlovén) 4-1 (2-1)
Továbbjutott: a Hajduk, 6-4-gyel.
Strömsgodset (norvég) – Mladá Boleslav (cseh) 0-1 (0-1)
Továbbjutott: a Strömsgodset, 2-2-vel, idegenben szerzett több góllal.
Differdange 03 (luxemburgi) – Trabzonspor (török) 1-2 (0-1)
Továbbjutott: a Trabzonspor, kettős győzelemmel, 3-1-gyel.
Beitar Jeruzsálem (izraeli) – Charleroi (belga) 1-4 (1-1)
Továbbjutott: a Charleroi, kettős győzelemmel, 9-2-vel.
Thun (svájci) – Hapoel Beer-Seva (izraeli) 2-1 (1-1)
Továbbjutott: a Thun, 3-2-vel.
Zilina (szlovák) – Dacia Chisinau (moldovai) 4-2 (1-0)
Továbbjutott: a Zilina, kettős győzelemmel, 6-3-mal.
Newtown (walesi) – FC Köbenhavn (dán) 1-3 (0-2)
Továbbjutott: az FC Köbenhavn, kettős győzelemmel, 5-1-gyel.
Astra Giurgiu (román) – Inverness (skót) 0-0
Továbbjutott: az Astra, 1-0-val.
Rabotnicski (macedón) – Jelgava (lett) 2-0 (2-0)
Továbbjutott: a Rabotnicski, 2-1-gyel.
Wolfsberger AC (osztrák) – Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) 2-0 (1-0)
Továbbjutott: a Wolfsberg, kettős győzelemmel, 3-0-val.
Mladoszt Podgorica (montenegrói) – Kukesi (albán) 2-4 (0-3)
Továbbjutott: a Kukesi, 4-3-mal.
Linfield (északír) – Spartak Trnava (szlovák) 1-3 (1-0)
Továbbjutott: a Spartak Trnava, kettős győzelemmel, 5-2-vel.
Birkirkara (máltai) – West Ham United (angol) 1-0 (1-0, 1-0, 1-0) – 11-esekkel: 3-5
Továbbjutott: a West Ham, 1-1-gyel, tizenegyesrúgásokkal.
Aberdeen (skót) – Rijeka (horvát) 2-2 (0-0)
Továbbjutott: az Aberdeen, 5-2-vel.

EL, 3. forduló

A labdarúgó Európa Liga 3. fordulójának párosítása (az első mérkőzéseket július 30-án, a visszavágókat augusztus 6-án játsszák):

Debreceni VSC-Teva (magyar) – Rosenborg (norvég)
Standard Liege (belga) – Zeljeznicar (bosnyák)
FC Zürich (svájci) – Dinamo Minszk (fehérorosz)
Kajrat (kazah) – Aberdeen (skót)
Zilina (szlovák) – Vorszkla Poltava (ukrán)
AZ Alkmaar (holland) – Istanbul Basaksehir (török)
Bordeaux (francia) – AEK Larnaca (ciprusi)
Jablonec (cseh) – FC Köbenhavn (dán)
PAOK (görög) – Spartak Trnava (szlovák)
Belenenses (portugál) – IFK Göteborg (svéd)
Thun (svájci) – Vaduz (liechtensteini)
ASA Targu Mures (román) – Saint-Etienne (francia)
Sturm Graz (osztrák) – Rubin Kazany (orosz)
Kukësi (albán) – Legia Warszawa (lengyel)
Sampdoria (olasz) – Vojvodina (szerb)
Southampton (angol) – Vitesse (holland)
Elfsborg (svéd) – Odd Grenland (norvég)
Charleroi (belga) – Zorja Luhanszk (ukrán)
AIK (svéd) – Atromitosz (görög)
Qäbälä (azeri) – Apollon Limassol (ciprusi)
Slovan Liberec (cseh) – Hapoel Kirjat Smona (izraeli)
West Ham United (angol) – Astra Giurgiu (román)
Wolfsberger AC (osztrák) – Borussia Dortmund (német)
Rheindorf Altach (osztrák) – Vitória Guimaraes (portugál)
Jelgava (lett) – Trabzonspor (török)
Athletic Bilbao (spanyol) – Inter Baki (azeri)
FK Krasznodar (orosz) – Slovan Bratislava (szlovák)
Hajduk Split (horvát) – Strömsgodset (norvég)
Bröndby (dán) – Omonia (ciprusi)



Sporthírek