280 műszakis veheti át a diplomáját csütörtökön a Miskolci Egyetemen

Akt.:
Az egy évvel ezelőtti ünnepségen
Az egy évvel ezelőtti ünnepségen - © Fotó: ÉM-archívum
Miskolc – Csütörtökön veszi át diplomáját a Miskolci Egyetem műszaki karainak több mint 280 hallgatója.

Diplomaátadó ünnepséget tartanak csütörtökön és pénteken a Miskolci Egyetemen, ma három műszaki kar – a Műszaki Anyagtudományi Kar, a Műszaki Földtudományi Kar, valamint a Gépészmérnöki és Informatikai Kar – több mint 280 hallgatója veheti át oklevelét. Pénteken a társadalomtudományi karok friss diplomásai veszik át oklevelüket. Mindkét napon lesz Ph.D oklevelek, habilitációs oklevelek, Bosch-díjak, Kiváló Oktató és Becsületdiplomák átadása is. Idén újdonság, hogy a Bosch nemcsak a Gépészmérnöki és Informatikai Kar hallgatóit díjazza, de az elismerést kiterjesztette a Gazdaságtudományi Karra is. Ez alkalommal a műszaki karok végzőseinek névsorát közöljük.

Gépészméröki és Informatikai Kar

BSc Gépészmérnöki alapképzési szak, Anyagtechnológia, nappali

Érsek Balázs, Földes József István, Hudák Bianka, Radics Zoltán, Szabó Mihály Viktor, Tóth Adrián, Tóth Patrik, Váradi Milán

BSc Gépészmérnöki alapképzési szak, Gépgyártástechnológia, nappali

Barcza Zsolt László, Davidov Zoltán Krisztián, Debreczeni Dániel, Ercse Tamás, Götz Glória, Háda Dávid, Kristóf Szabolcs, Lengyel István, Szarka Áron, Tóth Attila, Vasas Dávid

BSc Gépészmérnöki alapképzési szak, Géptervező, nappali

Erdei Réka, Holló Bence, Kubi Máté Krisztián, Szabó Róbert

BSc Gépészmérnöki alapképzési szak, Létesítményszerelő és üzemeltető, nappali

Dárdai Tamás, Dorka Máté, Juhász Emese, Molnár Tamás, Orliczki Ákos, Óvári Gábor, Pusztai Tamás, Szőr Dániel Edvárd, Tóth János Márk

BSc Gépészmérnöki alapképzési szak, Logisztika és termelésirányítás, nappali

Bari Anita, Kobolák Zoltán

BSc Gépészmérnöki alapképzési szak, Minőségbiztosítás, levelező

Barócsi Ákos

BSc Gépészmérnöki alapképzési szak, Minőségbiztosítás, nappali

Fazekas Szilvia, Hornyák Martin, Juhász Balázs, Károlyi Zoltán Gábor, Kovács Judit, Kósa Pálma, Okvát Lilla, Pap Ádám, Petrény Ádám, Zelena Tamás

BSc Gépészmérnöki alapképzési szak, Szerszámgépészet és mechatronika, nappali

Alföldi Dávid, Erdős Antal Gábor, Gál Ádám, Kiss Róbert, Kovács István, Kundrát Tamás, Leskó Gergő, Mezei Márk, Siktár Bálint

BSc Gépészmérnöki alapszak, Gépgyártástechnológia, levelező

Csatlós Zsolt, Jobbik Tamás, Szombati Bence

BSc Gépészmérnöki alapszak, Géptervező, levelező

Varga Balázs

BSc Gépészmérnöki alapszak, Logisztika és termelésirányítás, levelező

Lajgut Ádám, Serfőző Péter, Szegedi Viktor Erik, Vaszil István, Zajácz András Zoltán

BSc Gépészmérnöki alapszak, Minőségbiztosítás, levelező

Bodnár Nándor, Gazdag Patrik, Török Csaba

BSc Mechatronikai mérnöki alapszak, Gépészeti mechatronika, nappali

Balogh Bence, Biró Máté, Dienes Dénes, Fodor Máté, Gál István, Kondás Dániel, Lapis Máté, Leskó Gábor, Marinkovics Péter Ádám, Nagy Ádám, Nagyfi Péter, Novák László Lajos, Takács Márton, Ungár Péter

BSc Műszaki menedzser alapszak, Gazdasági (kifutó), nappali

Bene Panni, Csábrági Noémi, Drizner Máté Dávid, Harcsárik Szabina, Hojdák Kinga, Pataky Roland

BSc Műszaki menedzser alapszak, Gépészeti (kifutó), nappali

Bekus Ágnes, Halász Gábor, Korpás Bettina, Kuczó Angéla, Sári Norbert, Szegvári Evelin, Varga Szilvia

BSc Villamosmérnöki alapszak, Elektronikai tervezés és gyártás, nappali

Brogli Péter, Erdősy Dániel, Kecsedi Gábor, Maklári Dávid, Molnár Péter, Papczun Péter Ernő, Simon Jordán, Szobonya Kornél, Tóth Ádám

BSc Villamosmérnöki alapszak, Ipari automatizálás és kommunikáció, levelező

Becsei Gyula, Bortnyik Kornél, Földes Gábor, Győri László, Simon Róbert László, Somogyiné Dr. Molnár Judit, Szabó Péter, Trifonov Levente, Varga Ádám

BSc Villamosmérnöki alapszak, Ipari automatizálás és kommunikáció, nappali

Bocz Árpád, Csanak Sándor, Dió Péter, Dobozi Krisztián, Erdei István, Hlavács Csaba, Schlögl Márton, Szabó Tamás, Tóth Péter, Verhóczki Máté Milán, Závaczki Dániel, Zwillinger Marcell

BSc Villamosmérnöki alapszak, Villamosenergetika, nappali

Dojcsák György, Koroknai Sólyom Péter, Kozaróczy Tamás, Ősz-Varga Csaba, Sipos Zoltán, Sugár Dániel, Szemán Dávid, Vaszily László, Virág Gábor

BSc Villamosmérnöki alapszak,Autóelektronika, nappali

Bathó Sándor Balázs

MSc Gépészmérnöki mesterszak, Általános géptervező, levelező

Richter Balázs, Richter Dávid Richárd, Scitovszky Tamás, Zákány Zsolt Imre

MSc Gépészmérnöki mesterszak, Általános géptervező, nappali

Bere Károly, Juhász Ádám, Stán Patrik

MSc Gépészmérnöki mesterszak, Anyagtechnológiai és hegesztéstechnológiai, nappali

Jámbor Péter, Narancsik Zoltán Árpád, Pandák Péter, Ungvárszki Fanni

MSc Gépészmérnöki mesterszak, CAD/CAM, levelező

Engert Andrea, Gávay Bence Pál, Golitkó László, Kiss Adrián, Molnár Sándor, Sepsi Attila, Szarka Tamás, Szigeti Károly, Visnyei Márton

MSc Gépészmérnöki mesterszak, CAD/CAM, nappali

Jakab Norbert, Kocsis Bence, Losonczi Dániel, Seres Szabolcs, Sipkás Vivien, Tóth Sándor Gergő, Tóth Tamás

MSc Gépészmérnöki mesterszak, CAD/CAM, nappali – angol

Berrah Nora, Djahnit Adel, Djahnit Riadh, Kenzari Chouaib, Noui Youcef Ramzi, Ordonez Izquierdo Victor Hugo, Ordonez Ulloa Sebastian Santiago

MSc Gépészmérnöki mesterszak, Minőségbiztosítási, levelező

Búzás Eszter, Mizser Brigitta, Pandula Péter, Szabó-Papp István, Szenász Tamás

MSc Gépészmérnöki mesterszak, Vegyipari gépészeti, levelező

Hajdu Gábor, Kócsi Bence, Makai István, Nagy Szabolcs, Sliz Győző, Szarka-Kovács Kinga, Tóth Levente József

MSc Gépészmérnöki mesterszak, Vegyipari gépészeti, nappali

Arday András Gyula, Béres Ádám, Klenik Vivien, Matusz-Kalász Dávid, Plásztán Bence

MSc Mechatronikai mérnöki mesterszak, nappali

Hadas Dávid Sándor, Herczku Dániel, Kiss Nándor, Szabó Bence

MSc Mérnökinformatikus mesterszak, nappali – angol

Alaya Mohamed Amine

MSc Villamosmérnöki mesterszak, Folyamatirányítási és ipari kommunikációs rendszerek, levelező

Csirmaz Szabolcs, Fodor Gábor Dénes, Ludman Csaba, Molnár Attila, Pintér Zsolt

MSc Villamosmérnöki mesterszak, Folyamatirányítási és ipari kommunikációs rendszerek, nappali

Eckl Bence, Frisku Dániel, Németh Gábor, Póta Richárd István, Salamon Balázs Ádám, Tóth Gábor

BSc Energetikai mérnöki alapszak, Gépészeti, nappali

Boldizsár Csongor Bálint, Csoma Nóra, Koós Dániel, Krakovszky Tamás Máté, Magda Bence

BSc Gazdaságinformatikus alapszak, Termelésinformatika sáv, nappali

Boór Anna Erzsébet, Bozsik György

BSc Gazdaságinformatikus alapszak, Korszerű WEB technológiák sáv, nappali

Fekete Ádám, Kiss Viktor, Konyha Péter, Korcsok Erika

BSc Gazdaságinformatikus alapszak, Termelésinformatika sáv, nappali

Nguyen Alex Anh-Minh, Szajkó Tamás

BSc Ipari termék- és formatervező mérnöki alapszak, nappali

Felházi Máté, Rakonczai Eszter, Urbán Kristóf

BSc Mérnökinformatikus alapszak, Korszerű WEB technológiák, nappali

Agárdi Anita

BSc Mérnökinformatikus alapszak, Infokommunikációs, nappali

Gál Gábor

BSc Mérnökinformatikus alapszak, Termelésinformatika, levelező

Pálfi Veronika

BSc Mérnökinformatikus alapszak, Korszerű WEB technológiák, nappali

Soós Róbert

BSc Mérnökinformatikus alapszak, Termelésinformatika, levelező

Vincze Gábor

BSc Programtervező informatikus alapszak, Korszerű WEB technológiák sáv, nappali

Nyakacska Zoltán, Tóth Béla

MSc Energetikai mérnöki mesterszak, Épületenergetikai, nappali

Juhász Márton Gábor, Ludnik Tibor, Matisz Norbert, Tóth Róbert

MSc Logisztikai mérnöki mesterszak, Logisztikai folyamatok, nappali

Nagy Eszter

MSc Mérnökinformatikus mesterszak, Alkalmazás fejlesztő, nappali

Jakkel Péter, Kmetcz Patrik, Pető Albert, Pozsgai Sándor

Műszaki Földtudományi Kar

BSc Műszaki Földtudományi alapszak

Bakonyi Ágnes, Balogh Csaba, Banu Krisztián, Béres-Deák Eszter, Borsodi Eszter, Boutaleb Hamza, Ducsai Róbert, Farkas-Szebeni Tamás, Földesi Áron, Géczi Milán, Glonczi Gyula, Holhós Gábor, Horváth Dénes, Kazup Anikó Dóra, Levin Keith Michael, Lukács Imre, Majoros Lívia, Nagy Attila, Páll Laura, Peták Anikó, Rónyai Viktor István, Sánta Viktor, Sarkadi Zoltán, Schultz Vera Magdolna, Szikora István, Vetró Olivér, Vigh Péter

BSc Környezetmérnöki alapszak

Bodzássy Bettina, Demián Szabolcs, Pálházi Beatrix

MSc Környezetmérnöki mesterképzési szak

Fodor Norbert

MSc Földtudományi mérnöki mesterképzési szak (angol nyelven)

Csomor Tibor Áron

MSc Hidrogeológus mérnöki mesterképzési szak

Fiszter Patricia, Szigeti Nóra

MSc Olajmérnöki mesterképzési szak (Külföldi hallgatók, Önköltséges)

Issikbayev Ivan Koptleyev Yermek Sharapiden Saken

MSc Olajmérnöki mesterképzési szak

Omunakwe Emmanuel Buduka

MSc Előkészítéstechnikai mérnök mesterképzési szak

Szutorcsik Lilla, Zsiri Mercédesz Evelin

Geotermikus szakirányú továbbképzési szak

Kovács Zsolt

Műszaki Anyagtudományi Kar

Kohómérnöki mesterszak, angol nyelvű képzés:

Al-Khalidi Murtadha Mohammed Abdulridha, Fadhil Mohanad Khairi

Anyagmérnöki mesterszak:

Arouche Ádám, Bajnóczki Olivér Sándor, Balázs Kornél, Fekete Huba, Gyenizse Gábor, Herbáth Beáta, Mezei József, Molnár Péter, Nagy Dorottya, Novák Orsolya, Pénzeli Xénia, Rénes Dorottya, Szima Balázs Sándor

Kohómérnöki mesterszak:

Árki Péter, Bratu Zoltán Ferenc, Kovács Ádám, Kósiné Vízer Zsuzsanna Marietta, Sályi Zsolt, Szarka László, Téglás Noémi, Toth Attila

Anyagmérnöki alapszak:

Alexa Márk, Antal Olivér, Baráthné Juhász Katalin, Bejczi Balázs, Bencze Gabriella, Bubenkó Marianna, Erdőhegyi Csongor Csaba, Forgács Emese, Gecs Zsófia, Gilányi Tímea, Jancsurák Judit, Jóna Balázs, Kalocsay Lívia, Kolozsvári Réka, Kovács Eszter, Kovács Sándor Endre, Nagyházi Nóra, Németh Viktor, Pálfalusi Viktor, Pethő Dániel, Somfai Dorottya, Tóth Gábor, Tőkés Bence, Udvardi Bella

ÉM



A kommentelés opció, a jó magaviselet kötelező! Moderációs elveinket itt olvashatja .






hirdet�s