„Ennek függvényében parázsra is sikerült az első félidő”

© Fotó: cigandse.hu / Fodor Balázs
Cigánd – A labdarúgó NB II 35. fordulójában hazai pályán játszott vasárnap a Cigánd.

Cigánd SE – Zalaegerszegi TE FC 2-4 (1-1)

Cigánd, 200 néző. V.: Veizer.

Cigánd: Sánta – Molnár, Raducu, Csicsvári, Szilágyi – Nicorec (Katona, 54.), Kuti, Oltean, Angyal – Varga K. (Sándor, 46.), Popescu (Barcsay, 85.). Szakmai igazgató: Szénay Péter.

Zalaegerszeg: Fadgyas – Króner, Kovács, Forgács, Polényi (Jakab, 85.), Deutsch – Szatmári (Végh, 68.), Nagy T. (Oláh, 80.), Bedi – Babati, Bobál. Vezetőedző: Csató Sándor.

18. perc: Bal oldali akció végén a beadás után Bobál 3 méterről „kanalazott” a hálóba, 0-1.
24. perc: Egy hazai szöglet után Popescu fejelt a bal alsó sarokba, 1-1.
32. perc: Bobál ugrott ki a védők között amikor Csicsvári lerántotta: a játékvezető a piros lapot mutatta fel a hazaiak játékosának.
50. perc: Egy szögletet követően Deutsch 5 méterről fejelt a kapuba, 1-2.
56. perc: Egy sarokrúgást követő kavarodás után a kipattanó labdát Króner 10 méterről lőtte a bal alsó sarokba, 1-3.
82. perc: A bal oldalról érkező beadást Deutsch vette le majd 12 méterről a jobb felső sarokba lőtt, 1-4.
89. perc: Egy labdaszerzést követően Katona két védő között kilőtte a hosszú sarkot, 2-4.

dsc_0542

Jók: Sándor, Oltean, Katona, ill. Króner, Kovács, Bedi, Deutsch, Babati, Bobál.

Szénay Péter: – Sajnos nem sikerült életben tartani a bennmaradási reményeinket, sajnálom szurkolóinkat, ilyenkor mindig az edző a felelős. De a mai mérkőzésen a pontrúgások után kapott gólok miatt a játékosok is számoljanak el magukkal.

Csató Sándor: – Tudtuk, hogy a Cigándnak ez az utolsó esélye, hogy győzelme esetén életben tartsa bennmaradási esélyeit. Ennek függvényében parázsra is sikerült az első félidő, de a hazai kiállítás után sikerült megszereznünk a győzelmet.