“Bebizonyítottuk, hogy nem érdemtelenül állunk a tabella utolsó helyén”

A labdarúgó megyei I. osztály 11. fordulójában öt találkozót rendeztek meg szombaton.

Bogács Thermálfürdő – Sajóbábony 2-1 (1-1)

Bogács, 150 néző. V.: Sveda.

Bogács: Halmai – Stefanecz, Gál, Molnár (Nagy), Czeglédi, Dudás (Pál), Szeberin, Fuckler (Sivák), Fügedi (Hornyák), Gallik (Bakos), Lázár. Játékos-edző: Sivák Sándor.

Sajóbábony: Roza – Tóth I., Tóth T., Hronyecz, Nyeste (Balogh), Varga (Kovács), Bazsányi, Kerényi, Molnár, Nagy, Sebők. Edző: Orlóczki Tibor.

G.: Szeberin, Gallik, ill. Varga. Jók: az egész csapat, ill. Tóth I., Nagy, Molnár. Ifi: 2-3.

Sivák Sándor: – A csapatom a mai mérkőzésre végre úgy készült, ahogy kell egy ilyen meccsre készülni. Nem értem az edzőkollégám nyilatkozatát, mivel helyzet nélkül rúgták a góljukat is. Azt viszont elismerem, hogy néha a mezőnyben jobban játszottak, de egy döntetlenszagú mérkőzésen mi eggyel többet rúgtunk, így megérdemelten nyertünk.

Orlóczki Tibor: – A játék képe alapján ezt a mérkőzést meg kellett volna nyernünk. Sajnos a gólokat magunknak rúgtuk, így a lelkes hazaiak megérdemelték a győzelmet.

Sátoraljaújhely – Onga 1-3 (0-3)

Sátoraljaújhely, 80 néző. V.: Szabó L.

Sátoraljaújhely: Braun – Lukács Á., Matisz, Fodor J., Lukács I., Timkó Zs., Szabó I., Lukács B. (Fodor R.), Timkó Á., Dakos, Fedor (Váradi). Vezetőedző: Jurkó Tamás.

Onga: Lövey – Tóth N. (Horváth), Bóta, Berta, Juhász, Hegedűs, Boszák, Tóth R., Román (Orosz), Bozik (Bagi), Monyók. Edző: Varacskai István.

G.: Dakos, ill. Bozik Román, Tóth R. Jók: Braun, Dakos, ill. az egész csapat. Ifi: 1-5.

Jurkó Tamás: – Az első félidei hibáinkért nagy árat fizettünk. Hiába a második félidei mezőnyfölényünk, ha helyzeteinket értékesíteni nem tudjuk, akkor ne várjunk győzelmet.

Varacskai István: – Az első félidőben mi uraltuk a játékot, a másodikban viszont a hazaiak átvették a játék irányítását.

Edelény – Encs 3-4 (0-2)

Edelény, 300 néző. V.: Sípos.

Edelény: Molnár – Mészáros (Kalász), Hanász, Nagy Cs. (Fűzi), Subert, Homonnay, Huszti (Marsalkó), Boros L., Pataki, Kótai, Boros M. Edző: Németh Attila.

Encs: Éliás – Szita, Pecsenye, Leskó, Molnár, Gregó, Kerekes, Horváth Sz. (Horváth K.), Kádár (Drótár), Nagy, Ferenczi F. (Ferenczi V.). Edző: Luhály István.

G.: Boros L., Fűzi, Subert, ill. Nagy (2), Pecsenye, Drótár. Kiállítva: Szita (56.). Jók: senki, ill. Nagy (a mezőny legjobbja) és az egész csapat. Ifi: 2-0.

Szilvai Attila, elnök: – Ma meg sem közelítettük önmagunkat így sebezhetővé váltunk, amit az ellenfél könyörtelenül megbosszult, gratulálok nekik.

Luhály István: – Gratulálok a hazaiak eddigi teljesítményéhez, a jó szakmai munkához, sok sikert kívánok nekik a továbbiakban. Minden elismerésem a csapatomé a mai emberfeletti teljesítményükért és a küzdésért. 35 percet emberhátrányban játszottunk, megérdemelt győzelmet arattunk, gratulálok fiúk! Köszönet a szurkolóknak is.

Szerencs – Nagybarca 4-1 (2-0)

Szerencs, 100 néző. V.: Haraszin.

Szerencs: Kristóf – Suller, Buri A., Margitai, Sohajda (Kiss M.), Lengyel, Gombos, Kiss K., Buri D., Rábai, Szegedi (Nagy L., Azari). Edző: Tóth István és Lukács Bertalan.

Nagybarca: Viszóczki – Kakuk, Kovács (Tarcali), Spisák (Bartók), Balogh, Nadanicsek, Páró (Vadnai Dániel), Juhász, Rapp, Veják (Sáfár), Vass (Vadnai Dávid). Edző: Kőrösi Gábor.

G.: Rábai, Lengyel, Gombos, Buri D., ill. Balogh. Jók: Buri A., Buri D., Lengyel, Margitai, Rábai, Suller, ill. Nadanicsek. Ifi: 2-2.

Tóth István: – Jó első félidő, a másodikban több gól maradt bennünk, ennek ellenére megérdemelt a győzelmünk jó játékvezetés mellett.

Tanyi Csaba, csapatvezető: – A mai napon bebizonyítottuk, hogy nem érdemtelenül állunk a tabella utolsó helyén, ráadásul mindent megtettünk, hogy ott is maradjunk.

Bánhorváti – Sárospatak 4-0 (0-0)

Bánhorváti, 150 néző. V.: Tóth I T.

Bánhorváti: Meskó – Kocsi (Bicskey), Harnócz, Tamás, Hallgató (Győrfi), Strekáf (Fülöp), Kazvinszki, Tátrai, Nyíri (Túróczi, Szendrei), Dávid, Szemere. Edző: Harnócz Zoltán.

Sárospatak: Koleszár – Solymosi, Kovács T., Bodnár, Takács I T., Tóth Á., Kerékgyártó K., Csikai (Bartha), Horváth, Pándy-Szekeres (Sikorszki), Pápai. Szakosztályvezető: Kovács Gábor.

G.: Tamás, Strekáf, Kazvinszki, Dávid. Jók: Tamás, Harnócz, Szemere, Meskó, ill. senki. Ifi: 1-0.

Harnócz Zoltán: – Mély talajú pályán a rossz első félidő után kiváló erőnlétünknek és a csapategységnek köszönhetően megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Elnökünknek jobbulást kíván a csapat, gratulálok az ifi győzelméhez.

Kovács Gábor: – A második félidőben bent maradtunk az öltözőben.

Szurkolói rendbontások Sajósenyén és Mezőzomboron – Labdarúgó fegyelmi határozatok

Miskolc – A Magyar Labdarúgó Szövetség Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatóságának fegyelmi bizottsága a következő határozatokat hozta a legutóbbi ülésén az elmúlt heti forduló után.

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság őszi sorsolása – 2015/2016

A 2015/2016-os Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság őszi órarendje. tovább »