Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Budapest, 2018. szeptember 26., szerda (MTI) – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

szeptember 26., szerda:

M4 Sport
12.30: Kosárlabda, női világbajnokság, mérkőzés a negyeddöntőbe jutásért
14.15: Cselgáncs, világbajnokság, Baku, női +78 kg és férfi +100 kg
17.45: Kézilabda, férfi NB I, Ferencváros – MOL-Pick Szeged
19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Vidi FC-Mezőkövesd Zsóry

Sport 1
18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Fortuna Düsseldorf-Bayer Leverkusen
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-VfB Suttgart

Sport 2
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, Rhein-Neckar Löwen – Meskov Breszt

Eurosport 1
8.30 és 13.25: Sznúker, China Open
14.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Innsbruck, férfi elit időfutam

Eurosport 2
13.25: Sznúker, China Open

Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent
13.30: Tenisz, WTA-torna, Vuhan
20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, Liverpool-Chelsea

Digisport 2
5.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan
17.00: eSport, FIFA 19 Konzolvilág Kezdőrúgás Kupa
18.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Lazio
21.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Bologna

Digisport 3
7.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Strasbourg
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Reims

Spíler2
19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-FC Barcelona
21.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Madrid

szeptember 27., csütörtök:

M4 Sport
14.00: Cselgáncs, világbajnokság, Baku, csapatverseny
19.45: Labdarúgás, női NB I, Diósgyőri VTK-MTK Hungária FC

Sport 1
20.30: Labdarúgás, német másodosztály, Greuther Fürth-Hamburger SV

Sport 2
19.00: Kézilabda, német bajnokság, THW Kiel-Melsungen

Eurosport 1
9.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Innsbruck, junior női verseny
14.30: Kerékpár, országúti világbajnokság, Innsbruck, junior férfiverseny

Eurosport 2
8.25, 13.25: Sznúker, China Open

Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent, negyeddöntők
18.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Sassuolo
21.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-AC Milan

Digisport 2
8.30: Tenisz, WTA-torna, Vuhan, negyeddöntők
17.00: eSport, FIFA 19 Konzolvilág Kezdőrúgás Kupa

Digisport 3
7.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent, negyeddöntő

Spíler2
19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Getafe
21.45 Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-Real Betis

-MTI-



Sporthírek