Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

január 17., szerda:

M4 Sport
11.20: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi rövidprogram
17.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Varasd, Magyarország-Csehország
20.15: Jégkorong, Magyar Kupa, elődöntő, MAC Budapest-UTE

Sport 1
18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Zágráb, Németország-Macedónia
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Varasd, Spanyolország-Dánia

Sport 2
20.45: Labdarúgás, FA Kupa, 3. forduló, Chelsea-Norwich

Eurosport 1
8.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
8.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
17.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, páros rövidprogram

Digisport 1
18.40: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Atlético Madrid-Sevilla
21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Espanyol-Barcelona

Digisport 2
18.15: Kosárlabda, Európa Kupa, Egis Körmend-Alba Fehérvár
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Paris Saint-Germain – Dijon

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Lyon

január 18., csütörtök:

M4 Sport
12.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, női rövidprogram
16.55: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, páros kűr

Sport 2
18.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő
20.30: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő

Eurosport 1
1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.30: Sílövészet, vk, női sprint, Rasen-Antholz
15.45: Síugrás, vk, sírepülés, Oberstdorf, selejtező
17.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, páros kűr, Moszkva
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Digisport 1
19.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Valencia
21.30: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Leganés-Real Madrid

Digisport 2
18.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Olimpiakosz
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Brose Bamberg

Digisport 3
20.05: Kosárlabda, férfi Euroliga, Makkabi Tel-Aviv – Crvena zvezda

Spíler TV
1.30: Jégkorong, NHL, Boston Bruins-Montreal Canadiens

– MTI –