Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

július 26., szerda:

M4 Sport
9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők
13.30: Vizes vb, női vízilabda, az 5-8. helyért, Olaszország-Ausztrália
15.00: Vizes vb, női vízilabda, az 5-8. helyért, Magyarország-Görögország
17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők
20.30: Vizes vb, női vízilabda, elődöntő, Oroszország-Egyesült Államok
22.00: Vizes vb, női vízilabda, elődöntő, Kanada-Spanyolország

Sport 1
12.00: Lósport, futam
20.00: Darts, World Matchplay, 5. nap

Sport 2
11.00, 13.00, 15.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők
15.30: Kerékpár, Vallon körverseny, 5. szakasz
17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Svájc-Franciaország

Eurosport 2
16.00 és 18.00: Vívás, világbajnokság
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Izland-Ausztria

Digisport 1
2.00: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Tottenham-AS Roma
11.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang

július 27., csütörtök:

M4 Sport
9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők
13.30: Vizes vb, férfi vízilabda, az 5-8. helyért, Ausztrália-Olaszország
15.00: Vizes vb, férfi vízilabda, az 5-8. helyért, Montenegró-Oroszország
17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők
20.30: Vizes vb, férfi vízilabda, elődöntő, Magyarország-Görögország
22.00: Vizes vb, férfi vízilabda, elődöntő, Szerbia-Horvátország

Duna World
20.30: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, 3. forduló, első mérkőzés: Girondins Bordeaux-Videoton FC

Sport 1
12.00: Lósport, futam
20.00: Darts, World Matchplay, 6. nap

Sport 2
11.00, 13.00, 15.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők
17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Anglia-Portugália

Eurosport 2
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Skócia-Spanyolország

Digisport 1
1.25: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Barcelona-Manchester United
5.30: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Manchester City-Real Madrid
11.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang
13.30: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Bayern München-Internazionale

Digisport 2
3.00: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, PSG-Juventus
11.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad

Digisport 3
13.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang

– MTI –