Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Budapest – A szerdai és csütötöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

július 19., szerda:

M4 Sport
9.45: Vizes vb, nyíltvízi úszás, női 5 km
11.00: Vizes vb, szinkronúszás, szóló szabad gyakorlat, döntő
12.10: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Spanyolország-Szerbia
15.15: Vizes vb, műugrás, férfi 3 m, elődöntő
17.15: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Egyesült Államok-Japán
18.30: Vizes vb, női toronyugrás, döntő
20.00: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Magyarország-Olaszország
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, 2. forduló, visszavágó, Budapest Honvéd – Hapoel Beer-Seva

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.15: Kerékpár, Tour de France, 17. szakasz
17.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Spanyolország-Portugália
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Anglia-Skócia

Eurosport 2
10.00: Vizes vb, műugrás, férfi 3 m, selejtező
15.30: Vizes vb, műugrás, férfi 3 m, elődöntő
18.30: Vizes vb, női toronyugrás, döntő

Digisport 1
13.15: Labdarúgás, Bajnokok Kupája, felkészülési torna, Bayern München-Arsenal
17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

Digisport 2
13.00 és 19.30: Tenisz, WTA-torna, Bukarest


július 20., csütörtök:

M4 Sport
9.45: Vizes vb, nyíltvízi úszás, csapat 5 km, döntő és műugrás, női 3 m, selejtező
11.00: Vizes vb, szinkronúszás, páros szabadgyakorlat, döntő
13.30: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Olaszország-Kína
15.30: Vizes vb, műugrás, női 3 m, elődöntő
18.15: Vizes vb, műugrás, férfi 3 m, döntő és szinkronúszás, szabad kombináció, selejtező
20.00: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Magyarország-Hollandia

Duna World
19.00: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, 2. forduló, visszavágó: Midtjylland-Ferencváros
21.00: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, 2. forduló, visszavágó: Videoton FC-Nömme Kalju

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.00: Kerékpár, La course by le Tour de France, 1. szakasz
12.45: Kerékpár, Tour de France, 18. szakasz
17.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Norvégia-Belgium
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Hollandia-Dánia

Eurosport 2
10.00: Vizes vb, műugrás, női 3 m, selejtező
15.30: Vizes vb, műugrás, női 3 m, elődöntő
18.30: Vizes vb, műugrás, férfi 3 m, döntő

Digisport 1
2.00: Labdarúgás, Bajnokok Kupája, felkészülési torna, PSG-AS Roma
17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

Digisport 2
13.00 és 19.30: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

– MTI –