Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök
Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

május 18., szerda:

M4 Sport
10.45 és 18.45: Úszás, Európa-bajnokság, London

Sport 1
18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa-Közgép – Partizan

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.55 és 19.00: Úszás, Európa-bajnokság, London
14.40: Kerékpár, Giro d’Italia, 11. szakasz
23.30: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 4. szakasz

Eurosport 2
12.45 és 17.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán
14.45: Tenisz, ATP-torna, Genf

Digisport 1
18.10: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Olimpiakosz – ZF-Eger
20.00: Labdarúgás, Európa Liga, döntő, Liverpool-Sevilla


május 19., csütörtök:

M4 Sport
10.45 és 18.45: Úszás, Európa-bajnokság, London
13.00: Kajak-kenu, olimpiai kvalifikációs verseny, Duisburg
16.42: Kézilabda, női NB 1, döntő, első mérkőzés, Győri Audi ETO – FTC-Rail Cargo Hungaria

Sport 1
3.00: Kosárlabda, NBA, nyugati főcsoport-döntő, 2. mérkőzés, Golden State Warriors-Oklahoma City Thunder
15.00: Jégkorong, világbajnokság, Moszkva, Szentpétervár, negyeddöntő
20.00: Darts, Premier League, 16. állomás, London

Sport 2
12.00: Lósport, futam
15.15 és 17.45: Tenisz, ATP-torna, Nizza, negyeddöntő
19.15: Jégkorong, világbajnokság, Moszkva, Szentpétervár, negyeddöntő

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00 és 19.00: Úszás, Európa-bajnokság, London
14.45: Kerékpár, Giro d’Italia, 12. szakasz
23.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 5. szakasz

Eurosport 2
10.00 és 17.00: Tenisz, Roland Garros-selejtező
13.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Genf
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, osztályozó, első mérkőzés, Eintracht Frankfurt-1. FC Nürnberg

Digisport 1
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Genk-Anderlecht

Digisport 2
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Oostende-Gent

Digisport 3
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Waregem-Club Brugge




Sporthírek






hirdetés