Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

február 24., szerda:

M4 Sport
17.30: Kosárlabda, férfi NB I, Zalakerámia-ZTE KK – Szolnoki Olaj
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, PSV Eindhoven-Atlético Madrid

Sport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Dinamo Kijev-Manchester City

Sport 2
12.00: Lósport, futam
16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
23.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.45 és 13.45: Sílövészet, Európa-bajnokság, Oroszország

Eurosport 2
18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Banvit-Milánó
20.30: Kosárlabda, Európa Kupa, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Limoges-Gran Canaria

Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Doha
17.40: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Braga-FC Sion

Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha

Digisport 3
18.55: Kézilabda, német bajnokság, Löwen-Melsungen

február 25., csütörtök:

M4 Sport
17.00: Sportlövészet, légfegyveres Eb, Győr
18.00: Kézilabda, K&H férfi liga, PLER-Budapest – Kőnig Trade-Balmazújváros

Sport 1
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Washington Capitals-Montreal Canadiens
12.00: Lósport, futam
20.00: Darts, Premier League, 4. állomás, Aberdeen

Sport 2
12.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
23.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00 és 14.00: Sílövészet, Európa-bajnokság, Oroszország

Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-torna, Doha
16.40: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Lokomotiv Moszkva-Fenerbahce
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Liverpool-Augsburg

Digisport 2
15.30: Tenisz, WTA-torna, Doha
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Lazio-Galatasaray
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Napoli-Villarreal

Digisport 3
16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, CSZKA Moszkva-Himki Moszkva
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Athletic Bilbao-Olympique Marseille
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, FC Porto-Borussia Dortmund

RTL II
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, FC Porto-Borussia Dortmund

– MTI –








hirdetés