Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök
Budapest – A szerdai, csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

január 20., szerda:

M4 Sport
17.12: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női negyeddöntő
19.57: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Gdansk, Dánia-Magyarország

Sport 1
17.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Gdansk, Oroszország-Montenegró
19.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Galatasaray-Szolnoki Olaj
20.45: Labdarúgás, FA Kupa, 3. forduló, megismételt mérkőzés, Leicester City-Tottenham Hotspur

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
20.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Wroclaw, Spanyolország-Svédország

Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
10.30: Tenisz, Australian Open

Eurosport 2
9.00: Tenisz, Australian Open
18.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Makkabi Tel-Aviv – Unics Kazany
20.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Bilbao-Bayern München

Digisport 1
20.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, Lazio-Juventus

Digisport 2
20.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Athletic Bilbao-Barcelona

Digisport 3
20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Celta Vigo-Atlético Madrid


január 21., csütörtök:

M4 Sport
15.40: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női elődöntő
17.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női elődöntő
18.40: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, 5-8. helyért
20.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfi elődöntő

Sport 1
2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-St. Louis Blues
18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Krakkó, középdöntő
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Krakkó, középdöntő

Sport 2
12.00: Lósport, futam
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, SZKA-Admiral

Sport M
15.15: Lósport, futam
17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
1.00: Tenisz, Australian Open
14.30: Sílövészet, világkupa, Olaszország, női sprint

Eurosport 2
1.00: Tenisz, Australian Open

Digisport 1
19.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Valencia-Las Palmas

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Lokomotiv Kuban Krasznodar-Panathinaikosz
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Laboral Kutxa-CSZKA Moszkva

Digisport 3
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Cedevita Zagreb-Anadolu Efes
20.55: Labdarúgás, Király Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Sevilla-Mirandes

– MTI –