Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Akt.:
Sportközvetítések szerdán és csütörtökön
Sportközvetítések szerdán és csütörtökön - © Fotó: Illusztráció
Budapest – A szerdai, csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 13., szerda:

M4 Sport
16.27: Röplabda, női NB I, Vasas-Óbuda – Linamar-Békéscsabai RSE
18.32: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfi csoportmérkőzés, Románia-Olaszország
20.12: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfi csoportmérkőzés, Magyarország-Oroszország

Sport 1
20.15: Kosárlabda, Európa Kupa, középdöntő, 1. forduló, CAI Zaragoza-Szolnoki Olaj

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam

Sport M
15.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
14.00: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi egyéni
16.00 és 20.05: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Nyizsnij – Makkabi Tel-Aviv
20.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Bayern München-Ratiopharm Ulm

Digisport 1
16.55: Labdarúgás, francia Ligakupa, Toulouse-Olympique Marseille
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Arsenal

Digisport 2
20.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Espanyol-FC Barcelona

Digisport 3
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Everton

január 14., csütörtök:

M4 Sport
12.25: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, nők, Magyarország-Törökország
15.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, nők, Oroszország-Görögország

Sport 1
3.30: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-Florida Panthers
21.00: Kosárlabda, NBA, Orlando Magic-Toronto Raptors

Sport 2
4.00 és 9.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney, negyeddöntő
12.00: Lóverseny, futam

Sport M
15.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
12.45: Síugrás, sírepülő világbajnokság, Ausztria
14.00: Sílövészet, Világkupa, Németország, női egyéni
16.00 és 20.05: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
0.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Schalke 04-Atlético Mineiro
2.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Bayer Leverkusen-SC Internacional
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney, elődöntő
20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Atlético Madrid-Rayo Vallecano

Digisport 2
6.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney, elődöntő
18.15: Kosárlabda, női Európa Kupa, nyolcaddöntő, Aluinvent-DVTK – Lulea
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Cedevita Zagreb

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Barcelona
20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Crvena Zvezda

– MTI –








hirdetés