Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Akt.:
Élő tv-sportközvetítések - illusztráció
Élő tv-sportközvetítések - illusztráció
Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

december 16., szerda:

M4 Sport
20.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Partizan Beograd – A-Híd OSC Újbuda

Sport 1
17.45: Kézilabda, női vb, Dánia, negyeddöntő
21.15: Kézilabda, női vb, Dánia, negyeddöntő

Sport 2
13.43: Lóverseny, futam
17.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Szaratov-Szolnoki Olaj
19.00: Labdarúgás, Német Kupa, Nürnberg-Hertha BSC

Sport M
19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Galatasaray – Szolnoki Dózsa-Közgép

Eurosport 2
18.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Vilnius-PAOK Szaloniki
19.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Alba Berlin-Brindisi

Digisport 1
14.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, AS Roma-Spezia
17.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Herceg Novi – ZF-Eger
19.20: Labdarúgás, Olasz Kupa, Napoli-Hellas Verona
21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Real Sociedad-Las Palmas

Digisport 2
13.00: Tenisz, International Premier Tennis League, Indian Aces-Singapore Slammers
16.30: Tenisz, International Premier Tennis League, UAE Royals-Japan Warriors
18.55: Kézilabda, SEHA Liga, Zagreb-MVM Veszprém
20.40: Labdarúgás, Olasz Kupa, Juventus-Torino

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, Női Európa Kupa, Aluinvent DVTK-Dike Basket Napoli
20.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Getafe-Rayo Vallecano


december 17., csütörtök:

M4 Sport
17.57: Röplabda, női CEV Kupa, főtábla, 2. forduló, visszavágó: Linamar Békéscsabai RSE – Dinamo Krasznodar

Sport 1
20.00: Darts, PDC-világbajnokság

Sport 2
1.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Ottawa Senators
13.43: Lóverseny, futam
20.00: Ökölvívás, profi gála, Budapest

Eurosport 1
10.00: Alpesi sí, női világkupa, Val d’Isere
12.00: Alpesi sí, férfi világkupa, Val Gardena/Gröden
14.15: Sílövészet, férfi világkupa, Szlovénia
22.15: Díjugratás, London

Digisport 1
15.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Lazio-Udinese
20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Sampdoria-AC Milan

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, női Európa Kupa, PINKK Pécsi 424-Nantes Reze
20.30: Kosárlabda, férfi Euroliga, Laboral Kutxa-Cedevita Zagreb

Digisport 3
17.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Fenerbahce
19.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Atlético Madrid-Reus Deportiu

– MTI –








hirdet�s