Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Akt.:
Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök
Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

december 2., szerda:

M4 Sport
16.27: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Netánja
18.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC-Videoton FC
20.27: Kosárlabda, férfi FIBA Kupa, Falco-Oostende

Sport 1
17.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Zenit-Szolnoki Olaj
22.15: Kosárlabda, női Európa Kupa, Sportiva Azores Airlines – CMB Cargo-Uni Győr

Sport 2
13.43: Lósport, futam

Eurosport
14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága
17.00: Biatlon, világkupa, Svédország

Eurosport 2
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága
18.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Arisz Szaloniki-Unics Kazany
20.30: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Cracovia – Podbeskidzie Bielsko-Biala

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Palermo-Alessandria
17.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Verona-Pavia
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Southampton-FC Liverpool

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Sopron KC-Cibona Zagreb
20.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Barcelona-Villanovense
22.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Cádiz CF-Real Madrid

Digisport 3
18.05: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Caen


december 3., csütörtök:

M4 Sport
16.27: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Netánja

Sport 1
1.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Winnipeg Jets-Toronto Maple Leafs
20.00: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Kadetten Schaffhausen-Baia Mare

Sport 2
13.43: Lósport, futam

Eurosport
14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága
17.00: Sílövészet, világkupa, Svédország

Eurosport 2
14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága

Digisport 1
17.55: Kosárlabda női Európa Kupa, PEAC-Pécs – Nymburk
20.00: Labdarúgás Spanyol Király Kupa, Linense-Athletic Bilbao
22.00: Labdarúgás Spanyol Király Kupa, Las Palmas-Real Sociedad

Digisport 2
8.00: Tenisz, International Premier Tennis League, Philippine Mavericks-Singapore Slammers
11.30: Tenisz, International Premier Tennis League, UAE Royals-Japan Warriors
17.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Carpi-Vicenza
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Laboral Kutxa-Limoges

Digisport 3
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Cedevita Zagreb-Anadolu Efes
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Olympique Marseille

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek






hirdetés