Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

Budapest – A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

május 18., péntek:

M4 Sport
16.00: Kajak-kenu, világkupa, Szeged
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés, Kecskemét-Körmend

Duna World
10.45: Műúszás, világkupa, páros rövidprogram, Budapest

Eurosport 1
13.15: Kerékpár, Giro d’Italia, 13. szakasz
23.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 6. szakasz

Digisport 1
12.00: Tenisz, ATP-torna, Róma
17.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, elődöntő, Fenerbahce-Zalgiris Kaunas
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, elődöntő, CSZKA Moszkva-Real Madrid

Digisport 2
12.00, 14.30 és 19.30: Tenisz, WTA-torna, Róma
21.30: Tenisz, ATP-torna, Róma

Digisport 3
16.30: Tenisz, WTA-torna, Róma

Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés, Le Mans
13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés, Le Mans

május 19., szombat:

M4 Sport
11.45: Kajak-kenu, világkupa, Szeged
14.45: Vízilabda, férfi ob I, döntő, 3. mérkőzés, FTC-Szolnok
16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas-Videoton
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Honvéd-Ferencváros

Duna World
10.00, 11.40 és 18.20: Műúszás, világkupa, csapat, egyéni és páros szabadprogram, Budapest

Sport 1
14.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, elődöntő, Saint-Raphael – Magdeburg
16.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, elődöntő, Göppingen-Füchse Berlin
19.15: Labdarúgás, Német Kupa, döntő, Bayern München-Eintracht Frankfurt

Sport 2
10.00: Lovassport, Alagi military
15.15: Jégkorong, világbajnokság, 1. elődöntő
18.15: Labdarúgás, FA Kupa, döntő, Chelsea-Manchester United

Eurosport 1
13.15: Kerékpár, Giro d’Italia, 14. szakasz
18.00: Autósport, Formula-E, Berlin
21.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 7. szakasz

Eurosport 2
14.00: Autósport, Formula-E, Berlin
19.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, New York City-Colorado Rapids

Digisport 1
12.00 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
14.30: Tenisz, ATP-torna, Róma
20.40 Labdarúgás, francia bajnokság, körkapcsolás a 38., utolsó fordulóról

Digisport 2
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Verona
20.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

Digisport 3
13.45: Amerikaifutball, HFL, TD Store Eagles-Miskolc Steelers

Spíler1 TV
2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Vegas Golden Knights-Winnipeg Jets
7.55: Autósport, V8 Supercars-bajnokság, Winton, 1. futam
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Moto3, MotoGP és Moto2, 3. szabadedzés, Le Mans
12.30, 14.05 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Moto3, MotoGP és Moto2, időmérő, Le Mans

május 20., vasárnap:

M4 Sport
11.15: Kajak-kenu, világkupa, Szeged
13.15: Autósport, DTM, Lausitzring, 2. futam
14.45: Kézilabda, férfi NB I, döntő, visszavágó, Veszprém-Szeged
17.00: Kézilabda, női NB I, Budaörs-Győr és Kecskemét-FTC párhuzamos közvetítés
18.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, ZTE-MTK

Duna World
15.00: Műúszás, világkupa, csapat szabadprogram, Budapest

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Santiago
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Deportivo
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Espanyol
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Eibar
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Real Sociedad

Sport 2
12.45 és 15.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, a 3. helyért és döntő
20.15: Jégkorong, világbajnokság, döntő

Eurosport 1
13.15: Kerékpár, Giro d’Italia, 15. szakasz
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Chicago Fire-Houston Dynamo

Eurosport 2
13.00 és 16.00: Motorsport, motokrossz-vb, MX2, Teutschenthal, 1. és 2. futam
18.00: Autósport, Endurance-sorozat, Silverstone

Digisport 1
13.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
15.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, körkapcsolás a 38., utolsó fordulóról
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Internazionale

Digisport 2
11.45: Rögbi, NB I, döntő, Bp. Exiles-Kecskemét
16.00: Tenisz, ATP-torna, Róma
19.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, döntő

Digisport 3
11.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg
14.55: Kézilabda, német bajnokság, Erlangen-Löwen
16.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, a 3. helyért
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-AS Roma

Spíler1 TV
1.15: Jégkorong, NHL, rájátszás, Tampa Bay Lightning-Washington Capitals
10.45, 12.20 és 14.00: Gyorsaságimotoros-vb, Moto3, Moto2 és MotoGP, Francia Nagydíj, Le Mans
21.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Winnipeg Jets-Vegas Golden Knights

május 21., hétfő:

M4 Sport
12.00: Autósport, WTCR, Zandvoort
16.15 és 17.45: Labdarúgás, Puskás Suzuki Kupa, U17-es nemzetközi torna, Felcsút, a 3. helyért és döntő
19.45: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 3. mérkőzés, Szolnok-Atomerőmű

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Golden State Warriors-Houston Rockets
14.45: Autósport, WTCR, Zandvoort

Eurosport 1
1.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Atlanta United-New York Red Bulls
12.00 és 16.30: Autósport, WTCR, Zandvoort
17.30: Tenisz, Roland Garros, selejtező
21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Montreal Impact-Los Angeles Galaxy

Eurosport 2
8.30: Autósport, WTCR, Zandvoort
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, osztályozó, visszavágó, Kiel-Wolfsburg

– MTI –