Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

Budapest – A pénteki, szombati, vasárnapi, valamint a hétfői, ünnepi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

december 29., péntek:

M4 Sport
18.45: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű SE-Kaposvári KK

Sport 1
13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

Sport 2
11.00 és 20.00: Labdarúgás, nemzetközi utánpótlástorna, Tenerife
15.00: Jégkorong, Spengler Kupa, negyeddöntő, Davos

Sport M
12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.15 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, Lienz
11.30 és 14.30: Alpesi sí, világkupa, férfi szuperkombináció, Bormio
16.00: Síugrás, világkupa, selejtező, Oberstdorf

Digisport 1
20.25: Labdarúgás, Serie A, Crotone-Napoli

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Barcelona
20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, St. Mirren-Dundee

Digisport 3
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Brose Bamberg
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-CSZKA Moszkva

december 30., szombat:

M4 Sport
15.00: Kézilabda, női NB I, Ferencváros-Dunaújváros
17.45: Jékorong, EBEL, Fehérvár AV19-Orli Znojmo

Sport 1
20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

Sport 2
15.00 és 20.15: Jégkorong, Spengler Kupa, elődöntő, Davos

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.45: Sífutás, világkupa, férfi és női sprint, Lenzerheide
16.15: Síugrás, világkupa, Oberstdorf

Eurosport 2
10.30, 12.30, és 14.30: Tenisz, Hopman Kupa

Digisport 1
12.30: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Milan
15.00: Labdarúgás, Serie A, Roma-Sassuolo
18.00: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Lazio
20.45: Labdarúgás, Serie A, Verona-Juventus

Digisport 2
13.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Glasgow Rangers

Digisport 3
15.00: Labdarúgás, Serie A, Torino-Genoa

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New Jersey Devils-Buffalo Sabres
4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Anaheim Ducks-Calgary Flames
16.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Stoke City
18.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Southampton

december 31., vasárnap:

Sport 1
4.00 és 6.00: Küzdősport, UFC 219, Las Vegas
13.00: Lósport, Szilveszteri ügető
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tennessee Titans-Jacksonville Jaguars

Sport 2
12.00: Jégkorong, Spengler Kupa, döntő, Davos
14.30: Darts, PDC-világbajnokság, London
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Philadelphia Eagles-Dallas Cowboys
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Atlanta Falcons-Carolina Panthers

Eurosport 1
10.15: Sífutás, világkupa, férfi 15 km, Lenzerheide
13.45: Síugrás, világkupa, selejtező, Garmisch Partenkirchen
15.15: Sífutás, világkupa, női 10 km, Lenzerheide

Eurosport 2
8.00 és 10.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane
12.00: Tenisz, Hopman Kupa

Digisport 1
3.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane

Digisport 2
5.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Washington Capitals-New Jersey Devils
13.00: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Manchester City
17.30: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Arsenal
21.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vegas Golden Knights-Toronto Maple Leafs

január 1., hétfő:

Sport 1
21.00: Darts, PDC-világbajnokság, London, döntő

Sport M
12.00: Lósport, futam

Eurosport 1
10.45: Sífutás, világkupa, női üldözéses verseny, Lenzerheide
12.45: Sífutás, világkupa, férfi üldözéses verseny, Lenzerheide
13.45: Síugrás, világkupa, Garmisch Partenkirchen
16.00: Alpesi sí, világkupa, Oslo

Eurosport 2
10.30, 12.30, 14.30: Tenisz, Hopman Kupa
15.30, 17.30, 19.30: Tenisz, ATP-torna, Doha

Digisport 1
2.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane

Digisport 3
0.30: Tenisz, WTA-torna, Auckland

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-Pittsburgh Penguin

– MTI –