Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

március 1., péntek:

M4 Sport
10.45 és 21.30: Atlétika, fedettpályás Európa-bajnokság, Glasgow
18.00: Kosárlabda, női Magyar Kupa, Győr, elődöntő, Sopron Basket – DVTK

Sport 1
14.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Augsburg-Dortmund

Sport 2
12.45 és 20.00: Darts, UK Open, Minehead

Eurosport 1
10.45: Alpesi sí, világkupa, Kvitfjell, férfi lesiklás
12.45: Északisí-világbajnokság, Seefeld, sífutás, férfi váltó
15.30: Északisí-világbajnokság, Seefeld, síugrás, normálsánc
18.30: Pályakerékpár, világbajnokság, Pruszków

Eurosport 2
10.45, 14.00 és 19.45: Atlétika, fedettpályás Európa-bajnokság, Glasgow
12.00: Kerékpár, az Egyesült Arab Emírségek körversenye, 6. szakasz

Digisport 1
20.15: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Internazionale
23.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco

Digisport 2
17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK-MAC
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Real Madrid

Digisport 3
17.55: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Red Bull Salzburg
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-CSZKA Moszkva

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Girona

március 2., szombat:

M4 Sport
10.45: Atlétika, fedettpályás Eb, Glasgow
14.45: Vízilabda, női ob I, Dunaújváros-BVSC
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-MTK Budapest
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-DVTK

Duna World
16.45: Kosárlabda, női Magyar Kupa, Győr, döntő
19.00: Atlétika, fedettpályás Eb, Glasgow

Sport 1
13.30: Darts, UK Open, Minehead
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kielce-Veszprém
19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Győr-FTC
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Porto-Benfica

Sport 2
1.00 és 5.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Frankfurt-Hoffenheim
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Bayern München
20.30: Darts, UK Open, Minehead

Eurosport 1
8.15: Alpesi sí, vk, Szocsi, női lesiklás
10.30 és 14.15: Északisí-vb, Seefeld, északi összetett, csapat, normálsánc és 4×5 km
12.00: Északisí-vb, Seefeld, sífutás, női 30 km
15.45: Északisí-vb, Seefeld, síugrás, vegyescsapat, normálsánc
18.00: Pályakerékpár, vb, Pruszków
20.15: Atlétika, fedettpályás Eb, Glasgow

Eurosport 2
9.45: Alpesi sí, vk, Kvitfjell, férfi lesiklás
12.00: Kerékpár, az Egyesült Arab Emírségek körversenye, 7. szakasz
14.15: Kerékpár, Omloop Het Nieuwsblad, Gent
18.45: Atlétika, fedettpályás Eb, Glasgow

Digisport 1
3.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco
15.40: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Manchester City
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Milan
20.10: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Roma

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Empoli-Parma
18.25: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Newcastle

Digisport 3
13.55: Labdarúgás, török bajnokság, Kayserispor-Besiktas
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen – Paris Saint-Germain
19.00: Jégkorong, szlovák liga, DVTK-MAC

Spíler1 TV
4.00: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Vegas Golden Knights
7.45: Autósport, V8 Supercars-bajnokság, Adelaide, 1. futam
12.30: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Arsenal
19.00: Jégkorong, NHL, Columbus Blue Jackets-Edmonton Oilers
22.00: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Chicago Blackhawks

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Alavés
20.45: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Barcelona

március 3., vasárnap:

M4 Sport
10.45 és 19.00: Atlétika, fedettpályás Eb, Glasgow
15.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Nyíregyháza

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC-gála, Las Vegas
12.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Hannover-Burgdorf – Tatabánya
14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, GOG-Kiel
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szeged-Zagreb
18.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Saint-Raphael – Balatonfüred

Sport 2
4.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
13.45 és 20.00: Darts, UK Open, Minehead
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Werder Bremen

Eurosport 1
8.15: Alpesi sí, vk, Szocsi, női szuperóriás-műlesiklás
10.45: Alpesi sí, vk, Kvitfjell, férfi szuperóriás-műlesiklás
12.30: Északisí-vb, Seefeld, sífutás, férfi 50 km
15.15: Kerékpár, Kuurne-Brüsszel
18.45: Atlétika, fedettpályás Eb, Glasgow

Eurosport 2
7.00: Téli Universiade, Krasznojarszk, férfi szuperóriás-műlesiklás
10.45: Atlétika, fedettpályás Eb, Glasgow
14.30: Pályakerékpár, vb, Pruszków
17.00 és 19.00: Motorsport, motokrossz-vb, Argentína, 1. és 2. futam

Digisport 1
1.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco
12.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Chievo
14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Bologna
17.00: Labdarúgás, Premier League, Everton-Liverpool
20.10: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Juventus

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, SPAL-Sampdoria
17.55: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Fiorentina
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-St. Étienne

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Dijon
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Toulouse

Spíler1 TV
8.05: Autósport, V8 Supercars-bajnokság, Adelaide, 2. futam
12.15: Labdarúgás, Premier League, Watford-Leicester City
14.35: Labdarúgás, Premier League, Fulham-Chelsea
18.30: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Washington Capitals
22.00: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Colorado Avalanche

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Betis-Getafe
18.15: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Athletic Bilbao

– MTI –