Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


november 2., péntek:

M4 Sport
12.00: Úszás, rövidpályás világkupa, 1. nap, Peking
14.00: Torna, világbajnokság, Doha, férfi szerenkénti döntők
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, KTE-Duna Aszfalt – Sopron KC

Sport 1
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart-Eintracht Frankfurt

Sport 2
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Moreirense

Eurosport 1
12.25: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína

Eurosport 2
14.00: Műkorcsolya, Grand Prix, páros rövid program, Helsinki
16.00: Műkorcsolya, Grand Prix, női rövid program, Helsinki
17.30: Műkorcsolya, Grand Prix, jégtánc rövid program, Helsinki

Digisport 1
14.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs
20.30: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Lille

Digisport 2
17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Miskolc-HK Poprad
20.25: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Empoli

Digisport 3
19.30: Tenisz, ATP-torna, Párizs

Spíler1 TV
8.00: Motorsport, gyorsasági-vb, Maláj Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, 2. szabadedzés
19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Winnipeg Jets-Florida Panthers


november 3., szombat:

M4 Sport
11.45: Úszás, rövidpályás világkupa, 2. nap, Peking
12.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, ZF-Eger – Dinamo Moszkva
14.15: Torna, világbajnokság, Doha, női szerenkénti döntők
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-DVSC
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MTK
22.45: Rövidpályás gyorskorcsolya világkupa, Calgary

Sport 1
13.45: Kézilabda, női BL, Rosztov Don-Köbenhavn
16.00: Strandkézilabda, Bajnokok Kupája
17.00: Kézilabda, férfi BL, Telekom-Veszprém – Rhein-Neckar Löwen
19.30: Kézilabda, férfi BL, Kristianstad-Montpellier

Sport 2
8.30: Strandkézilabda, Bajnokok Kupája
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Freiburg
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha-Leipzig

Eurosport 1
6.55 és 12.25: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
18.30: Hódeszka, világkupa, Modena
22.00: Lóverseny, Breeders Cup

Eurosport 2
11.45, 13.15, 16.30 és 18.45: Műkorcsolya, Grand Prix, Finnország

Digisport 1
0.30: Küzdősport, K-1 Glory-sorozat, Superfight Series, New York
14.55: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Genoa
17.40: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-AS Roma
20.10: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Cagliari

Digisport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs
19.15: Röplabda, férfi Közép-európai Liga, Kazincbarcika-Waldviertel

Digisport 3
16.55: Labdarúgás Ligue 1, Lyon-Bordeaux
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Reims-AS Monaco

Spíler1 TV:
5.30: Gyorsaságimotoros-vb, Maláj Nagydíj, Moto3, időmérő
6:25: Gyorsaságimotoros-vb, Maláj Nagydíj, Moto2, időmérő
7.25: Gyorsaságimotoros-vb, Maláj Nagydíj, MotoGP, szabadedzés
8.05: Gyorsaságimotoros-vb, Maláj Nagydíj, MotoGP, első időmérő
8.30: Gyorsaságimotoros-vb, Maláj Nagydíj, MotoGP, második időmérő
13.30: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Manchester United
16.00: Labdarúgás, Premier League, Cardiff City-Leicester City
18.30: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Liverpool
20.45: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton Wanderers-Tottenham Hotspur

Spíler2 TV:
16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Real Valladolid
18.30: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Girona
20.45: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Barcelona


november 4., vasárnap:

M4 Sport
12.00: Úszás, rövidpályás világkupa, 2. nap, Peking
17.45: Labdarúgás, NB II, Balmazújváros-Nyíregyháza
21.45: Rövidpályás gyorskorcsolya világkupa, Calgary

Sport 1
3.00: Küzdősport, UFC 230, New York
14.00: Kézilabda, női BL, FTC-Rail Cargo Hungaria – Bietigheim
16.00: Kézilabda, férfi BL, PSG – MOL-Pick Szeged

Sport 2
9.45: Strandkézilabda, Bajnokok Kupája
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Düsseldorf
19.00: Amerikaifutball, NFL, Baltimore Ravens-Pittburgh Steelers
22.30: Amerikaifutball, NFL, New Orleans Saints-Los Angeles Rams

Eurosport 1
6.55: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
15.15: New York Maraton
23.30: Labdarúgás, MLS, negyeddöntő

Eurosport 2
12.25: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
17.00: Hódeszka, világkupa, Modena

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Lazio-SPAL
15.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs
17.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Atalanta
20.10: Labdarúgás, Serie A, Udinese-AC Milan

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Torino
17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Zvolen
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Marseille

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Guingamp
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Angers

Spíler1 TV:
0.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Toronto Maple Leafs
5.00: Gyorsaságimotoros-vb, Maláj Nagydíj, Moto3, futam
6.20: Gyorsaságimotoros-vb, Maláj Nagydíj, Moto2, futam
8.00: Gyorsaságimotoros-vb, Maláj Nagydíj, MotoGP, futam
17.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Crystal Palace

Spíler2 TV:
18.30: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Sevilla
20.45: Labdarúgás, La Liga, Real Betis-Celta Vigo


– MTI –