Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

október 5., péntek:

M4 Sport
17.45: Úszás, világkupa, Duna Aréna

Sport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió
17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, CSM Bucuresti – FTC-Rail Cargo Hungaria
19.15: Kézilabda, férfi EHF Kupa, 2. forduló, 1. mérkőzés, Sport36 Komló-Olimpiakosz

Sport 2
8.30: Tenisz, ATP-torna, Peking
13.30: Kosárlabda, NBA, előszezon, Philadelphia 76ers-Dallas Mavericks
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Wolfsburg

Eurosport 1
12.55 és 18.55: Sznúker, European Masters

Digisport 1
20.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Frosinone

Digisport 2
8.00 és 13.30: WTA-torna, Peking
17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Banska Bystrica
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Toulouse-Nice

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, Süper Lig, Kasimpasa-Göztepe

Spíler1 TV:
8.05, 9.00 és 10.00: Motorsport, gyorsasági vb, Thaiföldi Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés
20.30: Labdarúgás, Premier League, Brighton-West Ham United

Spíler2 TV:
20.45: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Real Sociedad

október 6., szombat:

M4 Sport
4.45 és 7.45: Forma-1, Japán Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
9.45: Autósport, WTCR, Kína, 1. futam
12.30: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, selejtező, Telki, Magyarország-Szerbia
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-DVTK
16.45: Úszás, világkupa, Duna Aréna
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-DVSC

Sport 1
10.30: Tenisz, ATP-torna, Peking
14.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Meskov Breszt-Telekom Veszprém
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, MOL-Pick Szeged – Celje
19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Győri Audi ETO-Krim Ljubljana
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Braga-Rio Ave

Sport 2
8.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Hertha BSC
18:30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Borussia Mönchengladbach

Eurosport 1
9.45: Autósport, WTCR, Kína, 1. futam
15.00: Kerékpár, Giro dell’Emilia
18.55: Sznúker, European Masters

Eurosport 2
12.55: Sznúker, European Masters
21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, MLS, Montreal Impact-Colombus Crew
23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, MLS, Toronto FC-Vancouver Whitecaps

Digisport 1
8.30: WTA-torna, Peking
14.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Bologna
17.40: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Juventus
20.10: Labdarúgás, Serie A, Empoli-Roma

Digisport 2
13.30: WTA-torna, Peking
17.55: Labdarúgás, Süper Lig, Antalyaspor-Galatasaray
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Amiens-Dijon

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-St. Étienne
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Montpellier

Spíler1 TV:
1.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Columbus Blue Jackets-Carolina Hurricanes
7.30, 8.25 és 10.00: Motorsport, gyorsasági vb, Thaiföldi Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, időmérő
18.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Newcastle United

Spíler2 TV:
16.00: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Levante
18.30: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Real Madrid
20.45: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Rayo Vallecano

október 7., vasárnap:

M4 Sport
6.45: Forma-1, Japán Nagydíj
9.30 és 10.45: Autósport, WTCR, Kína, 2. és 3. futam
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mol Vidi FC-MTK Budapest
20.45: Műrepülés, Red Bull Air Race, Indianapolis

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC, Habib Nurmagomedov-Conor McGregor
8.45: Atlétika, SPAR Budapest Maraton
13.15: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Leverkusen
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Eintracht Frankfurt
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Nürnberg

Sport 2
8.30: Tenisz, ATP-torna, Tokió
13.30: Tenisz, ATP-torna, Peking
15.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Metz-Larvik
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Skjern-PPD Zagreb
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Pittsburgh Steelers-Atlanta Falcons
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Philadelphia Eagles-Minnesota Vikings

Eurosport 1
9.30 és 10.45: Autósport, WTCR, Kína, 2. és 3. futam
15.15: Kerékpár, Párizs-Tours
18.55: Sznúker, European Masters

Eurosport 2
12.55: Sznúker, European Masters
19.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, MLS, DC United-Chicago Fire
22.00: Motorsport, Mix of Nations, 3. futam

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Parma
14.40: Labdarúgás, Serie A, Milan-Chievo
17.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Sassuolo
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Paris Saint-Germain – Lyon

Digisport 2
10.30: WTA-torna, Peking
14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Fiorentina
17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Znojmo
20.25: Labdarúgás, Serie A, SPAL-Internazionale

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Nantes
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Caen
19.25: Labdarúgás, Süper Lig, Konyaspor-Besiktas

Spíler1 TV:
1.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Toronto Maple Leafs-Ottawa Senators
6.00, 7.20 és 9.00: Motorsport, gyorsasági vb, Thaiföldi Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam
13.00: Labdarúgás, Premier League, Fulham-Arsenal
15.15: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Chelsea
17.30: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Manchester City
23.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Carolina Hurricanes-New York Rangers

Spíler2 TV:
16.00: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Betis
18.30: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Celta Vigo
20.45: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Barcelona

– MTI –