Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

augusztus 31., péntek:

M4 Sport
10.45 és 14.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
16.45: Ökölvívás, ifjúsági világbajnokság, Budapest

Sport 1
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Borussia Dortmund

Sport 2
17.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Mountfield-Thomas Sabo Ice Tigers

Eurosport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a csoportkör sorsolása
14.30: Kerékpár, Vuelta a Espana, 7. szakasz
17.30: Tenisz, US Open

Eurosport 2
17.00: Tenisz, US Open

Digisport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a csoportkör sorsolása
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Roma

Digisport 2
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-OGC Nice

Spíler2 TV
19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Valladolid
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Girona

szeptember 1., szombat:

M4 Sport
10.15: Autósport, GP3, Olasz Nagydíj, 1. futam
11.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, 3. szabadedzés
14.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, időmérő edzés
16.00: Red Bull kajak-kenu sprintverseny, döntők
16.45: Labdarúgás, NB I, Debrecen-Szombathelyi Haladás
19.15: Labdarúgás, NB I, Újpest FC-Budapest Honvéd

Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Freiburg
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Bayern München

Sport 2
16.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz: Ak Barsz Kazany-SZKA Szentpétervár
22.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting CP-Feirense

Eurosport 1
1.00 és 17.30: Tenisz, US Open
14.30: Kerékpár, Vuelta a Espana, 8. szakasz

Eurosport 2
1.00 és 17.00: Tenisz, US Open

Digisport 1
15.10: Autósport, GT Open, Silverstone, 1. futam
16.10: Autósport, EuroFormula Open, Silverstone, 1. futam
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Internazionale
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Juventus

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes – Paris Saint-Germain
19.00: Jégkorong, Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Fehérvár AV 19-Asiago

Digisport 3
18.10: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Keyserispor
20.40: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Galatasaray

Spíler1 TV
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Liverpool
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester United
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Nwcastle United

Spíler2 TV
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, SD Eibar-Real Sociedad
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Atlético Madrid
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-CD Leganés

szeptember 2., vasárnap:

M4 Sport
9.15: Autósport, GP3, Olasz Nagydíj, 2. futam
10.45: Forma-2, Olasz Nagydíj, 2. futam
12.45: Kézilabda, férfi NB I, Tatabánya-Balatonfüred
15.00: Forma-1, Olasz Nagydíj, futam
17.45: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-MOL Vidi FC

Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Fortuna Düsseldorf
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hertha BSC

Sport 2
13.30: Kézilabda, német férfibajnokság, Ludwigshafen-THW Kiel
15.15: Kézilabda, német férfibajnokság, Magdeburg-Leipzig
19.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Nacional-Benfica
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, FC Porto-Moreirense

Eurosport 1
1.00 és 18.00: Tenisz, US Open
12.00: Kerékpár, Vuelta a Espana

Eurosport 2
1.00 és 17.00: Tenisz, US Open
11.00, 14.00 és 15.00: Motokrossz, világbajnokság, Törökország
12.00: Autósport, Porsche Szuperkupa, Olasz Nagydíj

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Amiens
18.00: Jégkorong, Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Olympique Marseille

Digisport 2
13.40: Autósport, EuroFormula Open, Silverstone, 2. futam
14.40: Autósport, GT Open, Silverstone, 2. futam
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Udinese
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Napoli

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Girondins Bordeaux
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Frosinone

Spíler1 TV
11.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Bournemouth
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Cardiff City-Arsenal
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Tottenham Hotspur

Spíler2 TV
11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante UD-Valencia CF
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo Alavés-RCD Espanyol
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-SD Huesca
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Sevilla FC