Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

február 9., péntek:

M4 Sport
11.45: Téli olimpia, megnyitó ünnepség, Phjongcshang
16.45: Tenisz, challenger-torna, Budapest

Eurosport 1
11.45: Téli olimpia, Phjongcshang

Eurosport 2
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Augsburg

Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia
20.25: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Juventus

Digisport 2
17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Saint-Étienne – Olympique Marseille

Digisport 3
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Brose Bamberg
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Olimpiakosz

február 10., szombat:

M4 Sport
2.00 és 8.15: Téli olimpia, Phjongcshang
17.00: Kosárlabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Oroszország
20.00: Tenisz, challenger-torna, Budapest

Sport 1
12.45: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Alavés
16.00: Kézilabda, női BL, FTC-Rail Cargo Hungaria – SG BBM Bietigheim
18.30: Kézilabda, női BL, Krim Mercator Ljubljana-Győri Audi ETO KC

Sport 2
16.15: Labdarúgás, La Liga, Málaga-Atlético Madrid
20.45: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Real Sociedad

Eurosport 1
1.40, 8.05 és 11.00: Téli olimpia, Phjongcshang

Eurosport 2
8.30 és 13.00: Téli olimpia, Phjongcshang
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Hamburger SV
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Schalke 04

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, Serie A, SPAL-AC Milan
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Toulouse-PSG
20.25: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Lazio

Digisport 2
13.30: Tenisz, Fed Kupa, Csehország-Svájc
17.55: Labdarúgás, Serie A, Crotone-Atalanta
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Angers-Monaco

Digisport 3
13.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Oostende-Anderlecht
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-Nice

Spíler TV
2.30: Jégkorong, NHL, Dallas Stars-Pittsburgh Penguins
13.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Arsenal
15.30: Labdarúgás, Premier League, Everton-Crystal Palace
18.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Leicester City

február 11., vasárnap:

M4 Sport
1.05 és 12.00: Téli olimpia, Phjongcshang
15.00: Tenisz, challenger-torna, Budapest

Sport 1
0.00: Kosárlabda, NBA, Brooklyn Nets-New Orleans Pelicans
4.00: Küzdősport, UFC, Perth, Robert Whittaker-Luke Rockhold
11.45: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Girona
14.00: Kézilabda, női BL, Thüringer HC-Metz
16.30: Kézilabda, férfi BL, Rhein-Neckar Löwen – MOL-Pick Szeged
19.00: Kézilabda, férfi BL, Flensburg-Tauron Kielce

Sport 2
16.15: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Getafe
20.45: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Levante

Eurosport 1
1.40, 7.15 és 12.05: Téli olimpia, Phjongcshang

Eurosport 2
8.30, 13.00: Téli olimpia, Phjongcshang
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart-Borussia Mönchengladbach
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-VfL Wolfsburg

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Cagliari
14.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Bologna
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liége-Royal Mouscron
20.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Benevento

Digisport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia
14.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Udinese
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Lille
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Rennes

Digisport 3
12.00: Tenisz, Fed Kupa, Csehország-Svájc
16.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-Los Angeles Kings
4.00: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Edmonton Oilers
12.30: Labdarúgás, Premier League, Huddersfield Town-Bournemouth
14.45: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United-Manchester United
17.00: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Liverpool
21.00: Jégkorong, NHL, Winnipeg Jets-New York Rangers

– MTI –








hirdetés




hirdet�s