Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

február 2., péntek:

M4 Sport
13.30: Tenisz, Davis Kupa, világcsoport, nyolcaddöntő, Belgium-Magyarország, Liege
19.00: Röplabda, női Extraliga, Fatum-Nyíregyháza – Linamar-Békéscsabai RSE

Eurosport 1
15.00: Kerékpár, valenciai körverseny, 3. szakasz
17.45: Síugrás, vk, Willingen
19.45: Sznúker, Német Masters, Berlin

Eurosport 2
13.45: Sznúker, német Masters, Berlin
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, 1. FC Köln-Borussia Dortmund
22.30: Pályakerékpár, Koppenhága

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Metz

Digisport 2
17.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
19.25: Kézilabda, német bajnokság, All Star-mérkőzés

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Unicaja Málaga
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Panathinaikosz

február 3., szombat:

M4 Sport
13.00: Repülősport, Red Bull Air Race, Abu-Dzabi
14.30: Tenisz, Davis Kupa, világcsoport, nyolcaddöntő, Belgium-Magyarország, Liege
18.00: Kézilabda, férfi NB I, Grundfos Tatabánya KC-Balatonfüredi KSE
20.00: Vízilabda, férfi ob I, PannErgy-Miskolci VC – ZF-Eger

Sport 1
12.45: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Sevilla
16.00: Labdarúgás, La Liga, Betis-Villarreal
18.30: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Celta Vigo
20.30: Labdarúgás, La Liga, Levante-Real Madrid
23.00: Ökölvívás, profi gála, London, Lawrence Okolie-Isaac Chamberlain

Sport 2
14.00: Kézilabda, női BL, Rosztov-Don – Krim Mercator Ljubljana
19.00: Kézilabda, női BL, Buducnost Podgorica-Thüringer HC
21.30: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Clippers-Chicago Bulls

Eurosport 1
10.15 és 12.30: Alpesi sí, vk, női lesiklás, Garmisch-Partenkirchen
14.30: Kerékpár, valenciai körverseny, 4. szakasz
16.00: Síugrás, vk, Willingen
20.00: Autósport, Formula-E, Santiago
21.15: Sznúker, német Masters, Berlin

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Bayern München
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-RB Leipzig
20.30: Pályakerékpár, Koppenhága

Digisport 1
8.00: Tenisz, WTA-torna, Tajvan
12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
20.25. Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Crotone

Digisport 2
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Kilmarnock-Celtic
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Torino
20.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Toulouse

Digisport 3
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren-Standard Liége
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg-Bordeaux

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Pittsburgh Penguins-Washington Capitals
13.00: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Manchester City
15.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Huddersfield Town
18.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Everton

február 4., vasárnap:

M4 Sport
13.30: Tenisz, Davis Kupa, világcsoport, nyolcaddöntő, Belgium-Magyarország, Liege
17.45: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Moser Medical Graz99ers

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC, Belém, Lyoto Machida-Eryk Anders
14.45: Kézilabda, női BL, Midtjylland-CSM Bucuresti
16.45: Kézilabda, női BL, Metz – FTC-Rail Cargo Hungaria
23.55: Amerikaifutball, NFL, Super Bowl, New England Patriots-Philadelphia Eagles

Sport 2
16.15: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Barcelona
20.45: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Valencia

Eurosport 1
10.00: Síugrás, vk, Willingen
12.00: Alpesi sí, vk, női lesiklás, Garmisch-Partenkirchen
15.00: Kerékpár, valenciai körverseny, 5. szakasz
19.45: Sznúker, német Masters, Berlin

Eurosport 2
12.00: Hódeszka, vk, Feldberg
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, FC Augsburg-Eintracht Frankfurt
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Hamburger SV-Hannover 96

Digisport 1
6.00: Tenisz, WTA-torna, Tajvan
12.10: Labdarúgás, Serie A, Hellas Verona-AS Roma
14.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Sassuolo
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Charleroi
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Lyon

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-AC Milan
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-Nantes
20.40: Labdarúgás, Serie A, Benevento-Napoli

Digisport 3
14.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár, döntő

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, New Jersey Devils-Pittsburgh Penguins
4.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Tampa Bay Lightning
14.45: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Newcastle United
17.00: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Tottenham Hotspur

– MTI –



Sporthírek






hirdetés










hirdet�s