Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

január 5., péntek:

M4 Sport
18.45: Kosárlabda, férfi NB I, Falco KC Szombathely-Atomerőmű SE

Sport 1
20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Liverpool-Everton

Sport 2
14.00 és 15.45: Tenisz, ATP-torna, Púna, elődöntők
21.00: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester United-Derby County

Sport M
12.00: Lósport, futam

Eurosport 1
14.00: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi sprint
16.45: Síugrás, Négysáncverseny, Bischofshofen, selejtező

Eurosport 2
10.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane, negyeddöntő
12.00, 12.30 és 14.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth, Ausztrália-Németország
15.30: Tenisz, ATP-torna, Doha, elődöntők

Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Udinese
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Internazionale

Digisport 2
7.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen
18.40: Kosárlabda, Euroliga, Fenerbahce-Baskonia
20.40: Kosárlabda, Euroliga, Real Madrid – Makkabi Tel-Aviv

Digisport 3
19.55: Kosárlabda, Euroliga, Brose Bamberg-Himki Moszkva

január 6., szombat:

M4 Sport
16.00: Kézilabda, férfi felkészülési mérkőzés, Svédország-Magyarország
18.15: Kézilabda, női NB I, Ferencváros-Debrecen

Sport 1
13.15: Labdarúgás, FA Kupa, Fleetwood Town-Leicester City
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Girona
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Betis

Sport 2
13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Getafe
16.00: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester City-Burnley
18.30: Labdarúgás, FA Kupa, Norwich City-Chelsea
22.00: Amerikaifutball, NFL, wild card-mérkőzés, Kansas City Chiefs-Tennessee Titans

Sport M
13.00: Lósport, futam

Eurosport 1
4.30: Tenisz, ATP-torna, Brisbane, elődöntők
9.15 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Kranjska Gora, női óriás-műlesiklás
10.30 és 13.15: Alpesi sí, világkupa, Adelboden, férfi óriás-műlesiklás
12.00: Sílövészet, világkupa, Németország, női üldözéses verseny
14.30: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Val di Fiemme, női 10 km-es klasszikus tömegrajtos verseny
15.00: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi üldözéses verseny
15.45: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Val di Fiemme, férfi 15 km-es klasszikus verseny
16.30: Síugrás, Négysáncverseny, Bischofshofen

Eurosport 2
9.00, 11.00 és 13.00: Tenisz, Hopman Kupa, Perth, döntő
14.00: Szánkó, világkupa, Németország, női 1. futam
16.00: Tenisz, ATP-torna, Doha, döntő
21.30: Szabadstílusú sí, világkupa, Calgary

Digisport 1
2.30: Tenisz, WTA-torna, Auckland, döntő
7.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen, döntő
9.55: Tenisz, WTA-torna, Brisbane, döntő
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Bologna
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Hellas Verona
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Atalanta
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Juventus

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Crotone

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Lazio

Spíler TV
2.00: Jégkorong, NHL, Winnipeg Jets-Buffalo Sabres
19.00: Jégkorong, NHL, Philadelphia Flyers-St. Louis Blues

január 7., vasárnap:

M4 Sport
17.30: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Graz99ers

Sport 1
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Levante
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Deportivo La Coruna
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Madrid

Sport 2
2.00: Amerikaifutball, NFL, wild card-mérkőzés, Los Angeles Rams-Atlanta Falcons
15.00: Labdarúgás, FA Kupa, Shrewsbury-West Ham United
17.00: Labdarúgás, FA Kupa, Nottingham Forest-Arsenal
19.00: Amerikaifutball, NFL, wild card-mérkőzés, Jacksonville Jaguars-Buffalo Bills
22.30: Amerikaifutball, NFL, wild card-mérkőzés, New Orleans Saints-Carolina Panthers

Sport M
13.00: Lósport, futam

Eurosport 1
10.15 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, Adelboden, férfi műlesiklás
11.30: Sílövészet, világkupa, női váltó
14.30: Sílövészet, világkupa, férfi váltó

Eurosport 2
7.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney
10.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane, döntő
12.00: Alpesi sí, világkupa, Kranjska Gora, női műlesiklás, 2. futam
14.00: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Val di Fiemme, 9 km-es férfi szabadstílusú verseny

Digisport 1
2.00, 4.00 és 6.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney

Digisport 2
2.00 és 4.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart

Spíler TV
4.05: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-Anaheim Ducks
19.00: Jégkorong, NHL, New York Islanders-New Jersey Devils
23.00: Jégkorong, NHL, Columbus Blue Jackets-Florida Panthers

– MTI –



Sporthírek