Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

szeptember 29., péntek:

M4 Sport
8.45: Forma-1, Malajziai Nagydíj, 2. szabadedzés
15.45: Röplabda, női Európa-bajnokság, negyeddöntő, Azerbajdzsán-Németország
18.30: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Red Bull Salzburg

Sport 1
8.00 és 10.00: Tenisz, ATP-torna, Csengtu, negyeddöntők

Sport 2
13.00: Lósport, futam
17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Zágráb

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 2
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Bayer Leverkusen

Digisport 1
11.30: Tenisz, WTA-torna, Vuhan
17.45: Kosárlabda, Bajnokok Ligája-selejtező, Alba Fehérvár-Pinar Karsiyaka Izmir
20.00: Vízilabda, Bajnokok Ligája, selejtező, OSC-Glyfada

Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent, negyeddöntők
18.10: Vízilabda, Bajnokok Ligája-selejtező, Napoli-Marseille
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Montpellier

Digisport 3
20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Hamilton-Rangers

Spíler TV
9.40 és 14.25: Motorsport, superbike-vb, Francia Nagydíj, szabadedzés
15.40: Motorsport, supersport-vb, Francia Nagydíj, 2. szabadedzés


szeptember 30., szombat:

M4 Sport
7.45: Forma-1, Malajziai Nagydíj, 3. szabadedzés
10.45: Forma-1, Malajziai Nagydíj, időmérő edzés
13.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, olimpiai kvalifikációs világkupa-verseny, Budapest
17.45: Labdarúgás, NB I, Balmazújváros-Ferencváros
20.15: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Vasas FC

Sport 1
8.00 és 10.00: Tenisz, ATP-torna, Csengtu, elődöntők
15.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Meskov Breszt-Telekom Veszprém
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Alavés
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Atlético Madrid

Sport 2
12.00: Úszás, világkupa-verseny, Hongkong
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Málaga
21.00: Ökölvívás, profi gála, Paul Butler-Stuart Hall, Liverpool

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.30 és 13.00: Motorsport, superbike-vb, Francia Nagydíj, superpole
15.30: Kerékpár, Olasz Kupa
22.00: Labdarúgás, MLS, Orlando City-Dallas

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg-Borussia Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Werder Bremen

Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-torna, Vuhan, döntő
16.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Girondins Bordeaux
19.00: Vízilabda, Bajnokok Ligája-selejtező, Napoli-OSC
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Bologna

Digisport 2
6.30 és 13.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
16.05: Autósport, GT Open, Monza, 1. futam
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Sampdoria
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Caen

Digisport 3
11.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent, döntő
15.05: Autósport, Euroformula Open, Monza, 1. futam
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Eupen-KRC Genk
21.30 és 23.30: K1, Glory-sorozat, Amszterdam

Spíler TV
10.25 és 10.50: Motorsport, superbike-vb, Francia Nagydíj, superpole
11.25 és 11.50: Motorsport, supersport-vb, Francia Nagydíj, superpole
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Huddersfield Town-Tottenham Hotspur
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Crystal Palace
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City


október 1., vasárnap:

M4 Sport
8.45: Forma-1, Malajziai Nagydíj, futam
11.30: Autósport, Classic Endurance, Hungaroring
13.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, olimpiai kvalifikációs világkupa-verseny, Budapest
16.45: Labdaúgás, NB II, Nyíregyháza-Győr
19.15: Labdarúgás, román bajnokság, Sepsiszentgyörgy-FCSB

Sport 1
10.30: Tenisz, ATP-torna, Csengtu, döntő
13.00: Kézilabda, női Európa-bajnoki selejtező, Fehéroroszország-Magyarország
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged – Kristianstad
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Wisla Plock-Barcelona
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol

Sport 2
12.00: Úszás, világkupa-verseny, Hongkong
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Las Palmas
19.00 és 22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz

Sport M
13.15 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.30 és 13.00: Motorsport, superbike-vb, Francia Nagydíj, futam
14.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Hinzenbach
15.45: Kerékpár, Eurometropole, Belgium
19.00: Labdarúgás, MLS, Philadelphia Union-Seattle Sounders

Eurosport 2
9.45: Kerékpár, kazah körverseny
13.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Hoffenheim
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Bayern München
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-RB Leipzig

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Cagliari
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Internazionale
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-AS Roma
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Juventus

Digisport 2
6.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
12.50: Vízilabda, Bajnokok Ligája-selejtező, OSC-Marseille
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Sassuolo
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lyon
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, OGC Nice-Olympique Marseille

Digisport 3
10.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
12.30: Kézilabda, német bajnokság, Lemgo-Stuttgart
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Fiorentina
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Standard Liége

Spíler TV
11.25: Motorsport, supersport-vb, Francia Nagydíj, futam
12.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Brighton
15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Burnley
17.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Liverpool

– MTI –








hirdet�s