Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest- A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

június 23., péntek:

M4 Sport
10.45: Forma-1, Azeri Nagydíj, Baku, 1. szabadedzés
14.45: Forma-1, Azeri Nagydíj, Baku, 2. szabadedzés
19.15: Kézilabda, a januári férfi Európa-bajnokság sorsolása, Zágráb

Sport 1
12.00, 14.00, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Halle

Sport 2
13.00, 15.00, 17.00 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, London

Sport M
12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.00: Sznúker, Riga Masters
17.45: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Lille

Eurosport 2
17.45: Sznúker, Riga Masters

Digisport 1
12.30: Tenisz, WTA-torna, Birmingham
20.40: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Szerbia-Spanyolország

Digisport 2
12.30 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Mallorca
20.40: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Macedónia-Portugália

Spíler TV
8.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés
9.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés
10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés
13.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto3, 2. szabadedzés
13.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, MotoGP, 2. szabadedzés
15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto2, 2. szabadedzés


június 24, szombat:

M4 Sport
9.55: Autósport, Azeri Nagydíj, Forma-2, 1. futam
12.00: Forma-1, Azeri Nagydíj, 3. szabadedzés
15.00: Forma-1, Azeri Nagydíj, időmérő
17.00: Labdarúgás, Konföderációs Kupa, Mexikó-Oroszország
20.30: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, elődöntő

Sport 1
13.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Halle
18.00 és 19.00: Strandkézilabda, férfi Európa-bajnokság, elődöntők

Sport 2
13.00: Strandröplabda, Baden Masters
14.30 és 16.30: Tenisz, ATP-torna, London

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.00 és 18.15: Sznúker, Riga Masters
13.30: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Lille
19.30: Labdarúgás, amerikai bajnokság, New York Red Bulls-New York City
21.30: Autósport, Blancpain Endurance, Paul Ricard, Franciaország

Eurosport 2
13.45 és 18.00: Motorsport, FIM Endurance világbajnokság, Dióska (Orechova Poton)
16.30: Autósport, túraautó-világbajnokság, Portugália

Digisport 1
14.45: Amerikaifutball, HFL, elődöntő, Miskolc Steelers-Budapest Wolves
20.40: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Olaszország-Németország
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
12.30: Tenisz, WTA-torna, Birmingham
17.00: Tenisz, WTA-torna, Mallorca
20.40: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Csehország-Dánia

Digisport 3
15.00: Tenisz, WTA-torna, Mallorca

Spíler TV
8.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
9.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés
12.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto3, időmérő
13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, MotoGP, időmérő 1
14.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, MotoGP, időmérő 2
15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto2, időmérő
19.00: Motorsport, FIM Speedway Grand Prix, világbajnokság, Dánia


június 25., vasárnap:

M4 Sport
12.00: Strandröplabda, országos bajnokság, 1. forduló, Tata
14.45: Forma-1, Azeri Nagydíj, futam
17.00: Labdarúgás, Konföderációs Kupa, Németország-Kamerun
20.15: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, döntő

Sport 1
13.00: Tenisz, ATP-torna, Halle, döntő
15.00: Tenisz, ATP-torna, London, döntő

Sport 2
16.00: Strandkézilabda, Európa-bajnokság, női döntő
17.00: Strandkézilabda, Európa-bajnokság, férfi döntő

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.00 és 19.30: Sznúker, Riga Masters
13.00: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Lille
17.30: Autósport, túraautó-világbajnokság, Portugália

Eurosport 2
12.45: Autósport, ETC Kupa, Portugália
14.30: Sznúker, Riga Masters

Digisport 1
14.45: Amerikaifutball, HFL, elődöntő, Eger Heroes-Budapest Cowbells
18.55: Autósport, IndyCar, Road America

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne
14.30: Tenisz, WTA-torna, Birmingham, döntő
17.00: Tenisz, WTA-torna, Mallorca
22.00: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 3
14.00: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne

Spíler TV:
8.35: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, MotoGP, bemelegítés
9.35: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto2, bemelegítés
10.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto3, futam
12.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, MotoGP, futam
14.20: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto2, futam

– MTI –



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter

A kommentelés opció, a jó magaviselet kötelező! Moderációs elveinket itt olvashatja .






hirdet�s