Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

február 17., péntek:

M4 Sport
9.30 és 12.45: Alpesi sí, világbajnokság, férfi óriás-műlesiklás, St. Moritz
16.15 és 19.00: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Győr

Sport 1
12.00: Lósport, futam

Sport 2
12.30, 14.30, 19.30 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.15 és 12.45: Alpesi sí, világbajnokság, férfi óriás-műlesiklás, St. Moritz
14.15: Sílövészet, világbajnokság, Hochfilzen, női váltó
20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

Eurosport 2
11.00: Műkorcsolya, négy kontinens bajnoksága, Koreai Köztársaság, férfi rövidprogram
14.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff
15.30: Kerékpár, Tour of Andalúzia, 3. szakasz
17.00: Kerékpár, Tour d’Algarve, 3. szakasz
20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Bayer Leverkusen

Digisport 1
14.30: Tenisz, WTA-torna, Katar
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Palermo

Digisport 2
16.30: Tenisz, WTA-torna, Katar
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia-Monaco
22.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

február 18., szombat:

M4 Sport
9.30 és 12.45: Alpesi sí, világbajnokság, női óriás-műlesiklás, St. Moritz
15.15: Labdarúgás, NB I, Videoton-Újpest
17.45: Labdarúgás, NB I, Debrecen-Ferencváros
19.45: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, döntő, Győr

Sport 1
13.15: Labdarúgás, angol FA Kupa, Burnley-Lincoln City
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged – Vardar Szkopje
19.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Spandau – Szolnoki Dózsa-Közgép
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Eibar

Sport 2
13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Atlético Madrid
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol
18.30: Labdarúgás, angol FA Kupa, Wolverhampton-Chelsea

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.15 és 12.30: Alpesi sí, világbajnokság, női műlesiklás, St. Moritz
10.45: Sífutás, világkupa, Otepaa
14.00: Sílövészet, világbajnokság, Hochfilzen, női váltó
19.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

Eurosport 2
8.30: Szánkó, világkupa, Pjongcsang
11.00: Műkorcsolya, négy kontinens bajnoksága, Koreai Köztársaság, női kűr
14.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg-Freiburg

Digisport 1
16.00: Vízilabda, férfi Eurokupa, elődöntő, visszavágó, Ferencváros-Jadran Herceg Novi
17.50: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Olimpiakosz
19.55: Autósport, Formula E, Buenos Aires
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Lazio
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Rennes
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Nice

Digisport 3
16.00: Tenisz, WTA-torna, Katar, döntő
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Crotone
20.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, Columbus Blue Jackets-Pittsburgh Penguins
20.05: Jégkorong, NHL, Detroit Red Wings-Washington Capitals

február 19., vasárnap:

M4 Sport
9.30 és 12.45: Alpesi sí, világbajnokság, férfi műlesiklás, St. Moritz
14.15: Labdarúgás, NB II, Balmazújváros-Békéscsaba
16.45: Kézilabda, női NB I, Érd-Siófok

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, All Star-hétvége, New Orleans, Skills Challenge
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Villarreal
15.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje-Kielce
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Leganés

Sport 2
15.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, Fulham-Tottenham Hotspur
17.15: Labdarúgás, angol FA Kupa, Blackburn-Manchester United

Sport M
14.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.30 és 12.15: Alpesi sí, világbajnokság, férfi műlesiklás, St. Moritz
10.45: Sílövészet, világbajnokság, Hochfilzen, női tömegrajtos verseny
14.15: Sílövészet, világbajnokság, Hochfilzen, férfi tömegrajtos verseny
20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

Eurosport 2
10.15: Sífutás, világkupa, Otepaa
14.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-RB Leipzig
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Schalke 04

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Internazionale
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Napoli
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Torino
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Fiorentina
23.05: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
9.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
14.55: Labdarúgás, olasz bajnkság, Udinese-Sassuolo
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Dijon
20.55: Labdarúgás, francia bajnoksá, PSG-Toulouse

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Guingamp
18.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires, döntő
20.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Genk-Charleroi

Spíler TV
2.05: Jégkorong, NHL, Minnesota Wild-Nashville Predators
18.35: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Washington Capitals

– MTI –



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter

Sporthírek