Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Akt.:
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 3., péntek:

M4 Sport
17.45: Röplabda, női NB I, Újpest-Békéscsaba
20.45: Futsal, NB I, Ferencváros-Dunaferr

Sport 1
4.30: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Clippers-Golden State Warriors

Sport 2
12.00: Lósport, futam
15.00: Jégkorong, KHL, Metalurg Magnyitogorszk-SZKA Szentpétervár

Sport M
15.15, 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.00: Téli Universiade, alpesi sí, női óriás-műlesiklás, Almati
9.00: Téli Universiade, sílövészet, férfi üldözéses verseny, Almati
11.00: Sífutás, vk, Pjongcsang, férfi és női sprint
15.00: Kerékpár, Valenciai körverseny
17.45: Síugrás, vk, Oberstdorf, selejtező
20.00: Sznúker, Német Masters, Berlin

Eurosport 2
7.00: Téli Universiade, sílövészet, női üldözéses verseny, Almati
10.30: Kerékpár, Dubaji körverseny
14.00: Sznúker, Német Masters, Berlin
18.30: Szabadstílusú sí, vk, Mammoth
20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Bayer Leverkusen
22.30: Hódeszka, vk, Mammoth

Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Olympique Marseille

Digisport 2
6.00: Tenisz, WTA-torna, Tajvan
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Panathinaikosz
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-Real Madrid

Digisport 3
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren-Anderlecht

Spíler TV
1.05: Jégkorong, NHL, Philadelphia Flyers-Montréal Canadiens
4.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-San Jose Sharks

február 4., szombat:

M4 Sport
13.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Drezda
17.45: Kosárlabda, NB I, Kaposvári KK – PVSK-PANNONPOWER

Sport 1
14.30: Kézilabda, BL, középdöntő, FTC-Rail Cargo Hungaria – Thüringer HC
17.00: Kézilabda, EHF Kupa, csoportkör, Alba Fehérvár-Kubany Krasznodar
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Eibar

Sport 2
13.15: Futsal, spanyol bajnokság
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Athletic Bilbao

Sport M
13.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
6.30: Sífutás, vk, skiatlon, nők, Pjongcsang
8.00: Sífutás, vk, skiatlon, férfik, Pjongcsang
10.30: Kerékpár, Dubaji körverseny
12.30: Északi összetett, vk, 4×5 km, Pjongcsang
13.30: Universiade, síugrás, csapatverseny, Almati
14.30: Kerékpár, Valenciai körverseny
16.00: Síugrás, vk, Oberstdorf
18.30: Atlétika, fedettpályás verseny, Karlsruhe
20.30: Sznúker, Német Masters, Berlin

Eurosport 2
8.30: Universiade, sílövészet, Almati
9.00: Szánkó, vk, Németország
10.00: Északi összetett, vk, Pjongcsang
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Schalke 04
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-RB Leipzig
22.00: Szabadstílusú sí, vk, slopestyle, Mammoth

Digisport 1
8.00: Tenisz, WTA-torna, Tajvan
13.10: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Hearts
17.45: Kézilabda, SEHA Liga, Telekom Veszprém-Metalurg Szkopje (macedón)
20.40: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Napoli
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
16.40: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Nice
19.40: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-PSG

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Lorient

Spíler TV
1.05: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Columbus Blue Jackets
13.05: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Arsenal
15.35: Labdarúgás, Premier League, Hull City-Liverpool
18.05: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Middlesbrough
21.05: Jégkorong, NHL, Colorado Avalanche-Winnipeg Jets

február 5., vasárnap:

M4 Sport
13.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Drezda
18.20: Jégkorong, MOL Liga, UTE-MAC Budapest

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC Fight Night Houston
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Villarreal
14.45: Kézilabda, EHF Kupa, csoportkör, Érd – Rosztov-Don
16.45: Kézilabda, BL, középdöntő, Esbjerg-Győri Audi ETO KC
24.00: Amerikaifutball, NFL, Super Bowl, Houston

Sport 2
12.00: Jégkorong, KHL, Barisz Asztana-Dinamo Riga
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Deportivo Alavés
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Osasuna
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Madrid

Sport M
14.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9:00: Szánkó, vk, Németország
11.15: Sífutás, vk, csapat sprint, Pjongcsang
12.30: Északi összetett, vk, Pjongcsang
13.15: Kerékpár, Valenciai körverseny
15.00: Síugrás, vk, Oberstdorf
20.00: Sznúker, Német Masters, Berlin

Eurosport 2
7.00: Universiade, sílövészet, vegyes váltó, Almati
9.45: Északi összetett, vk, Pjongcsang
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, FC Augsburg-Werder Bremen
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-SV Darmstadt

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Sampdoria
14.55: Labdarúgás, Serie A, Pescara-Lazio
17.45: Labdarúgás, Serie A, Palermo-Crotone
20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Internazionale
23.05: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
6.00: Tenisz, WTA-torna, Tajvan
14.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Nancy
19.00: Kézilabda, SEHA Liga, Veszprém-Izvidac (bosnyák)
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Olympique Lyon

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Serie, Atalanta-Cagliari
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Waregem-Gent

Spíler TV
2.00: Jégkorong, NHL, St. Louis Blues-Pittsburgh Penguins
14.05: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Swansea City
16.35: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Manchester United
20.00: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Calgary Flames

– MTI –








hirdet�s