Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

június 24., péntek:

Sport 1
9.00: Strandröplabda, Kontinentális-kupa, Stavanger

Sport 2
13.00: Lósport, futam

Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.00: Tenisz, ATP-torna, Nottingham
19.00: Sznúker, Európa Torna

Eurosport 2
10.00 és 15.00: Sznúker, Európa Torna

Digisport 1
8.55: Motorsport, Moto3, Holland Nagydíj, 1. szabadedzés
9.50: Motorsport, MotoGP, Holland Nagydíj, 1. szabadedzés
10.50: Motorsport, Moto2, Holland Nagydíj, 1. szabadedzés
14.00: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne

Digisport 2
13.05: Motorsport, Moto3, Holland Nagydíj, 2. szabadedzés
14.00: Motorsport, MotoGP, Holland Nagydíj, 2. szabadedzés
15.00: Motorsport, Moto2, Holland Nagydíj, 2. szabadedzés

június 25., szombat:

M4 Sport
13.25: Autósport, DTM, Norisring, 1. futam
15.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, nyolcaddöntő, Svájc-Lengyelország
18.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, nyolcaddöntő, Wales – Észak-Írország
21.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, nyolcaddöntő, Horvátország-Portugália

Sport 1
17.00: Cselgáncs, Grand Prix, Budapest, 1. nap
20.00: Ökölvívás, profi gála, London, Anthony Joshua-Dominic Breazeale

Sport 2
10.00: Strandröplabda, Kontinentális-kupa, Stavanger

Sport M
15.00, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.00: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Moszkva
15.00: Tenisz, ATP-torna, Nottingham
21.15: Lósport, Global Champions Tour, Monaco

Eurosport 2
15.00: Autósport, túraautó-világbajnokság, Portugália
23.00: Labdarúgás, MLS, Seattle Sounders-New York City FC

Digisport 1
8.55: Motorsport, Moto3, Holland Nagydíj, 3. szabadedzés
9.50: Motorsport, MotoGP, Holland Nagydíj, 3. szabadedzés
10.50: Motorsport, Moto2, Holland Nagydíj, 3. szabadedzés
14.30: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne, döntő
17.10: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Norisring, 2. futam
18.10: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Noisring, 1. futam
19.00: Küzdősport gála, Dunaújváros
22:00: K-1, Glory-sorozat, Hollandia

Digisport 2
12.30: Motorsport, Moto3, Holland Nagydíj, időmérő edzés
13.25: Motorsport, MotoGP, Holland Nagydíj, 4. szabadedzés
14.10: Motorsport, MotoGP, Holland Nagydíj, időmérő edzés
15.00: Motorsport, Moto2, Holland Nagydíj, időmérő edzés

június 26., vasárnap:

M4 Sport
13.15: Autósport, DTM, Norisring, 1. futam
15.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, nyolcaddöntő, Franciaország-Írország
18.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, nyolcaddöntő, Németország-Szlovákia
21.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, nyolcaddöntő, Magyarország-Belgium

Sport 1
2.00: Labdarúgás, Copa America, a 3. helyért, Egyesült Államok-Kolumbia
17.00: Cselgáncs, Grand Prix, Budapest, 2. nap

Sport 2
10.30: Strandröplabda, Kontinentális-kupa, Stavanger

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.00 és 13.00: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Moszkva
16.00: Autósport, túraautó-világbajnokság, Portugália
18.00: Kerékpár, brit bajnokság

Eurosport 2
11.15 és 12.30: Autósport, túraautó Európa-bajnokság, Portugália
13.00: Kerékpár, országúti verseny, Franciaország
15.00: Motorsport, motokrossz világbajnokság, Olaszország

Digisport 1
9.50: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Noisring, 3. futam
10.55: Motorsport, Moto3, Holland Nagydíj, futam
12.15: Motorsport, Moto2, Holland Nagydíj, futam
13.55: Motorsport, MotoGP, Holland Nagydíj, futam
15.50: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Noisring, 2. futam
19.10: Autósport, IndyCar, Road America



További hírek a Sport kategóriából