Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Akt.:
Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

június 10., péntek:

M4 Sport
17.00: Kosárlabda, férfi NB I, döntő, 4. mérkőzés, TLI-Alba Fehérvár – Szolnoki Olaj
20.55: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, csoportmérkőzés, Franciaország-Románia

Duna World
15.00: Kajak-kenu, olimpiai válogató, Szeged
17.50: Kézilabda, vb-selejtező, Szerbia-Magyarország

Sport 2
13.00: Lósport, futam

Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00, 14.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart
16.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 5. szakasz

Eurosport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Nottingham

Digisport 1
11.00 és 15.00: Tenisz, WTA-torna, ‘s-Hertogenbosch
13.00 és 17.00: Tenisz, ATP-torna, ‘s-Hertogenbosch

június 11., szombat:

M4 Sport
12.45: Auótsport, túraautó-világbajnokság, Orosz Nagydíj, időmérő edzés
15.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, csoportmérkőzés, Albánia-Svájc
18.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, csoportmérkőzés, Wales-Szlovákia
21.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, csoportmérkőzés, Anglia-Oroszország

Duna World
9.00 és 15.30: Kajak-kenu, olimpiai válogató, Szeged

Sport 1
3.00: Kosárlabda, NBA, nagydöntő, 4. mérkőzés, Cleveland Cavaliers-Golden State Warriors
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, döntő, 2. mérkőzés
15.45: Kerékpár, Tour de Suisse, 1. szakasz

Sport 2
1.00: Labdarúgás, Copa America, csoportmérkőzés, Chile-Bolívia
3.30: Labdarúgás, Copa America, csoportmérkőzés, Argentína-Panama

Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart
16.30: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 6. szakasz
20.00: Lósport, Global Champions Tour Cannes

Eurosport 2
10.15 és 20.00: Motorsport, FIM Endurance World Championship
13.00: Autósport, túraautó-világbajnokság, Orosz Nagydíj
14.30: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, ‘s-Hertogenbosch
13.00: Tenisz, ATP-torna, ‘s-Hertogenbosch
16.00: Úszás, Mare Nostrum, Barcelona, 1. nap

Digisport 2
15.00: Tenisz, WTA-torna, ‘s-Hertogenbosch
17.00: Tenisz, ATP-torna, ‘s-Hertogenbosch

június 12., vasárnap:

M4 Sport
10.45: Autósport, túraautó-világbajnokság, Orosz Nagydíj, 1. futam
12.00: Autósport, túraautó-világbajnokság, Orosz Nagydíj, 2. futam
15.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, Törökország-Horvátország
18.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, csoportmérkőzés, Lengyelország – Észak-Írország
21.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, csoportmérkőzés, Németország-Ukrajna

Duna World
9.30: Kajak-kenu, olimpiai válogató, Szeged

Sport 1
1.00 Labdarúgás, Copa America, csoportmérkőzés, Egyesült Államok-Paraguay
3.00 Labdarúgás, Copa America, csoportmérkőzés, Kolumbia-Costa Rica
16.00: Kerékpár, Tour de Suisse, 2. szakasz

Sport 2
3.00: Ökölvívás, profi gála, New York, Rocky Martínez-Vaszil Lomacsenko

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
0.30: Lósport, futam
11.00: Autósport, túraautó-világbajnokság, Orosz Nagydíj
16.30: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 7. szakasz
15.15: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

Eurosport 2
13.30: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

Digisport 1
2.45: Autósport, IndyCar, Texas Motor Speedway
12.00: Tenisz, WTA-torna, ‘s-Hertogenbosch
16.00: Úszás, Mare Nostrum, Barcelona, 2. nap

Digisport 2
14.30: Tenisz, ATP-torna, ‘s-Hertogenbosch








hirdetés