Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi sportközvetítések a hazai televíziókban.

május 6., péntek:

M4 Sport
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés, Kaposvári KK – TLI-Alba Fehérvár
20.02: Futsal, NB I, Berettyóújfalu – Swietelsky Haladás VSE

Sport 1
17.30: Kézilabda, EHF Kupa, nők, döntő, visszavágó, Dunaújváros-Metzingen

Sport 2
15.15: Jégkorong-vb, Oroszország, csoportmérkőzés, Egyesült Államok-Kanada
19.15: Jégkorong-vb, Oroszország, csoportmérkőzés, Csehország-Oroszország

Sport M
13.00, 17.15, 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.30: Kerékpár, Giro d’Italia, 1. szakasz
23.30: Lóverseny, Kentucky Oaks

Eurosport 2
13.15: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Hollandia-Spanyolország
15.15: Kerékpár, Dunkerque-i négynapos verseny, 3. szakasz
17.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Franciaország-Dánia

Digisport 1
8.55, 9.50, 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés
12.00 és 22.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid
20.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

Digisport 2
14.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
18.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Doha
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Genk-Waregem

Digisport 3
13.05, 14.00, 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés
20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Inverness-Dundee United


május 7., szombat:

M4 Sport
15.00: Autósport, WTCC, Marokkó, időmérő
16.30: Vízilabda, férfi ob 1, döntő, 1. mérkőzés, Szolnoki Dózsa-Közgép – ZF-Eger
18.00: Kézilabda, férfi NB I, felsőházi rájátszás, MVM Veszprém-Grundfos-Tatabánya
20.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, döntő, Újpest FC-Ferencváros

Sport 1
10.45: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Szlovákia-Magyarország
15.00: Kézilabda, női BL, Budapest, elődöntő, Buducnost Podgorica-Győri Audi ETO KC
17.30: Kézilabda, női BL, Budapest, elődöntő, CSM Bucuresti-Vardar Szkopje
21.30: Ökölvívás, profi gála, Manchester, Anthony Crolla-Ismael Barroso

Sport 2
15.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Baku

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.30: Kerékpár, Giro d’Italia, 2. szakasz
19.00: Autósport, World Endurance bajnokság, Belgium
21.00: Küzdősport, World Grand Prix

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt-Bayern München
23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Vancouver Whitecaps-Portland Timbers

Digisport 1
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés
11.45: Vítorlázás, évadnyitó regatta, rajt
13.00: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockenheimring, 1. futam
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Manchester United
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Chelsea
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Everton
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Monaco

Digisport 2
13.00 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid
15.40: Vítorlázás, évadnyitó regatta, befutó
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Empoli
22.40: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 3
12.30, 14.10 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, időmérő edzés
13.25: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
18.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AC Milan


május 8., vasárnap:

M4 Sport
12.15: Autósport, WTCC, Marokkó, nyitó futam
15.00: Labdarúgás, NB II, ZTE FC-Gyirmót
17.15: Autósport, WTCC, Marokkó, fő futam
18.30: Kézilabda, férfi NB I, felsőházi rájátszás, Balatonfüred-Vác
20.30: Vízilabda, női ob 1, döntő, 1. mérkőzés, UVSE-Dunaújváros

Sport 1
10.45: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Magyarország-Kanada
15.00: Kézilabda, női BL, Budapest, bronzmérkőzés
17.15: Kézilabda, női BL, Budapest, döntő
21.30: Kosárlabda, NBA, főcsoport-elődöntő, Atlanta Hawks-Cleveland Cavaliers

Sport 2
14.30: Labdarúgás, holland bajnokság
17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Espanyol

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
0.15: Lósport, Kentucky Derby
13.00 és 17.45: Túraautó-világbajnokság, Marokkó
14.30: Kerékpár, Giro d’Italia, 3. szakasz
21.45: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Los Angeles Galaxy-New England Revolution

Eurosport 2
10.30: Evezés, Európa-bajnokság, Brandenburg
13.15: Labdarúgás, U17-es Eb, Azerbajdzsán, Portugália-Skócia
15.15: Labdarúgás, Bundesliga 2

Digisport 1
9.05: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockenheim, 2. futam
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Chievo
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Southampton
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Arsenal
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
10.55, 12.15 és 13.55: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Palermo
18.30: Tenisz, ATP-torna, Madrid

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Genoa
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Watford
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Juventus

– MTI –