Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

március 4., péntek:

M4 Sport
13.00: Tenisz, Davis Kupa euro-afrikai zóna I-es csoport, 1. forduló, Magyarország-Izrael, Városligeti Műjégpálya
18.15: Kosárlabda, női Magyar Kupa, döntő, Miskolc

Sport 2
13.00: Lósport, futam
19.45: Pályakerékpáros-világbajnokság, London, 3. nap

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport
9.45: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Kranjska Gora, 1. futam
11.00: Északi összetett, világkupa, Németország
12.45: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Kranjska Gora, 2. futam
14.00: Északi összetett, világkupa, Németország
20.10: Síugrás, világkupa, Wisla
22.15: Sífutás, világkupa, Kanada

Eurosport 2
11.45: Szabadstílusú sí, világkupa, Svájc
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Podbeskidzie Bielsko-Biala – Korona Kielce

Digisport 1
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Fiorentina

Digisport 2
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Brose Baskets
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Laboral Kutxa

Digisport 3
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Monaco


március 5., szombat:

M4 Sport
12.00: Tenisz, Davis Kupa euro-afrikai zóna I-es csoport, 1. forduló, Budapest, Magyarország-Izrael, Városligeti Műjégpálya
15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Újpest FC
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Diósgyőri VTK

Sport 1
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Washington Capitals-New York Rangers
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, MVM Veszprém-Orlen Plock
20.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Barcelona – Rhein-Neckar Löwen

Sport 2
12.30: Futsal, spanyol bajnokság, Santiago-Navarra
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Celta Vigo

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.15: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Kranjska Gora, 1. futam
10.30: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, Jasna, 1. futam
11.00: Sílövészet, világbajnokság, Oslo, férfi sprint
13.00: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Kranjska Gora, 2. futam
13.30: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, Jasna, 2. futam
14.30: Sílövészet, világbajnokság, Oslo, női sprint
15.45: Síugrás, világkupa, Wisla
21.00: Sífutás, világkupa, Kanada

Eurosport 2
9.45 és 13.30: Északi összetett, világkupa, Németország
12.00: Hódeszka, világkupa, Svájc
14.15: Kerékpár, Strade Bianchi, Olaszország
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Mönchengladbach
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Bayern München

Digisport 1
0.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
8.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Arsenal
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Stoke City
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Leicester City
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Chievo
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Gimnasia La Plata-San Lorenzo

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris-Saint Germain – Montpellier
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers – Saint-Étienne

Digisport 3
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Sampdoria
20.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Saint Truiden
22.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey


március 6., vasárnap:

M4 Sport
12.00: Tenisz, Davis Kupa euro-afrikai zóna I-es csoport, 1. forduló, Budapest, Magyarország-Izrael, Városligeti Műjégpálya
18.00: Labdarúgás, NB II, ZTE FC-Mezőkövesd Zsóry FC

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Granada
14.15: Labdarúgás, holland bajnsokág, Willem II-Ajax
17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kielce – MOL-Pick Szeged
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Atlético Madrid
23.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Chicago Blackhawks-Detroit Red Wings

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-FC Barcelona
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Athletic Bilbao

Sport M
12.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.15: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Kranjska Gora, 1. futam
10.30: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Jasna, 1. futam
12.15: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Kranjska Gora, 2. futam
13.30: Sílövészet, világbajnokság, Oslo, férfi üldözéses
14.45: Északi összetett, világkupa, Németország
16.00: Sílövészet, világbajnokság, Oslo, női üldözéses
19.30: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Toronto FC
22.45: Labdarúgás, MLS, Portland Timbers-Columbus Crew

Eurosport 2
6.00 és 9.00: Motokrossz, világbajnokság, Thaiföld
11.00: Hódeszka, világkupa, Svájc
13.30: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Jasna, 2. futam
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Darmstadt
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Hertha BSC
19.45: Labdarúgás, MLS, Chicago-New York City FC

Digisport 1
1.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, Independiente-Colón
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Lazio
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich-Manchester United
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Palermo

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Juventus
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Nantes
20.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Boca Juniors
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Rosario Central-Banfield

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-AC Milan
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Guingamp

-MTI-



Sporthírek






hirdetés