Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Akt.:
Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

február 26., péntek:

M4 Sport
16.15: Sportlövészet, légfegyveres Eb, Győr
18.30: Futsal, magyar bajnokság, Haladás-Göcsej

Sport 1
12.00: Lósport, futam
17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Asztrahanocska-Dunaújvárosi Kohász KA

Sport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Las Palmas

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.15: Alpesi sí, vk, Hinterstoder, férfi óriás-műlesiklás
10.30 és 14.00: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme
12.45: Síugrás, világkupa, Almati
15.45 és 19.30: Sznúker, Európa Torna, Lengyelország

Eurosport 2
9.30 és 13.30: Sznúker, Európa Torna, Lengyelország
13.00: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Slask Wroclaw-Gornik Zabrze
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Köln-Hertha BSC

Digisport 1
13.00: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás
18.50: Vízilabda, női Euroliga, Szentes-Sabadell
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bastia

Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Lokeren

Digisport 3
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Barcelona-Olympiakosz

február 27., szombat:

M4
9.00: Gyorskorcsolya, sprint-vb, Szöul
15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Videoton FC
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Ferencváros
20.12: Vízilabda, férfi ob I, OSC-Eger

Sport 1
1.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Minnesota Wild
14.00: Kézilabda, női BL, középdöntő, FTC-Rail Cargo Hungaria – Baia Mare
17.15: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Flensburg-Handewitt – MVM Veszprém
20.30: Kézilabda, női KEK, negyeddöntő, visszavágó, Issy Paris-Érd

Sport 2
1.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Barcelona-Movistar Inter
15.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Atlético Madrid
20.30: Ökölvívás, profi gála, Manchester, Carl Frampton-Scott Quigg

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
5.00: Superbike, világbajnokság, Ausztrália
10.15: Alpesi sí, vk, női szuper-óriásműlesiklás, Soldeu-El Tarter
12.45: Síugrás, vk, Almati
14.45: Északi összetett, vk, Val di Fiemme
19.15: Sznúker, Európa Torna, Lengyelország

Eurosport 2
10.00: Északi összetett, vk, Val di Fiemme
11.00 és 13.45: Sílövészet, Európa-bajnokság, Oroszország
12.00: Alpesi sí, vk, férfi szuper-óriásműlesiklás, Hinterstoder
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Bayern München
18.30: Sznúker, Európa Torna, Lengyelország
19.15: Motokrossz, világbajnokság, Katar

Digisport 1
4.00: K-1, Glory-sorozat, Chicago
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Sunderland
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Norwich
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, WBA-Crytal Palace
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Torino
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Huracán-San Lorenzo

Digisport 2
17.00: Vízilabda, női Euroliga, UVSE-Mataro
18.55: Kézilabda, Bundesliga, Kiel-Füchse Berlin

Digisport 3
16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha, döntő
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-AS Roma
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Bordeaux

február 28., vasárnap:

M4
9.00: Gyorskorcsolya, sprint-világbajnokság, Szöul
17.00: Jégkorong, MOL Liga, elődöntő, 3. mérkőzés, Debrecen-DVTK Jegesmedvék

Sport 1
3.00: Ökölvívás, profi gála, New York, Terence Crawford-Henry Lundy
12.45: Kézilabda, női EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Dunaújvárosi Kohász KA-Asztahanocska
14.45: Kézilabda, női BL, középdöntő, CSM Bucuresti-Győri Audi ETO KC
17.00: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, MOL-Pick Szeged – Vardar Szkopje
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Sevilla

Sport 2
4.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Levante
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Athletic Bilbao
19.30: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Rhein-Neckar Löwen – Kolding

Sport M
12.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
3.30: Motorsport, Superbike-vb, Ausztrália, Supersport
5.00: Motorsport, Superbike-vb, Ausztrália, Superbike, 2. futam
9.15: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Hinterstoder
10.30: Alpesi sí, vk, női kombináció, Soldeu El-Tarter
12.45: Síugrás, vk, Almati
15.00: Kerékpározás, Kuurne-Brüsszel-Kuurne, belga egynapos verseny
20.05: Sznúker, Európa Torna, Lengyelország

Eurosport 2
10.00: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme
10.45: Sílövészet, Európa-bajnokság, Oroszország
12.30: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Hinterstoder
13.30: Alpesi sí, vk, női kombináció, Soldeu El-Tarter
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg-Borussia Mönchengladbach
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Hoffenheim
19.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Schalke 04

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Bologna
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Arsenal
17.15: Labdarúgás, angol Ligakupa, Liverpool-Manchester City
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Internazionale
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Racing Club-Boca Juniors

Digisport 2
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Swansea
17.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Gazélec Ajaccio-Olympique Marseille
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-PSG

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Genoa
17.55: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Uniao da Madeira
20.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Colon-Rosario

– MTI –








hirdetés