Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

február 12., péntek:

M4 Sport
14.25: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Lengyelország-Litvánia
17.55: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Magyarország-Észtország

Sport 1
12.30 és 14.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, negyeddöntő

Sport 2
12.00: Lósport, futam
19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Sävehof-Midtjylland
21.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, negyeddöntő

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
17.15: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, férfi üldözéses verseny
19.00: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, női üldözéses verseny
20.00: Síugrás, világkupa, Vikersund

Eurosport 2
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Ruch Chorzow-Zaglebie Lubin
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Schalke 04

Digisport 1
10.00 és 15.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
21.35: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Porto

Digisport 2
17.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-AS Roma

Digisport 3
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Olympiakosz
20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Anadolu Efes


február 13., szombat:

M4 Sport
14.00: Vízilabda, női ob, UVSE-BVSC
15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Békéscsaba 1912 Előre-Ferencváros
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Videoton FC
21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, döntő

Sport 1
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Buffalo Sabres-Montreal Canadiens
14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria – Rosztov-Don
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Besiktas – MVM-Veszprém
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Espanyol

Sport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, elődöntő
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Athletic Bilbao
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Málaga

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
1.45: Alpesi sí, világkupa, Naiba, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
4.45: Alpesi sí, világkupa, Naiba, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
10.15: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, női lesiklás
13.00: Sífutás, világkupa, Falun, férfi 10 km, klasszikus verseny
14.15: Síugrás, női világkupa, Ljuubno
16.45: Síugrás, férfi világkupa, Vikersund
20.15: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, férfi váltó

Eurosport 2
9.00: Szánkó, világkupa, Németország, kettes, 1. futam
10.15: Szánkó, világkupa, Németország, kettes, 2. futam
11.15: Sífutás, világkupa, Falun, női 5 km, klasszikus verseny
12.30: Szabadstílusú sí, világkupa, Idre
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Hannover 96
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Köln-Eintracht Frankfurt
20.45: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, döntő

Digisport 1
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Manchester United
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-WBA
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Napoli

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Frosinone
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Lille
19.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Waregem

Digisport 3
12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
18.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires, elődöntők


február 14., vasárnap:

M4 Sport
14.25: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Észtország-Litvánia
17.55: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Magyarország-Lengyelország

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, All Star-hétvége, skills challenge
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Granada
14.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Thüringer HC-Larvik
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged – KIF Kolding
19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Buducsnoszt Podgorica – Győri Audi ETO KC

Sport 2
12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Groningen-Ajax
15.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, döntő
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Celta Vigo

Sport M
12.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
1.45: Alpesi sí, világkupa, Naiba, férfi műlesiklás, 1. futam
4.45: Alpesi sí, világkupa, Naiba, férfi műlesiklás, 2. futam
10.15 és 13.15: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, női kombináció
14.30: Sífutás, világkupa, Falun, férfi 15 km
15.45: Síugrás, világkupa, Vikersund
17.45: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, női váltó

Eurosport 2
8.45: Szánkó, világkupa, Németország, nők
11.30: Sífutás, világkupa, Falun, női 10 km
12.15: Szabadstílusú sí, világkupa, Idre
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Mönchengladbach
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg-Bayern München

Digisport 1
12.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Leicester City
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Liverpool
17.05: labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Tottenham
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Internazionale

Digisport 2
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Genoa
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Torino
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-AS Monaco
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Olympique Marseille

Digisport 3
14.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
18.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires, döntő



További hírek a Sport kategóriából