Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

február 5., péntek:

M4 Sport
16.57: Vízilabda, ob I, A-Híd OSC Újbuda – Debreceni VSE
19.12: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Innsbruck

Sport 1
18.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Baia Mare – FTC-Rail Cargo Hungaria

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.30: Kerékpár, Tour of Dubaj, 3. szakasz
14.00 és 20.30: Sznúker, Német Masters, Berlin
17.15: Síugrás, világkupa, Oslo
19.15: Sílövészet, világkupa, Kanada, női sprint

Eurosport 2
15.30: Kerékpár, Valenciai körverseny, 3. szakasz
18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Kazahsztán-Horvátország
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Werder Bremen

Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia
18.10: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, UVSE-Centrál – Crvena Zvezda
19.55: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, Szpartak Volgograd – Hungerit-Szentes

Digisport 2
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-CSZKA Moszkva
20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Laboral Kutxa

Digisport 3
17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Mechelen-Anderlecht

február 6., szombat:

M4 Sport
13.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Drezda
15.57: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű SE-Falco KC Szombathely
18.25: Futsal, Európa-bajnokság, Ukrajna-Spanyolország

Sport 1
4.00: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Arizona Coyotes
14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Rosztov-Don – Thüringer HC
16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Győri Audi ETO-CSM Bucuresti
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Villarreal

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Eibar
19.00: Jégkorong, NHL, New Jersey Devils-Washington Capitals

Sport M
13.45, 15.30 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
3.45: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Dél-Korea
9.45: Északi összetett, világkupa, Oslo
11.00: Alpesi sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen, női lesiklás
13.00: Sífutás, világkupa, Oslo, férfi 50 km tömegrajtos verseny
15.15: Északi összetett, világkupa, Oslo
16.00: Síugrás, világkupa, Oslo
17.45: Sílövészet, világkupa, Kanada, férfi tömegrajtos verseny
19.05: Sílövészet, világkupa, Kanada, női tömegrajtos verseny
20.15: Atlétika, fedettpályás verseny, Karlsruhe
21.30: Sznúker, Német Masters, Berlin

Eurosport 2
8.00 és 9.15: Szánkó, világkupa, Oroszország, kettes
10.30: Kerékpár, Tour of Dubaj, 4. szakasz
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Borussia Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Bayern München
21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Portugália-Szerbia

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Leicester City
16.10: Kézilabda, SEHA Liga, MVM Veszprém-Maks Strumica
18.10: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, UVSE-Centrál – Szpartak Volgograd
19.55: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, Hungerit-Szentes – Crvena Zvezda

Digisport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia
15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Sunderland
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-West Ham United
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Lazio

Digisport 3
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Nice
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Olympique Lyon
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Fiorentina
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Reims

február 7., vasárnap:

M4 Sport
13.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Drezda
17.57: Vízilabda, férfi ob I, VasasPlaket – FTC-PQS Waterpolo

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-FC Barcelona
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Valencia
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Sevilla

Sport 2
12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-Feyenoord
17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Midtjylland-Buducnost Podgorica
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Madrid

Sport M
12.00, 13.35, 15.30 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
3.45: Alpesi sí, világkupa, férfi szuper-óriásműlesiklás, Dél-Korea
7.45 és 9.15: Szánkó, világkupa, Oroszország, férfiak
10.30: Alpesi sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen, női szuper-óriásműlesiklás
12.15: Sífutás, világkupa, Oslo, női 30 km-es tömegrajtos verseny
14.00: Síugrás, világkupa, Oslo
18.00 és 21.45: Sílövészet, világkupa, Kanada

Eurosport 2
11.30: Kerékpár, Valenciai körverseny
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-1. FC Köln
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-SV Darmstadt
20.30: Sznúker, Német Masters, Berlin

Digisport 1
10.55: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, Crvena Zvezda-Szpartak Volgograd
12.40: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, UVSE-Centrál – Hungerit-Szentes
14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Arsenal
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester United
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille – Paris Saint-Germain
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Colon-Arsenal Sarandi

Digisport 2
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Internazionale
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Juventus
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Empoli
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Sampdoria

Digisport 3
0.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, Temperley-Boca Juniors
14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-KAA Gent
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-St. Étienne

– MTI –



Sporthírek






hirdetés