Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Akt.:
Élő tv-sportközvetítések - illusztráció
Élő tv-sportközvetítések - illusztráció
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

december 18., péntek:

M4 Sport
16.57: Futsal NB II, PAFC-Mitre – Dunakeszi Kinizsi
18.57: Futsal NB I, Rába ETO-Göcsej SK

Sport 1
13.00: Kézilabda, női világbajnokság, az 5-8. helyért, Oroszország-Franciaország
15.30: Kézilabda, női világbajnokság, az 5-8. helyért, Dánia-Montenegró
17.45: Kézilabda, női világbajnokság, elődöntő, Hollandia-Lengyelország
20.30: Kézilabda, női világbajnokság, elődöntő, Norvégia-Románia

Sport 2
14.00 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság

Sport M
13.43: Lóverseny, futam

Eurosport 1
10.15: Alpesi sí, női világkupa, lesiklás, Val d’Isere
12.00: Alpesi sí, férfi világkupa, szuper-óriásműlesiklás, Val Gardena/Gröden
14.15: Sílövészet, női világkupa, Szlovénia
19.30: Díjugratás, London

Eurosport 2
13.30: Alpesi sí, női világkupa, műlesiklás, Val d’Isere
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Lubin-Gornik Zabrze
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hoffenheim

Digisport 1
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Montpellier

Digisport 2
9.00: Tenisz, International Premier Tennis League, Japan Warriors-Philippine Mavericks
12.30: Tenisz, International Premier Tennis League, Singapore Slammers-UAE Royals
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena Zvezda-Bayern München
20.50: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-CSZKA Moszkva

Digisport 3
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Anadolu Efes

Sportklub
19.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Vienna Capitals

december 19., szombat:

M4 Sport
17.57: Kosárlabda, férfi NB I, Körmend-Szolnok

Sport 1
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Ribera Navarra-Palma Futsal
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Getafe
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Las Palmas
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Sevilla

Sport 2
1.30: Jégkorong, NHL, Detroit Red Wings-Vancouver Canucks
14.00 és 20.00: Darts, PDC-vb, 3. nap

Sport M
13.55: Lóverseny, ügető

Eurosport
11.00: Sílövészet, világkupa, Szlovénia, férfi üldözéses
12.00: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfi lesiklás
13.30: Sílövészet, világkupa, Szlovénia, női üldözéses
14.15: Síugrás, világkupa, egyéni, Engelberg
21.00: Küzdősport, King of Kings, Kisinyov

Eurosport 2
10.15: Alpesi sí, világkupa, Val d’Isere, női lesiklás
12.15: Sífutás, világkupa, Toblach, férfi és női sprint
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-VfL Wolfsburg
21.00 és 22.30: Szánkó, világkupa, Calgary

Digisport 1
9.00 és 12.30: Tenisz, International Premier Tennis League
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Norwich City
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Aston Villa
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Empoli

Digisport 2
14.25: Autósport, Formula E, Uruguay, 2. szabadedzés
15.55: Autósport, Formula E, Uruguay, időmérő edzés
17.55: Kézilabda, SEHA Liga, MVM Veszprém-Tatran Presov
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Monaco

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-PSG
19.55: Autósport, Formula E, Uruguay, futam

december 20., vasárnap:

M4 Sport
7.57: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Japán, bronzmérkőzés, Sanfrecce Hirosima-Guangzhou Evergrande
11.15: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Japán, döntő, River Plate-FC Barcelona
16.30: Asztalitenisz, Generációk Csatája, Budapest

Sport 1
4.15: Ökölvívás, profi gála, Verona, Luis Ortíz-Bryant Jennings
9.30: Kézilabda, női vb, Dánia, a 7. helyért
12.00: Kézilabda, női vb, Dánia, az 5. helyért
14.30: Kézilabda, női vb, Dánia, bronzmérkőzés
17.00: Kézilabda, női vb, Dánia, döntő
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Atlético Madrid
22.45: Darts, PDC-vb, 4. nap

Sport 2
2.15: Amerikaifutball, NFL, Dallas Cowboys-New York Jets
14.00: Darts, PDC-vb, 4. nap
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Rayo Vallecano
19.00: Amerikaifutball, NFL, Indianapolis Colts-Houston Texans
22.30: Amerikaifutball, NFL, Pittsburgh Steelers-Denver Broncos

Sport M
13.43: Lóverseny, futam

Eurosport
9.15: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
10.30: Alpesi sí, világkupa, Courchevel, női óriás-műlesiklás, 1. futam
11.30: Sílövészet, világkupa, Szlovénia, férfi tömegrajtos
12.45: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
13.30: Alpesi sí, világkupa, Courchevel, női óriás-műlesiklás, 2. futam
14.30: Síugrás, világkupa, egyéni, Engelberg

Eurosport 2
11.00: Sífutás, világkupa, Toblach, férfi 15 km klasszikus
13.15: Sífutás, világkupa, Toblach, női 10 km klasszikus
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Mainz
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Darmstadt

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-Juventus
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-FC Liverpool
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-West Ham United
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Lazio

Digisport 2
9.00: Tenisz, International Premier Tennis League
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Napoli
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-AC Milan
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Olympique Marseille

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Genoa
17.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Rio Ave

– MTI –



Sporthírek