Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest, 2015. október 2., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

október 2., péntek:

M4
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Naturtex-SZTE-Szedeák – Egis Körmend

Sport 1
13.30: Lóverseny, futam
14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Taskent

Sport 2
12.30: Tenisz, ATP-torna, Kuala Lumpur, elődöntő
18.45: Futsal, BL, csoportkör, Győri ETO – Baku United

Eurosport
17.45: Labdarúgás, német női bajnokság, Wolfsburg-Freiburg
21.00: Küzdősport, World Grand Prix Series

Eurosport 2
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Ruch Chorzow-Pogon Szczecin
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Darmstadt-Mainz

Digisport 1
9.00 és 12.30, Tenisz, WTA-torna, Vuhan, elődöntő
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Montpellier

Digisport 2
16.55: Vízilabda, férfi Eurokupa-selejtező, Budapest, TiszaVirág Szeged-Esslingen
18.35: Vízilabda, férfi Eurokupa-selejtező, Budapest, FTC-PQS Waterpolo-Primorac Kotor
20.50: Rögbi, vb, Új-Zéland – Grúzia

október 3., szombat:

M4
16.00: Vízilabda, női ob I, BVSC-Eger
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC-Puskás Akadémia
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Budapest Honvéd

Sport 1
14.00: Cselgáncs, Grand Prix, Taskent, 3. nap
17.30: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, THW Kiel – Flensburg-Handewitt
19.30: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, PPD Zagreb – MVM-Veszprém

Sport 2
8.15 és 10.15: Tenisz, ATP-torna, Kuala Lumpur, elődöntők
13.00: Futsal, spanyol bajnokság
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-FC Barcelona
19.00: Salakmotor, lengyel GP, Torun
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Real Sociedad

Sport M
13.55: Lóverseny, ügető, 35. versenynap

Eurosport
15.00: Superbike-vb, Franciaország, Superpole
23.00: Labdarúgás, MLS, Toronto-Philadelphia Union

Eurosport 2
1.00: Labdarúgás, MLS, DC United-New York City FC
7.00: Ausztrálfutball-liga, döntő
14.00: Kajak, extrém vb, Ausztria
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-VfL Wolfsburg

Digisport 1
10.35: Vízilabda, férfi Eurokupa-selejtező, Budapest, FTC-PQS-Waterpolo – Esslingen
12.15: Vízilabda, férfi Eurokupa-selejtező, Budapest, Szeged-Diapolo – Primorac Kotor
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-West Bromwich Albion
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Newcastle United
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Southampton
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Verona
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Coritiba-Atlético Mineiro

Digisport 2
9.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan, döntő
12.00: Úszás, világkupa, Szingapúr, 1. nap
16.00: Autósport, GT Open, Monza, 1. futam
17.10: Autósport, ADAC Forma-4, Hockenheim, 2. futam
18.25: Vízilabda, férfi Eurokupa-selejtező, Budapest, FTC-PQS-Waterpolo – Szeged-Diapolo
20.50: Rögbi, vb, Anglia-Ausztrália

október 4., vasárnap:

M4
16.00: Labdarúgás, NB II, Mezőkövesd-Kisvárda
18.30: Vízilabda, férfi ob I, Miskolc-BVSC

Sport 1
3.30: Ökölvívás, profi gála, Carson, Lucas Matthysse-Viktor Posztol
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Betis
14.00: Röplabda, női Eb, Belgium, bronzmérkőzés
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Valencia
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Villarreal
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Madrid

Sport 2
10.30: Tenisz, ATP-torna, Kuala Lumpur, döntő
14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-PSV Eindhoven
16.15: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, MOL-Pick Szeged – Barcelona
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tampa Bay Buccaneers-Carolina Panthers
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, San Francisco 49ers-Green Bay Packers

Sport M
11.55: Lóverseny, galopp, 24. versenynap

Sportklub
17.00: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Linz

Eurosport
7.30: Asztalitenisz Európa-bajnokság, Oroszország, elődöntő
10.30: Superbike-vb, Franciaország, Superbike, 1. futam
11.30: Superbike-vb, Franciaország, Supersport, futam
13.00: Superbike-vb, Franciaország, Superbike, 2. futam
14.00: Autósport, Blancpain Sprint Series, San Marino
15.30: Kerékpár, lombardiai körverseny, Olaszország
22.35: Lovassport, Los Angeles Masters, Los Angeles

Eurosport 2
1.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Columbus Crew
9.00: Kerékpár, Tour of Almaty, Kazahsztán
13.00: Kerékpár, Eurometropole, Belgium, 4. szakasz
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-1. FC Köln
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Borussia Dortmund
23.00: Labdarúgás, MLS, FC Dallas-Houston Dynamo

Digisport 1
1.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Sao Paulo-Atlético PR
10.35: Vízilabda, férfi Eurokupa-selejtező, Budapest, Szeged-Diapolo – Jardran Split
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Hockenheim, 2. futam
14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-FC Liverpool
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Manchester United
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Napoli

Digisport 2
1.10: Labdarúgás, argentin bajnokság
6.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Sassuolo
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Internazionale
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Bologna
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Olympique Marseille



További hírek a Sport kategóriából