Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest, 2015. szeptember 25., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

szeptember 25., péntek:

M4
18.00: Jégkorong, MOL Liga, UTE-Ferencváros

Sport 2
13.35: Lósport, futam

Eurosport
12.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár

Eurosport 2
12.15: Ausztrálfutball, liga, Fremantle-Hawthorn
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Wisla Krakow-Korona Kielce
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-FC Ingolstadt 04

Digisport 1
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, gyorsasági vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzések
12.00: Úszás, világkupa, Hongkong
17.35: Rögbi, világbajnokság, Argentína-Grúzia
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lille

Digisport 2
13.05, 14.00 és 15.00: Motorsport, gyorsasági vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzések
16.10 és 18.25: Kosárlabda, felkészülési torna
20.30: Labdarúgás, belga bajnokság, Zulte Waregem-Westerlo

szeptember 26., szombat:

M4
5.00: Forma-1, Japán Nagydíj, Szuzuka, 3. szabadedzés
7.45: Forma-1, Japán Nagydíj, Szuzuka, időmérő
13.00: Autósport, DTM-sorozat Nürburgring, 1. futam
14.15: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Jekatyerinburg
17.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-FTC
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-MTK

Sport 1
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MVM-Veszprém – Flensburg-Handewitt
19.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje-Zagreb

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Las Palmas
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Málaga
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Atlético Madrid

Sport M
12.55: Lóverseny, Galopp, 23. versenynap
17.15: Röplabda, női Európa-bajnokság, Magyarország-Belgium, Antwerpen

Eurosport
8.15: Autósport, FIA túraautó-vb, Sanghaj, selejtező
13.15: Autósport, Renault-világsorozat, Franciaország, 1. futam
15.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár, elődöntő
21.00: Küzdősport, King of Kings

Eurosport 2
1.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, New York Red Bulls-Orlando City SC
13.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár, elődöntő
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Schalke 04
20.30: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Toronto-Chicago Fire
23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Montreal Impact-DC United

Digisport 1
8.55: Motorsport, gyorsasági vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
12.30: Motorsport, gyorsasági vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, időmérő
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Manchester City
15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Arsenal
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Chelsea
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Juventus

Digisport 2
5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió, elődöntők
11.00: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Nürburgring, 1. futam
12.00: Úszás, világkupa-verseny, Hongkong
14.10: Motorsport, gyorsasági vb, Aragóniai Nagydíj, időmérő
15.25: Rögbi, világbajnokság, Olaszország-Kanada
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Carpi
20.55: Rögbi, világbajnokság, Anglia-Wales

szeptember 27., vasárnap:

M4
6.30: Forma-1, Japán Nagydíj, futam
10.00: Autósport, túraautó-vb, Sanghaj, 2. futam
11.45: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Jekatyeringburg
13.15: Autósport, DTM, Nürburgring, 2. futam
14.45: Labdarúgás, NB II, Csákvár-Vác
16.45: Vízilabda, ob I, Honvéd-OSC

Sportklub
17.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Znojmo

Sport 1
3.00: Ökölvívás, profi gála, Birmingham (Alabama), Deontay Wilder-Johann Duhaupas, WBC nehézsúlyú vb-címmecs
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Betis
14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-PEC Zwolle
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Vardar Szkopje – MOL-Pick Szeged
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Athletic Bilbao

Sport 2
8.45: Atlétika, Berlin Marathon
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Espanyol
18.45: Röplabda, női Európa-bajnokság, Magyarország-Törökország, Antwerpen
22.15: Amerikaifutball, NFL, Seattle Seahawks-Chicago Bears

Sport M
13.55: Lóverseny, Ügető, 34. versenynap

Eurosport
8.30 és 9.30: Autósport, túraautó-vb, Sanghaj 19.-20. forduló
13.15: Autósport, Renault-sorozat, Franciaország, 2. futam
15.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár, döntő
23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Sporting Kansas City-Seattle Sounders

Eurosport 2
13.00 és 14.30: Motorsport, motokrossz Nemzetek bajnoksága, Franciaország, 1. és 2. futam
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Hertha BSC
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-SV Darmstadt 98

Digisport 1
1.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Grémio-Avaí
9.40: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Nürburgring, 3. futam
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-AC Milan
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Lazio
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Crystal Palace
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Fiorentina
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Coritiba

Digisport 2
00.50: Labdarúgás, argentin bajnokság
5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió, döntő
15.25: Rögbi, világbajnokság, Skócia-Egyesült Államok
17.40: Rögbi, világbajnokság, Írország-Románia
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nice

– MTI –



Sporthírek