Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest, 2015. augusztus 28., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

augusztus 28., péntek:

M4
10.00 és 14.55: Atlétikai vb, Peking

Sport 1
13.35: Lósport, futam
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Espanyol

Sport 2
13.00: Cselgáncs, világbajnokság, Asztana, 5. nap
18.30: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Sparta Praha-Storhamar
21.00: Tenisz, ATP-torna, Winston-Salem

Eurosport
10.15 és 13.00: Atlétikai vb, Peking
16.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 7. szakasz

Eurosport 2
9.30 és 14.00: Sznúker, Európa Torna, Németország
13.00: Labdarúgás, az Európa Liga csoportkörének sorsolása
18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Podbeskidzie Bielsko-Biala – Lechia Gdansk
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Schalke 04

Digisport 1
9.55: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés
10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés
11.50: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés
13.00: Labdarúgás, az Európa Liga csoportkörének sorsolása
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Olympique Marseille

Digisport 2
14.05: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, 2. szabadedzés
15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, MotoGP, 2. szabadedzés
16.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto2, 2. szabadedzés
19.00: Tenisz, WTA-torna, New Haven, elődöntő


augusztus 29., szombat:

M4
1.30, 5.00 és 12.00: Atlétikai vb, Peking
16.00: Kézilabda, férfi Szuperkupa, Veszprém-Szeged
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Újpest FC
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Paksi FC

Sport 1
1.00: Tenisz, ATP-torna, Winston-Salem
15.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Lulea-Fribourg
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Málaga
22.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Betis

Sport 2
2.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, Jacksonville Jaguars-Detroit Lions
13.00: Cselgáncs, világbajnokság, Asztana, 6. nap
19.00: Salakmotor, Lengyel GP, Gorzów

Sport M
13.55: Lósport, galopp

Eurosport
1.30, 3.00 és 12.00: Atlétikai vb, Peking
16.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 8. szakasz

Eurosport 2
8.30: Ausztrálfutball, nemzeti liga, North Melbourne-Western Bulldogs
11.15 és 20.30: Sznúker, Európa Torna, Németország
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, FC Köln-HSV Hamburg
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Bayer Leverkusen
22.00: Labdarúgás, MLS, Toronto-Montreal Impact

Digisport 1
1.00: Tenisz, WTA-torna, New Haven, elődöntő
3.00: Ökölvívás, ESPN Boxing Series
9.55: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
11.50: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Arsenal
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Crystal Palace
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Everton
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Empoli
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Vasco da Gama-Figueirense

Digisport 2
11.55: Autósport, ADAC Forma-4, 1. futam, Sachsenring
13.30: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, időmérő
14.25: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
15.05: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, MotoGP, időmérő
16.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto2, időmérő
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Olympique Lyon


augusztus 30., vasárnap:

M4
2.30 és 12.00: Atlétikai vb, Peking
15.00: Autósport, DTM, Moszkva, 2. futam
16.30: Labdarúgás, NB II, Vác-ZTE
19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Debreceni VSC

Sport 1
12.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-ADO Den Haag
14.45: Jégkorong, Bajnokok Ligája, KalPa Kuopio-Stavange
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Athletic Bilbao
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Atlético Madrid
22.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Granada

Sport 2
2.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, San Diego Chargers-Seattle Seahawks
13.00: Cselgáncs, világbajnokság, Asztana, 7. nap
16.45: Labdarúgás, holland bajnokság, PSV-Feyenoord
22.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, New Orleans Saints-Houston Texans

Sport M
13.55: Lósport, ügetés

Eurosport
1.30, 3.00 és 12.15: Atlétikai vb, Peking
16.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 9. szakasz
18.00: Autósport, World Endurance bajnokság, Németország
23.00: Labdarúgás, MLS, Seattle Sounders FC-Portland Timbers

Eurosport 2
13.00: Autósport, World Endurance bajnokság, Németország
13.30 és 20.00: Sznúker, Európa Torna, Németország
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Hertha BSC
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Mönchengladbach

Digisport 1
1.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Sao Paulo-Ponte Preta
4.00: Ökölvívás, ESPN Boxing Series
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, 2. futam, Sachsenring
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Norwich
16.30: Autósport, ADAC Forma-4, 3. futam, Sachsenring
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Juventus
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-Internazionale

Digisport 2
12.15: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, futam
13.35: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto2, futam
15.15: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, MotoGP, futam
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea-Manchester United
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-PSG
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Santos




Sporthírek