Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

november 17., péntek:

M4 Sport
6.15: Autósport, túraautó-világbajnokság, időmérő edzés, Makaó

Sport 2
13.00: Lósport, futam
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Vardar Szkopje-Thüringer HC

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj
17.45: Síugrás, vk, Wisla
20.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

Eurosport 2
15.00, 17.00 és 18.15: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart-Borussia Dortmund

Digisport 1
15.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London
20.45: Labdarúgás, Ligue 1, Amiens-AS Monaco

Digisport 2
19.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-St. Étienne
21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Fenerbahce
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Valencia


november 18., szombat:

M4 Sport
6.45: Autósport, túraautó-világbajnokság, 1. futam, Makaó
8.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Szöul
13.30: Kézilabda, férfi NB I, Komló-Ferencváros
15.30: Labdarúgás, NB I, Újpest-Bp. Honvéd
17.45: Vízilabda, férfi ob I, FTC-PQS Waterpolo – Szolnoki Dózsa
19.30: Labdarúgás, NB I, Debrecen-Videoton

Sport 1
11.45: Autósport, TCR-sorozat, Dubaj, 1. és 2. futam
14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Brest Bretagne
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém-PSG
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Madrid

Sport 2
11.00: Úszás, rövidpályás világkupa, Szingapúr, 1. nap
13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Alavés
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Barcelona
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Celta Vigo

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
6.45: Autósport, túraautó-világbajnokság, 1. futam, Makaó
8.00 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj
10.30 és 11.30: Szánkó, világkupa, Innsbruck
15.45: Síugrás, világkupa, Wisla
17.45: Autósport, World Endurance, Bahrain
20.45: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

Eurosport 2
7.00: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj
9.00: Curling, Európa-banokság, Norvégia-Oroszország
13.00: Szánkó, világkupa, Innsbruck
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Augsburg
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Mönchengladbach
21.00: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Franciaország – Dél-Afrika

Digisport 1
15.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Lazio
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-AC Milan

Digisport 2
13.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Ross County-Celtic
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Nantes
21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

Digisport 3
14.55: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Olaszország-Argentína
18.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Mouscron-Anderlecht
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Troyes

Spíler TV
1.35: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-Buffalo Sabres
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham Hotspur
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Manchester City
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Newcastle United
20.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Dallas Stars-Edmonton Oilers


november 19., vasárnap:

M4 Sport
3.30: Autósport, túraautó-világbajnokság, 2. futam, Makaó
6.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Szöul
13.00: Labdarúgás, NB II, Kisvárda-MTK Budapest
18.00: Kosárlabda, Egis Körmend-Szolnoki Olaj

Sport 1
4.00 és 6.00: Küzdősport, UFC, Fabricio Werdum-Marcin Tybura
12.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Grundfos Tatabánya-Chambery
14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Larvik – FTC-Rail Cargo Hungaria
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged – Barcelona
19.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, CYEB Budakalász-Helvetia Anaitasuna
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Villarreal

Sport 2
11.00: Úszás, rövidpályás világkupa, Szingapúr, 2. nap
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Valencia
19.00: Amerikaifutball, NFL, Minnesota Vikings-Los Angeles Rams
22.30: Amerikaifutball, NFL, Oakland Raiders-New England Patriots

Sport M
10.30 és 13.15: Lósport, futam

Eurosport 1
3.30: Autósport, túraautó-világbajnokság, 2. futam, Makaó
10.15, 11.45 és 13.45: Szánkó, világkupa, Innsbruck
14.45: Síugrás, világkupa, Wisla

Eurosport 2
9.00: Curling, Európa-banokság, Németország-Svájc
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Hamburg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Hannover

Digisport 1
12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Genoa
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Juventus
18.50: Tenisz, ATP-világbajnokság, döntő, London

Digisport 2
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Fiorentina
18.00: Kézilabda, női EHF Kupa, DVSC-TVP – SCM Craiova
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Atalanta

Digisport 3
15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Nice
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Montpellier
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Marseille

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Montreal Canadiens-Toronto Maple Leafs
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-West Ham United
23.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Carolina Hurricanes-New York Islanders

– MTI –








hirdet�s