Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

szeptember 28., péntek:

M4 Sport
9.45 és 13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
17.15: Kézilabda, női válogatott felkészülési mérkőzés, Magyarország-Montenegró
19.45: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Pécs

Sport 1
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha-Bayern München

Sport 2
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Porto-Tondela

Eurosport 1
8.30: Sznúker, China Open, negyeddöntő
13.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Innsbruck, férfi U23

Eurosport 2
13.25: Sznúker, China Open, negyeddöntő

Digisport 1
10.30: Tenisz, WTA-torna, Vuhan
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-AS Monaco

Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan
17.00: eSport, FIFA 19 Konzolvilág Kezdőrúgás Kupa
18.45: Jégkorong, szlovák bajnokság, MAC-Nitra

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Erzurumspor

Spíler1 TV
14.55: Motorsport, supersport világbajnokság, Francia Nagydíj, 2. szabadedzés
16.00: Motorsport, superbike világbajnokság, Francia Nagydíj, 3. szabadedzés

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Espanyol

szeptember 29., szombat:

M4 Sport
9.15: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Kína, 1. futam
10.15: Darts, Steel Európa-bajnokság, Budapest
13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, időmérő
15.45: Úszás, világkupa, Eindhoven, 2. nap
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Haladás-Paks
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Újpest

Sport 1
14.45: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Csehovszkije Medvegyi-Besiktas
17.00: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Telekom Veszprém-Vardar Szkopje
19.30: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Kristianstad-Barcelona

Sport 2
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-RB Leipzig
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leverkusen-Dortmund
22.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting-Maritimo

Eurosport 1
7.55: Sznúker, China Open
12.45: Motorsport, superbike világbajnokság, Francia Nagydíj, 1. futam
14.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Innsbruck, nők
21.45: Labdarúgás, amerikai bajnokság, MLS

Eurosport 2
10.30: Motorsport, superbike világbajnokság, Francia Nagydíj, időmérő
11.15: Asztalitenisz, női világkupa, Kína
13.45: Sznúker, China Open

Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent
14.40: Labdarúgás, Serie A, Roma-Lazio
17.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Napoli
20.25: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Cagliari

Digisport 2
6.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
13.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan
15.00: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Kasimpasa
17.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice – Paris Saint-Germain
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Nantes

Digisport 3
13.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
19.00 és 21.30: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Amszterdam

Spíler1 TV
13.30: Labdarúgás, Premier League, West Ham-Manchester United
16.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Watford
18.30: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Liverpool

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Athletic Bilbao
18.15: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Sevilla
20.30: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Atlético Madrid

szeptember 30., vasárnap:

M4 Sport
8.00 és 9.15: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Kína, 2. és 3. futam
12.45: Forma-1, Orosz Nagydíj
15.45: Labdarúgás, U17-es Eb-selejtező, Magyarország-Románia
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Mol Vidi
20.45: Kosárlabda, női világbajnokság, Tenerife, döntő

Sport 1
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Wetzlar-RN Löwen
16.30: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Motor Zaporizzsja – MOL-Pick Szeged
14.45: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Montpellier-Kielce

Sport 2
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Hannover
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-Miami Dolphins
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Los Angeles Chargers-San Francisco 49ers

Eurosport 1
8.00 és 9.15: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Kína, 2. és 3. futam
10.30: Asztalitenisz, női világkupa, Kína
11.45: Kerékpár, országúti világbajnokság, Innsbruck, férfiak
19.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, MLS

Eurosport 2
7.55 és 13.25: Sznúker, China Open, döntő
10.15: Kerékpár, Tour of Almaty
16.30: Autósport, Blancpain Endurance-sorozat, Barcelona

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Udinese
14.55: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Atalanta
17.55: Labdarúgás, Serie A, Parma-Empoli
20.40: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Milan

Digisport 2
6.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Toulouse
17.15: Jégkorong, szlovák bajnokság, DVTK-Nové Zámky
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Marseille

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Torino
17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Rizespor-Fenerbahce

Spíler1 TV
13.40: Motorsport, supersport világbajnokság, Francia Nagydíj
15.10: Motorsport, superbike világbajnokság, Francia Nagydíj, 2. futam
17.00: Labdarúgás, Premier League, Cardiff City-Burnley
21.00: Autósport, RallyCross-világbajnokság, Egyesült Államok

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Real Valladolid
18.15: Labdarúgás, La Liga, Levante-Alavés
20.30: Labdarúgás, La Liga, Betis-Leganés

-MTI-



További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek