Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

Akt.:
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

szeptember 21., péntek:

M4 Sport
14.00: Cselgáncs, vb, Baku, női 52 kg és férfi 66 kg

Sport 1
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Düsseldorf

Sport 2
12.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár

Eurosport 1
15.30: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Alicante
21.00: Lósport, díjugratás

Eurosport 2
14.00: Síugrás, nyári GP, Rasnov
19.00: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Alicante

Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Kanton
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Nimes

Digisport 2
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Empoli

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, török bajnokság, Bursaspor-Basaksehir

Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés
13.05, 14.00 és 15.00: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Real Sociedad

szeptember 22., szombat:

M4 Sport
11.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, Nyírbátor-Nyíregyháza
14.00: Cselgáncs, vb, Baku, női 57 kg és férfi 73 kg
14.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, Szegedi Vasutas-Ferencváros
19.00: Kosárlabda, női vb, Egyesült Államok-Szenegál

Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Borussia Dortmund
17.45: Kézilabda, férfi BL, Barcelona-Telekom Veszprém
22.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Setúbal-FC Porto

Sport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár
15.00: Kézilabda, férfi BL, Csehovszkije Medvegyi-Sporting
17.30: Autósport, TCR, Monza, 1. futam
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Bayern München
20.30: Ökölvívás, profi gála, Anthony Joshua-Alekszandr Povetkin, London

Eurosport 1
12.00: Kajak-kenu, sprint szuperkupa, Barnaul
15.30: Kerékpár, Eurométropole
18.15: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Alicante
23.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Toronto FC

Eurosport 2
15.00: Síugrás, nyári GP, Rasnov
20.15: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Alicante

Digisport 1
5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió
9.00: Tenisz, WTA-torna, Kanton
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Cagliari
17.15: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV 19-Innsbruck
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Internazionale

Digisport 2
7.00: Tenisz, WTA-torna, Szöul
14.40: Autósport, EuroFormula Open, Monza, 1. futam
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-SPAL
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Nice

Digisport 3
15.40: Autósport, GT Open, Monza, 1. futam
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nantes
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Toulouse

Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Watford
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Wolverhamtpon Wanderers
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Brighton

Spíler2 TV
12.35 és 15.05: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, Moto3 és Moto2, időmérő edzés
13.30, 14.10 és 14.35: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés és időmérő edzések
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Valladolid
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Atlético Madrid
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol

szeptember 23., vasárnap:

M4 Sport
12.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, Cigánd-Mol Vidi FC
15.15: Kézilabda, férfi NB I, Komló-Cegléd
21.00: Kosárlabda, női vb, Spanyolország-Puerto Rico

Sport 1
4.30: Küzdősport, UFC, Sao Paulo
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Lemgo-Flensburg
16.45: Kézilabda, férfi BL, PSG-Celje
18.45: Kézilabda, férfi BL, MOL-Pick Szeged – Nantes

Sport 2
12.00: Autósport, TCR, Monza, 2. futam
13.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Hamburg-Regensburg
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Mainz
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-RB Leipzig
20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Aves
22.00: Amerikaifutball, NFL, LA Rams-LA Chargers

Eurosport 1
10.00 és 14.30: Kerékpár, országúti vb, női és férfi csapatidőfutam, Innsbruck
18.30: Lósport, díjugratás, Egyesült Államok

Eurosport 2
10.30, 12.30, 15.30 és 17.30: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Alicante

Digisport 1
4.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió
7.00: Tenisz, WTA-torna, Szöul
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AS Roma
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Atalanta
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Juventus

Digisport 2
5.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan
13.10: Autósport, EuroFormula Open, Monza, 2. futam
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-PSG
17.15: Jégkorong, szlovák bajnokság, MAC Budapest-Liptovsky Mikulás
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Marseille

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Genoa
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Bordeaux
19.20: Labdarúgás, török bajnokság, Akhisarspor-Galatasaray

Spíler1 TV
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Chelsea
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Everton

Spíler2 TV
8.35, 9.05 és 9.35: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, bemelegítés
10.40, 12.20 és 14.00: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, futam
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villareal-Valencia
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Athletic Bilbao
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Girona

-MTI-