Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


június 1., péntek:

M4 Sport
14.45: Kajak-kenu, 1. válogató, Szeged
16.45: Labdarúgás, női JET-SOL Liga, döntő, 3. mérkőzés, Ferencváros-MTK
19.45: Futsal, NB I, döntő, 1. mérkőzés, Berettyóújfalu-Rába ETO

Sport 1
20.45: Labdarúgás, vb-felkészülési mérkőzés, Franciaország-Olaszország

Sport 2
14.30: Szkander, Európa-bajnokság, Szófia
20.00: Darts, csapatvilágbajnokság

Eurosport 1
11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 és 21.15: Tenisz, Roland Garros

Eurosport 2
11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00: Tenisz, Roland Garros

Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Olasz Nagydíj, 1. szabadedzés
13.05, 14.00 és 15.00: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Olasz Nagydíj, 2. szabadedzés


június 2., szombat:

M4 Sport
12.00: Kajak-kenu, 1. válogató, Szeged
13.30: Autósport, német túraautó-bajnokság, 1. futam, Hungaroring
16.30: Kézilabda, női Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Fehéroroszország, Kecskemét
19.00: Labdarúgás, NB I, körkapcsolás
22.45: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Várpalota

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC, Jimmie Rivera-Marlon Moraes, Utica
13.30 és 20.00: Darts, csapatvilágbajnokság
18.00: Labdarúgás, vb-felkészülési mérkőzs, Ausztria-Németország

Sport 2
14.30: Szkander, Európa-bajnokság, Szófia
18.15: Labdarúgás, vb-felkészülési mérkőzés, Anglia-Nigéria
20.30: Golf, The Memorial Tournament

Eurosport 1
11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, Roland Garros

Eurosport 2
11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00: Tenisz, Roland Garros

Digisport 1
11.45: Amerikaifutball, HFL, Budapest Cowbells-Győr Sharks
15.45: Amerikaifutball, HFL, Budapest Eagles-Budapest Wolves
20.00: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Superfight Series, Birmingham

Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Olasz Nagydíj, 3. szabadedzés
12.30, 14.05, 14.30 és 15.00: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, Olasz Nagydíj, időmérő edzés
13.25: Motorsport, MotoGP, Olasz Nagydíj, 4. szabadedzés


június 3., vasárnap:

M4 Sport
11.15: Autósport, német túraautó-bajnokság, időmérő, Hungaroring
13.30: Autósport, német túraautó-bajnokság, 2. futam, Hungaroring
15.00: Kosárlabda, férfi NB I, elődöntő, 3. mérkőzés, Szolnok-Körmend
17.00: Labdarúgás, NB II, ZTE-Mosonmagyaróvár
19.30: Labdarúgás, Rangadó Gála

Sport 1
13.00 és 19.00: Darts, csapatvilágbajnokság

Sport 2
20.30: Golf, The Memorial Tournament

Eurosport 1
11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, Roland Garros

Eurosport 2
11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00: Tenisz, Roland Garros
13.30: Kerékpár, Criterium du Dauphiné, prológ

Digisport 1
14.45: Amerikai futball, HFL, Miskolc Steelers-Fehérvár Enthroners
20.45: Labdarúgás, vb-felkészülési mérkőzés, Spanyolország-Svájc

Digisport 2
14.55: Kézilabda, férfi Bundesliga, körkapcsolás

Spíler1 TV
1.45: Jégkorong, NHL, döntő, 3. mérkőzés, Washington Capitals-Vegas Golden Knights
8.35, 9.05 és 9.35: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Olasz Nagydíj, bemelegítés
11.00, 12.20 és 14.00: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Olasz Nagydíj, futam


– MTI –



Sporthírek