Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Budapest – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

február 26., kedd:

M4 Sport
17.45: Kézilabda, férfi NB I, Szeged-Ferencváros
19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Kisvárda-Ferencváros

Sport 1
17.30: Jégkorong, KHL, rájátszás
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, első mérkőzés, Lazio-AC Milan

Sport 2
11.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

Eurosport 1
9.30 és 13.00: Alpesi sí, junior világbajnokság, férfi műlesiklás
14.30: Északisí-világbajnokság, Seefeld, sífutás, női 10 km klasszikus
16.15: Északisí-világbajnokság, Seefeld, síugrás, női csapatverseny

Eurosport 2
12.00: Kerékpár, az Egyesült Arab Emírségek körversenye, 3. szakasz

Digisport 1
17.45: Röplabda, női CEV Kupa, elődöntő, első mérkőzés, Békéscsaba-Busto Arzicio

Digisport 2
17.15: Jégkorong, szlovák bajnokság, alapszakasz, DVTK Jegesmedvék-MAC Újbuda
23.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco

Spíler1 TV
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Burnley

február 27., szerda:

M4 Sport
17.45: Kézilabda, női NB I, DVSC-Győr
19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Kaposvári Rákóczi-Budaörs

Duna World
18.45: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, Eger-Pro Recco
20.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Crvena zvezda

Sport 1
17.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, Hannover-Szolnoki Dózsa
20.15: Labdarúgás, Spanyol Kupa, elődöntő, visszavágó, Real Madrid-Barcelona

Sport 2
1.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
11.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
19.00: Kézilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, Flensburg-Nantes
21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Fiorentina-Atalanta

Eurosport 1
13.30: Északisí-világbajnokság, Seefeld, sífutás, férfi 15 km klasszikus
16.15: Északisí-világbajnokság, Seefeld, női síugrás

Eurosport 2
12.00: Kerékpár, az Egyesült Arab Emírségek körversenye, 4. szakasz
18.00: Pályakerékpár, világbajnokság, Pruszkow, 1. nap

Digisport 1
18.15: Vízilabda, férfi Eurokupa, elődöntő, visszavágó, OSC Újbuda-Jadran Carine
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Tottenham Hotspur

Spíler1 TV
4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vegas Golden Knights-Dallas Stars

– MTI –